Jump to content
BulForum.com

Продават се


Recommended Posts

AthlonXP Thoroughbred 'B' 1700+ @ 1.47GHz - от клокващите се, спокойно ходи до 2.3GHz - 35$ 42$ Продадено на MyOwnSummer Блиц: 45$

AthlonXP Palomino 2000+ @ 1.67GHz - 35$ 41$ Продадено на inherit.hit.bg Блиц: 45$

GB 7VA KT400 AGP8x - 20$ $21 Продадено на inherit.hit.bg Блиц: 30$

GB 7VAX KT400 AGP 8x - 25$ $27 Продадено на MyOwnSummer Блиц: 35$

2 х PQI 256MB DDR 333MHz - 15$ за 1 бр $15 за 1 бр. Продадено на inherit.hit.bg Блиц: 20$ за 1 бр.

Elexir 512MB DDR 400MHz - 20$ Блиц: 25$ Продадено на Rolla

GF 5600 256MB - 35$ Блиц: 45$ Продадено на Rolla

GF Ti 4200 64MB - 30$ Блиц: 35$

 

Начални цени. Стъпка 1$. Край на търга - 6 април.

 

Променям крайния срок и срещу продукта ще пиша кой е наддал най-много, както и блиц цената.

Link to comment
Share on other sites

AthlonXP Thoroughbred 'B' 1700+ @ 1.47GHz - от клокващите се, спокойно ходи до 2.3GHz - 35$

GB 7VAX KT400 AGP 8x - 25$

Elexir 512MB DDR 400MHz - 20$

 

Това го взимам ако не ме е изпреварил вече някой

Да се счита че съм дал началните цени тогава.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като има огромен интерес, а някои от компонентите не са лично мои и евентуално трябва да се говори със собственика и съответно да се забави отговора. Плюс това май търг е по-добрата идея, така че леко едитва първия пост.

Link to comment
Share on other sites

AthlonXP Palomino 2000+ @ 1.67GHz - 35$

Elexir 512MB DDR 400MHz - 20$

GF 5600 256MB - 35$

Начални цени. Стъпка 1$. Край на търга - 7 април.

 

AthlonXP Palomino 2000+ @ 1.67GHz - 40$

Elexir 512MB DDR 400MHz - 23$

GF 5600 256MB - 40$

 

165 лева за трите.

Само една подробност - не ми се чака до 7-ми за отговор и дали някой няма да даде с левче повече :D

Ако те устройват ПМ да се разберем.

Link to comment
Share on other sites

Athlon 1700+ - $41

Athlon 2000+ - $41

7VA - $21

7VAX - $26

2xPQI 256 - 2x$15

Elixir 512 - $24

FX5600 - $41

 

total $224

Link to comment
Share on other sites

Добре де пусна нещата на търг а сега се оказва че се продават преди края на търга без да са обявени блиц цени. Вярно че нещата са си твои но бъди малко по-коректен към останалите участници във форума.

Link to comment
Share on other sites

Точно тези компоненти не са мои, а на човека му притрябваха парите преди петък, но все пак ще сложа на останалите.

Link to comment
Share on other sites

И в крайна сметка това търг ли е или не?Защото ако компонентите се продават на посочените в първия пост цени ме интересува ТI4200 и двата чипа рам.Пиши или в темата или ми пиши ПМ за да знам как стоят нещата.

Link to comment
Share on other sites

Ъпдейтнах първия пост, защото наистина беше кофти написано.

Link to comment
Share on other sites

Elexir 512MB DDR 400MHz - 20$ Блиц: 25$

 

След толкова много промени - вече човек не знае нищо със сигурност.

 

Предлагам блиц цената за тази памет, след тест. Сега да видим някоя нова промяна дали няма да има :confused

Link to comment
Share on other sites

Предлагам блиц цената за тази памет, след тест. Сега да видим някоя нова промяна дали няма да има :confused

 

Колко време ще продължи тестът? Защото ми трябват за четвъртък парите, а един 24-часов memtest ще ми обърка плановете доста...

Link to comment
Share on other sites

AthlonXP Thoroughbred 'B' 1700+ @ 1.47GHz - от клокващите се, спокойно ходи до 2.3GHz - 35$ 41$ inherit.hit.bg Блиц: 45$

 

GB 7VAX KT400 AGP 8x - 25$ $26 inherit.hit.bg Блиц: 35$

 

AthlonXP Thoroughbred 'B' 1700+ = 42$

GB 7VAX KT400 AGP 8x - 27$

Link to comment
Share on other sites

Maлко повече ИНФО няма да навреди!

AthlonXP Thoroughbred 'B' 1700+-степинг,състояние на кристала?

FX5600 -Производител,Гаранция,Окомплектация,Памети(какви и колко ns)?

 

EDIT:

GF Ti 4200 64MB -същите въпроси като за другата VC.

 

P.P.S. На какво напрежение процесора работи на 2300МХц.

