Jump to content
BulForum.com

Съсипват ли новите технологии човечеството?


Recommended Posts

Хмм в много тъп аспект сте забили темата...не става дума за това да се върнем в средновековието и да пасем овцете.Направете си някакъв мисловен паралел между деЦвото,което сте имали и това,което имат днес подрастващите...

 

Явно си прочел моите мнения да се вденеш в тоз ъспект :zzz

Link to comment
Share on other sites

Япония като най-развитата технологично страна в света я чака, мощен спад на населението, което от друга страна ще доведе и до мощен спад в икономиката, което пък ще е мощен спад на държавата като цяло, оттам и на обществото.

 

Аз ей това имам предвид! Разбира се и някои други аспекти, които всъщност не ги казвам директно, но исках да видя, дали и други мислят като мен и дали ще ги споменат - ами за сега - не!

Link to comment
Share on other sites

Аз също :P

Моят си има собствен компютър и стартовата му страница е dechica.com Сваля си и си гледа и детските филми, общо взето сам се оправя. Даже и десктопа взе да си подрежда напоследък.

Но или провокираш или взе да ми ставаш малко странен с това опъване кат магаре на мост по пътя към по светло технологично бъдеще :unsure:

 

 

:lol: браво на него. А след 10 години ще може да общува единствено и само с компютара.

Link to comment
Share on other sites

:lol: браво на него. А след 10 години ще може да общува единствено и само с компютара.

 

Ми аз от 20 години само с компютъра си общувам. Лошо няма. :) И без това него си го поръчах от get.bg (от amazon.com не ми приеха картата) :P

 

 

 

Нищо и без туй каките в интернет са по-разголени и по-хубави :P

 

И тях онлайн си ги поръчваме. Кеф ти виртуално, кеф ти реално, кеф ти ан.... На час или за цяла вечер - все е по ефтино и 100% по сигурно че ще ти пуснат :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...