Jump to content
BulForum.com

Първичен инстинкт 2


Recommended Posts

Уникална му е и оценката в IMDB Rating: 2.7/10 (1,463 votes)

:lol:

Може би голям процент от тея хора се влияят от първата серия....аз лично не съм е гледал и сега си е дърпам.

Друга причина е може би,защото има голям процент, които са достатъчно тъпи,за да не могат да схванат идеята на филма,защото леко отклонение би ти коствало да ти стане тъпо

ЛИчно мннеие де

Link to comment
Share on other sites

А може би филма е достатъчно тъп, за да може хората дето не са толкова тъпи и могат дори да боравят с компютър и да влизат в интернет, да гласуват по съвест в imdb :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Може би голям процент от тея хора се влияят от първата серия....аз лично не съм е гледал и сега си е дърпам.

Друга причина е може би,защото има голям процент, които са достатъчно тъпи,за да не могат да схванат идеята на филма,защото леко отклонение би ти коствало да ти стане тъпо

ЛИчно мннеие де

:punk по проценти 48 % са гласували с 1 ! Но ще се прежаля де,без това свикнах да гледам само бози;)

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi 6te se iznenada li ako kaja 4e toq film e...prosto nqma dumi!Nqma prilagatelni s koi da se opi6e kolko e ZLE!!! :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi 6te se iznenada li ako kaja 4e toq film e...prosto nqma dumi!Nqma prilagatelni s koi da se opi6e kolko e ZLE!!! :sick :sick :sick

Знаех си,отказах се да го гледам,аман от холивудски шитни,които мачкат мозъчни клетки наред :punk

Link to comment
Share on other sites

Разни хора,разни идеали...Има и по-лоши филми.Трябва да се гледа и първият филм, за да се вържат нещата.Но без субтитри не всичко се разбира.Зная английски,но не чак перфектно.Ще почакам да се появят субтитри на български!

В ПЪРВИЯ ФИЛМ "горещите сцени" с участието на Шарън Стоун са снимани с дубльорки.Тук се твърди,че всичко е с нейното участие.Но може да не е така?...

Link to comment
Share on other sites

Филмът е много добър. На места има препратки към първия филм, но не е задължително да сте гледали първия за да разберете този. Като заплетеност и оригиналност на сюжета продължението не отстъпва на първия филм.

Link to comment
Share on other sites

В ПЪРВИЯ ФИЛМ "горещите сцени" с участието на Шарън Стоун са снимани с дубльорки.Тук се твърди,че всичко е с нейното участие.Но може да не е така?...

Апък аз разбрах точно обратното.Заради вързастта на Шарън Стоун на нейно място на еротичните сцени е дубльорка.

Link to comment
Share on other sites

незнам дали са дублъорки, но наистина жената изглежда перфектно. В първия филм е на 30-тина години, а сега е над 40 и има супер яко излъчване.Почти не може да се забележи, че е на възраст. А за дублъорките........ако е така значи големи професионалисти са снимали филма, защото аз лично постоянно си мислих, че това е Шарън Стоун

Link to comment
Share on other sites

така изгледах го неска сутринта. Раздвоен съм определно има атмосфера стил и история затова тоя фил полу4ава поне 7-8/10 Шарон Стоун феноменално тяло игра на тези години без думи.Но мамка му всичко беше прекопирано от първата част историята заплитането само вместо ченге беше психиатър този път. През цялото време знаех какво ще стане накрая и това беше тъпо по този параграф 1/10, и все пак да видиш класиката в нови дрехи, можеше и по-добре да е маина чудя се как да го оценя разбирам защо получава толкова ниски оценки но и знам че филма заслужава повече. За този които не е гледал първата част филма ще е супер но за мен които помни първия филм и ефекта които предизвика с появата си е различно да не говорим че и годините и времената са различни. Затова мисля да оставя всеки сам да прецени дали да го гледа личното ми мнение е че, тези 1 час и 50 мин са добре загубено време има и по-лоши начини да ги запълня определено.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Гледах филма и Ви уверявам,че в първата част Шарън Стоун е ползвала дубльорка за някои от "горешите сцени" /прочетено в американски форум/.Предполага се, че във втората част май вече няма дубльорка,защото тя в последните няколко години съвсем му отпусна края.

Моето мнение е, че филма е доста философски и не е лесен за гледане, но определено нашумя заради името "Шарън Стоун".Иначе има филми с подобна тематика, които са доста по-добри.

Link to comment
Share on other sites

Така !

Според мен филма си е доста добър,като за продължение.Много просто,знае се какво ще става в филма:убийства,секс,Шарън,тайни,Шарън клати всичко и всички,още убийства,малко разкрити тайни,Шарън и главния герой се праскат,още убйства,някой опира пешкира и Шарън продължава да се клати наляво надясно :)))А истината за дублъоркарките е такава-Шарън е съгласна да изиграе всички сцени сама,но без никакви операции(тя се води противничка на пластичната хирургия).Във филма е използвана дублъорка само за горещите сцени.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...