Jump to content
BulForum.com

Проблем с Creative Live 5.1


Recommended Posts

Та значи взех си тази звукова карта.Проблема е че не мога да я наглася нещо.Като искам да инсталирам creativ play center regeah9fx.th.jpg .После слагам Live driver pack както иска и ми излиза това reeheht7as.th.jpg .Апък аз си имам драйвер за звука и си слушам музика.Да не би да бъркам-нали трябва да имам creativ звукова карта за да си инсталирам creativ play center. Защо тогава не става.И не мога да намеря контрол панела на креатив апък знам че има такъв за да пробвам дали работят всички колони на 5.1

Link to comment
Share on other sites

Драйверите първо,после другите неща.Ако не искат драйверите .........или версията им , или евентуално вграден и не изключен бластер(примерно).Успех.

Link to comment
Share on other sites

Ми не може ли да ми дадеш линк към това което точно трябва да инсталирам и да ми кажеш реда на инсталиране, защото не те разбрах много какво ми каза :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Няма да мога докато не кажеш точно на какво ще инсталираш.Примерно.

И както казах първо драйверите,после контрол центрове,плеъри,екстри и т.н.

Link to comment
Share on other sites

ми картата ми е точно Sound Card Live 5.1 24bit creativ bulk друго незнам.Ми ако нямах драйвери щях ли да мога да слушам музика :D

Link to comment
Share on other sites

Това съм го виждал като се опитвах да сложа Play Center-a на едни псевдо-креатив :).

Link to comment
Share on other sites

В смисъл?? :angry:

 

в смисал и аз незацепих :)

1.во изтриваш драйверите ,които са инсталирани в момента

2.ро пускаш диска , който върви с саунд картата или там квито драйвери са ти дали :)

3.то записваш ги ! РЕСТАРТ! пак след това слагав софт. за мултимедия към саунд-а!

така тярбва да стане ! :) късмет

Link to comment
Share on other sites

И кво трябва да значи това че са ми набутали звукова карта която не е креатив ли.Ми каква е тогава?Слуша се идеално-три пъти по силно от старата ми карта C-media и звука е много по чист.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...