Link to comment
Share on other sites

1700+ е старичък и за жалост не помня волтажа, а и беше на друго дъно. В момента съм със споменатото 7VA. Пуснал съм дъното на 400MHz FSB и в момента е на 1.84Ghz. Също така ЦЪК.

 

FX5600... на Axle, на година и малко е, без гаранция и с няколко дискчета в комплекта. Друго не мога да ти кажа по въпроса.

 

GF Ti 4200 64MB - Chaintech, няма гаранция, с кутия, дискове, кабели и книжки. Паметите мисля, че бяха на Самсунг, но не помня, защото преди доста време сложих медни синкове на Cooler Master. Клоква се до около 290/595.

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам,но тук май всичко е ФАРС!

 

firmajiq е дал БЛИЦ за РАМ-та.

Сега се появи човек за две неща с БЛИЦ цена и за една минута му я Продаде.

Да разбирам ли, че сега аз ДАВАМ БЛИЦ за три неща и ги даваш на мен.

 

ДАВАМ:

 

Elexir 512MB DDR 400MHz - Блиц: 25$

GF 5600 256MB - Блиц: 45$

AthlonXP Thoroughbred 'B' 1700+ -Блиц: 45$

 

По тази логика трябва аз да ги ПОЛУЧА!

 

Ако не- коректно е да се спази РЕД-а!

 

ЕДИТ:Времето на постовете е точно с една минута разлика:

Rolla Today, 00:16

 

This post has been edited by RIP: Today, 00:17

Link to comment
Share on other sites

Съгласен. Бързаш ли, защото ще мога към четвъртък да ти ги дам

 

Добре де, бях ти писал ИЗРИЧНО, че ако мислиш да ги даваш дори за 1-че повече да не ме занимаваш. Едитваш, че са запазени, аз спокоен вчера тегля пари да мога да ги закупя в четвъртък докато ги "събереш :blink: " и тази сутрин разбирам, че са продадени. Не става дума за някакви форумни правила и т.н. а за най-обикновенна коректност :angry: :angry: :angry: .

 

Другия път преди да пуснеш нова тема тук, си изясни какво и как продаваш нещо, а не това да става в движение, като междувременно правиш такива курвачки.

 

Айде със здраве и без лоши чуства.

Link to comment
Share on other sites

nonsan, както виждаиш има зададен въпрос след поста на фирмаджията. Няма отговор... ако се интерсуваше щеше да е по-настоятелен. Rolla ми прати 2 ЛС-та, потърси ме на КЮ и се разбрахме като хората. Казах му да напише пост, за да е коретктно всичко и му ги давам.

Ако това за T-Bred-а е предложение от теб, веднага го пиша продадено.

 

azsum, едитнах, че за запазени, защото veseo се съгласи на тези, но после ти си промени мнението и реши да вземеш 1700+, което пообърка нещата и не устройваше нито него, нито мен. Така че ти си този, който си промени мнението, следк ато бях написал, че 2000+ е запазен.

Link to comment
Share on other sites

nonsan, както виждаиш има зададен въпрос след поста на фирмаджията. Няма отговор... ако се интерсуваше щеше да е по-настоятелен. Rolla ми прати 2 ЛС-та, потърси ме на КЮ и се разбрахме като хората. Казах му да напише пост, за да е коретктно всичко и му ги давам.

Ако това за T-Bred-а е предложение от теб, веднага го пиша продадено.

 

azsum, едитнах, че за запазени, защото veseo се съгласи на тези, но после ти си промени мнението и реши да вземеш 1700+, което пообърка нещата и не устройваше нито него, нито мен. Така че ти си този, който си промени мнението, следк ато бях написал, че 2000+ е запазен.

 

Хубаво ми погледни ми поста и кажи къде виждаш, 1700+ ? Това, че предпочитах 1700+ пред другия не означава, че съм се отказал от думите ( поста си ).

Link to comment
Share on other sites

Колко време ще продължи тестът? Защото ми трябват за четвъртък парите, а един 24-часов memtest ще ми обърка плановете доста...
nonsan, както виждаиш има зададен въпрос след поста на фирмаджията. Няма отговор...

Ами не всеки спи пред компютъра като вас - виж си часа на поста. Аз бях 99% сигурен, че нещо ще се отметнеш, затова и предишният ми пост ми е такъв. Ама не ми е болка за умиране...

Link to comment
Share on other sites

Хубаво ми погледни ми поста и кажи къде виждаш, 1700+ ? Това, че предпочитах 1700+ пред другия не означава, че съм се отказал от думите ( поста си ).

 

Предпочитам да взема другия 1700+ който е, заради по-новото ядро въпреки по-ниската честота.

 

На ПМ. Аз го разбирам като отказ...

 

firmajiq, спя когато се интерсувам от нещо. Откъде да знам, че няма да ми пишеш в петък и да ми кажеш, че си се отказал... С Rolla например се разбрахме да не тества, а да даде парите и ако има проблем да ги върне, защото парите трябват за четвъртък.

Link to comment
Share on other sites

Търга се затваря, може и темата.

 

Ti 4200 остава непродадена.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...