Jump to content
BulForum.com

ЦСКА - Левски


4efo_88

ЦСКА - Левски  

52 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Според мен ЦСКА не са в много добра форма, но пък Левски имаха мач в четвъртак и ще имат още един и затова мисля, че мачът ще е х :D

Link to comment
Share on other sites

Като се има предвид моментната форма на двата отбора, Левски не би трябвало да има проблеми.Вярно е, че в тези дербита формата е без значиние,но все пак си мидля, че Левски ще вземе победата

 

btw 2,15 e чудесен коефициент за спечелване на някой друг лев :D

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за ЦСКА в този мач специално. Искам да свалят Левски обратно на земята :)

Link to comment
Share on other sites

За мен мачът е двойка.След днешната победа над червените ставаме шампиони. :) Реално погледнато Цска имат повече пари и по-добри като единици футболисти,но при нас колективът е най-добрият в България.Мисля,че няма значение моментната форма на отборите що се отнася до дерби.Ще се играе на 100%.Дано Левски победи.

Link to comment
Share on other sites

Аз искам Левски да бият, съответно и да станат шампиони, за да имаме по-достоен шампион от ЦСКА (в сегашната им форма).

Link to comment
Share on other sites

И ако тая пародия на футбол наричаме "дерби" аз ще си отрежа мъдете. По-скучен мач скоро не съм гледал. Нашето дерби е на светлинни години от тая помия. Боли ме фара кой ще е шампион...

Link to comment
Share on other sites

И ако тая пародия на футбол наричаме "дерби" аз ще си отрежа мъдете. По-скучен мач скоро не съм гледал. Нашето дерби е на светлинни години от тая помия. Боли ме фара кой ще е шампион...

 

Така и така те боли фара, пък и играта се пооправи малко...резни едното мъдо само, а? Deal?

Link to comment
Share on other sites

Голям смях. ЦСКА са трагични :D Не могат 2 поредни паса да си дадат :woot

то се видя, че са зле още от мача с ботев :bgrin: мислех си обаче, че като мача е "дерби" ще се надъхат и ще играят. обаче тва не е никво дерби. имам чувство, че са се наговорили и е ясно кво ша стане. няма никва мотивация, никакъв заряд, абе нищо... ботев и локо без значение кой отбор в "А" кой в "Б" се хвърлят на живот и смърт и играят сякаш ще им е за последно :love а тея шопи....no coment :angry:

Link to comment
Share on other sites

Браво на момчетата направиха ги сами да си говорят.Коментаторът беше прав-това определено беше един от най-лесните ни мачове този сезон.А този Якирович как може да го търпят в Борисовата градина-толкова е смешен,а най-тъпото е,че заради такива смешници като него не игрят български момчета.Сега обаче ми е интересно с какво ще се оправдаят феновете на червените-много си отвориха устите след като загубихме от Шалке.Надявам се до мачовете за Уефа червените да подобрят игратата си,защото тази година тя е под всякаква критика.Само Левски :)

Link to comment
Share on other sites

Така и така те боли фара, пък и играта се пооправи малко...резни едното мъдо само, а? Deal?

Щом на теб това "дерби" ти хареса повече от пловдивското.... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

И двата отбора бяха супер зле. Особено ЦСКА. Никва идейност, пълни некадърници. 2 опасности за цял мач. И тва ли са най-добрите отбори на България ? Боже, много сме зле :(

Link to comment
Share on other sites

Много ще ми е интересно оправданието на The_UFO Примерно: "Мчи кво толкова някви си шампиони на България , кво ви направиха Шалке" :D :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Сто на сто.Според мен чака гостуването на Шалке и отсега е почнал да мисли какво да напише. :lol: Иначе Иешич май трябва да си тръгва вече,защото изпусна контрол не само над играчите,но и взе да прави тактически грешки.

Link to comment
Share on other sites

Чорбарите бяха наистина трагични. Можеха спокойно да получат още 3-4 гола. Коментаторът правилно каза: "Този мач се превърна в един от най-лесните за Левски в първенството". :devil

Съжалявам единствено за нашите момчета, дето отидаха в тоя нещастен отбор и сега провалът тежи и на тях :(

Левски ще стане шампион напълно заслужено. Мъри Стоилов заслужава поздравления за това, че под негово ръководство отборът израстна и в последните месеци подобри значително играта си. Точно обратното стана в ЦСКА. Какво направи Йешич от отбора, който през есента вкарваше по 4-5 гола на мач и който би Ливърпул на Анфилд?! :ohmy:

 

П.С. С тази игра ЦСКА може и купата да не вземе :lol:

Link to comment
Share on other sites

А иначе ако Левски имаха късмет, мачът отиваше на петица ;)

Че те май нямаха 5 удара към вратата:)

И въобще какво го коментирате този скучен мач? Жалко, че такива футболни "спектакли" решават първенството ни!

Link to comment
Share on other sites

Левски беше на път да изтърве най-лесния си мач с ЦСКА, който съм гледал. Добре че дадоха дузпа иначе като нищо щеше да е 0-0 въпреки превъзходството на Левски.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...