Jump to content
BulForum.com

Купувам карта B-Conect


Recommended Posts

Търся си карта на глобул с гъзарски номер , ако някой има такава за продажба да ми пише какъв е номера и за кви пари е дава на ЛС . Търся нещо от рода на 0896 xy xy xy , xx yy xx , xxx yyy и т.н. И моля без някакви извънземни цени !

Link to comment
Share on other sites

имам една карта с номер 0897 521 501 ако те интересува пиши

Не ме устройва този номер - не е лесен. ;)

Link to comment
Share on other sites

За когати трябва!?Ако ми кажеш ще питам в склада има доста карти чисто нови!?Мога да ти намеря номер як!?Само ми кажи за кога ти тряя?!

 

Аз ще питам кви номера има и ще ти пишА!

Link to comment
Share on other sites

За

xy xy xy , xx yy xx , xxx yyy и т.н. И моля без някакви извънземни цени !

НЕ знам ;)

 

Но имам 08 98 08 08 86 - Bconect.

 

Ако не намериш друга и тази те интересува-->предложение на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

За когати трябва!?Ако ми кажеш ще питам в склада има доста карти чисто нови!?Мога да ти намеря номер як!?Само ми кажи за кога ти тряя?!

 

Аз ще питам кви номера има и ще ти пишА!

Не бързам изобщо , ако имаш възможност да намериш ще е добре. Само да дам сравнение , ако може да е по-лесен от моя сегашния 08 96 21 96 21 ;) , ако някой има за продан , направо да се обажда.

Link to comment
Share on other sites

За кво давате такива номера кат човека ясно си е казъл къв търси ?!

 

xy xy xy -> 21 21 21 , xx yy xx -> 21 22 21 , xxx yyy -> 333 111

 

Пример това!? За кво просто флоодите да си качвате постовете!?

 

БТВ:Щом си съгласен ще кажа да видят кви номера има в складовете и ще ти пиша!Ама да знаеш че пакетите са чисто нови!Тоест са 20 кинта или колко са с 15 лева или кват е промоцията на пакета: )

Link to comment
Share on other sites

xx yy xx -> 21 22 21

 

Това не е ли yx yy yx.

Иначе би трябвало да е: 22 33 22,ако е xx yy xx.

Май и твоята не е толкова ясна ;)

Link to comment
Share on other sites

да nonsan е прав за xx yy xx .

@Th3`Pr1s0n3r за такива дето си писал става дума от типа 212121 или 222333, (или 223333 , 555522 - нещо от типа) моля те провери.

И престанете да ми пращате ЛС с някви номера дето и аз се чуда кво им е лесното ;)

Link to comment
Share on other sites

да nonsan е прав за xx yy xx .

@Th3`Pr1s0n3r за такива дето си писал става дума от типа 212121 или 222333, (или 223333 , 555522 - нещо от типа) моля те провери.

И престанете да ми пращате ЛС с някви номера дето и аз се чуда кво им е лесното ;)

Извинявам се че пиша тук,но за да не отварям нова тема по същата тема ще помоля Th3`Pr1s0n3r да сложи едно списъче с хубавите номера или след като Гецата си избере,можеш да ми пратиш каквото е останало на ЛС!

Благодаря предварително!!!

Link to comment
Share on other sites

Ся се обадих в офиса и ми казаха че неска ще докарват още 300 бройки карти B-Connect ся отивам на там да видя дали ще изкочи нещо! После ще си едитна поста да кажа дали има това което търсиш!

Link to comment
Share on other sites

Ся се обадих в офиса и ми казаха че неска ще докарват още 300 бройки карти B-Connect ся отивам на там да видя дали ще изкочи нещо! После ще си едитна поста да кажа дали има това което търсиш!

Айде в теб ме е надеждата , намери най добрия номер и ми го дай на ПМ. Пък и ако имаш други номера лесни може да ги напишеш тук - може на някой друг да му трябва :)

Link to comment
Share on other sites

Айде в теб ме е надеждата , намери най добрия номер и ми го дай на ПМ. Пък и ако имаш други номера лесни може да ги напишеш тук - може на някой друг да му трябва :)

Ами така де :)

Link to comment
Share on other sites

o899 326 263 predloji cena i q zimai tva e nai qkiq ogledalen nomer

Ем нещо не ме кефи ;) то моя е по-добър сегашния 08 96 21 96 21 :punk ма си търся още по-лесен

Link to comment
Share on other sites

А горе долу поредни чистла интересуват ли те.Например ХХХХ 678 543 тва е номера на сестра ми ако те интересува мога да е питам дали е навита се раздели с него за изветна сума ;)

Link to comment
Share on other sites

А горе долу поредни чистла интересуват ли те.Например ХХХХ 678 543 тва е номера на сестра ми ако те интересува мога да е питам дали е навита се раздели с него за изветна сума ;)

не ;) писал съм няколко пъти кво ме интересува , нещо като 225555 , 333366 , 212121 и т.н. !

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че такъв b-connect няма и нямя и да има. Това са златни номера, за които Глобул иска 288,00 лева. Че защо да ги дава за 10 лв.????

Затова ти предлагам да се насочиш към нещо по-реално. От рода на максимум четири еднакви цифри или по двойки, но не всички, естествено. /освен ако не си приготвил 288,00 лева де ;) /

Например 089х zyy xxx или 089х yy zz dw.

 

Моето предложение е 0896 щ77 ц77. Ако те интересува...

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че такъв b-connect няма и нямя и да има. Това са златни номера, за които Глобул иска 288,00 лева. Че защо да ги дава за 10 лв.????

Затова ти предлагам да се насочиш към нещо по-реално. От рода на максимум четири еднакви цифри или по двойки, но не всички, естествено. /освен ако не си приготвил 288,00 лева де ;) /

Например 089х zyy xxx или 089х yy zz dw.

 

Моето предложение е 0896 щ77 ц77. Ако те интересува...

Абе да се намери номер , пък ще говорим за цени. Има ги , преди няколко дена приятелката ми си зе от нета за 40лв. 888822 , затова и аз се надявам да се намери нещо опдобно ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че такъв b-connect няма и нямя и да има. Това са златни номера, за които Глобул иска 288,00 лева. Че защо да ги дава за 10 лв.????

Затова ти предлагам да се насочиш към нещо по-реално. От рода на максимум четири еднакви цифри или по двойки, но не всички, естествено. /освен ако не си приготвил 288,00 лева де ;) /

Например 089х zyy xxx или 089х yy zz dw.

 

Моето предложение е 0896 щ77 ц77. Ако те интересува...

А колко мислиш че струва например... 82 82 28?Говорим за Глобул естествено!

Link to comment
Share on other sites

А колко мислиш че струва например... 82 82 28?Говорим за Глобул естествено!

 

Мисля, че това не е златен номер /не съм 100% сигурен/. Но съм сигурен, че ако нямаш приятел там, надали ще ти го дадат щото си готин например... :P

Дават ги на големи клиенти - фирми с много карти, като зарибявка да сключат договор :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...