Jump to content
BulForum.com

Левски - Шалке 04


Aston_

Recommended Posts

DON_CHEFO, я пак? Шалке си вкараха положенията когато бяха с човек повече. Да не говорим, че двата гола си бяха чист късмет... само Линкълн направи добро изпълнение. Пък и видях, че и други не различават класа от реализирани положения. Чакай де, че то и Левски правят по 2-3 положения на мач и вкарват по 1-2 гола, което явно според вас ги прави класен отбор, а после сами си противоречите.

 

Aз ли изкарах червения картон на БАРДОН. Аз ли пропилях положенията на ЛЕВСКИ. Ако си ги бяха вкарали(което ШАЛКЕ направи). За реванша поне надежда щеше да има щото един Х или 2:3 не беше зле ама сега просто няма смисъл от реванша. Левски не БАРСА ИЛИ ЧЕЛСИ че да обърне такъв резултат.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

http://7sport.net/7sport/index.htm

 

Закла ни съдия мръсник. Нещастникът Майкъл Райли остави Левски с 10 човека срещу Шалке.

Нещастният английски счетоводител Майкъл Райли закла Левски срещу Шалке и отрови вечерта на цяла България. Немците биха 3:1, защото онзи идиот остави нашите с 10 човека още в 35-ата минута. В този момент сините водеха с 1:0 след гол на Даниел Боримиров и победата изглеждаше нарисувана. Реферът Райли обаче разбра, че всеки момент ще стане 2:0, а германците нищо не могат да направят, и взе мерки да обърне мача.

Той даде абсолютно измислен втори жълт картон на Седрик Бардон за нарушение срещу грузинеца Кобиашвили, което само Райли видя. Не случайно на европейското в Португалия през 2004 г. Влади Въргала пожела жената на Майк да роди таралежи.

И с 10 души обаче Левски показа, че е страхотен отбор. До края на първото полувреме Шалке, които са четвърти в Бундеслигата, изглеждаха като сборен отбор на мините в Гелзенкирхен.

След почивката немците вкараха три гола чрез резервата Варела в 48-ата минута, Линколн в 69-ата и Асамоа в 79-ата.

Link to comment
Share on other sites

Не съм левскар, но като гледам каква злоба се лее от феновете на ЦСКА и направо ми се ще да стана.

Не очаквам да ми отговориш, защото съм забелязъл, че отговаряш само там където ти е удобно и където може да си кажеш наизустените думички.

 

Чисто теоретично ако Левски бият там 0:3, много ми е интересно какво ще измислиш :unsure: . Може би ще добавиш и Шалке в култовото изречение "Неможе до финала да ти се падат последни отбори от Италия, Словения, Румъния... Германия."

 

Е ако бият лески с 0:3 в Германия ше стана от лески, и няма да си отворя устата повече. Така става ли? :) Та пак повтарям какъв фурор са направили какво е станало? Имаха ли късмет в 91 минута да вкарат на динамо? Отбор който ЦСКА победи преди 2-3 месеца със смешния си колектив в момента не с един, не с два, не с три ами с 4:1! Оксер голяма победа, френският футбол е най-добрия в света! Марсилия игра при свършен факт в софия, с някоя друга резерва. Тези словенците Артмедия, че те разпродадоха отбора си след класното представяне през есента, беден отбор, който продаде звездите си за да си осигури светло бъдеще в следващите години. Удинезе, 14 загуби подред, не направиха нищо запомнящо се в ШЛ, отпаднаха нещастно като Артмедия - разпродаден отбор.

Вярно съдията вчера свири резачка срещу ващте, съболезнования, случва се :)

Мн. поздрави на Берое ;)

Link to comment
Share on other sites

Мъкаааа,остави ни с 10 човека,паднахме....да,да.Ама реалността е друга,дори да не беше изгонил Бардон,пак щяхме да паднем.Простата истина е,че в абсолютно всички български отбори липсва добра физическа подготовка,а след това се нареждат и куп други фактори,които правят един футболист добър играч.В нашето първенство е пей сърце,рита се топката как дойде,ако някой я засече-добре,ако не-здраве да е,ама тва в Европа не минава.Може би ако половината отбори в А група за почешат по главите и решат да се стегнат и да дават всичко от себе си,ще забележим напредък у нас,което ще ни даде основа и за навън.Сега толкова,такива са ни възможностите и никой не ни е виновен

Link to comment
Share on other sites

Ако това беше Локото, щеше да удържи 1:0 с човек по-малко :D

 

Сега сериозно: Левски се представи добре предвид обстоятелствата. Да се загуби от Шалке е нещо напълно нормално. Тове е далеч по-класен отбор от Левски, а и от тези, с които Левски игра дотук. Все пак и късмета си беше на страната на германците. Домовчийски и Коприваров(Копи :D ) имаха по едно страхотно положение през второто полувреме, но пропуснаха. За сметка на това пък Линкълн направи гол от нищото. Третият гол на Шалке беше доста случаен...но така е, Шалке е сериозен отбор и умее да се възползва максимално от възможностите си.

От оня палячо Майк Райли аз лично очаквах много големи гафове, но той се представи на ниво. Червеният картон според мен беше заслужен. Играчите на Левски са си свикнали да ритат както си искат, щото съдиите в България неим дават картони за това, но Европа е различно.

При това 1:3 реваншът ще бъде формален. Все пак Шалке няма да си дават много зор, така че Левски може да си тръгне спокойно с равен, което би било достоен завършек евроучастието на българските отбори за тази година :)

Link to comment
Share on other sites

Имаха ли късмет в 91 минута да вкарат на динамо? Отбор който ЦСКА победи преди 2-3 месеца със смешния си колектив в момента не с един, не с два, не с три ами с 4:1! Оксер голяма победа, френският футбол е най-добрия в света! Марсилия игра при свършен факт в софия, с някоя друга резерва. Тези словенците Артмедия, че те разпродадоха отбора си след класното представяне през есента, беден отбор, който продаде звездите си за да си осигури светло бъдеще в следващите години. Удинезе, 14 загуби подред, не направиха нищо запомнящо се в ШЛ, отпаднаха нещастно като Артмедия - разпродаден отбор.

 

А значи "червените" успехи са по-големи? Победа срещу отбор, който игра "при свършен факт, с някоя друга резерва" и загубил всякакви шансове за титлата още първия полусезон, победа срещу един от борещите се да не изпадне германски отбори и... после дупка. Загуба от чешко отборче, загуба от германски отбор, с класа, близка до тази на Шалке, загуба от френско отборче (оная държава със "най-добрия футбол в света"), който на всичкото отгоре е в положението на Удинезе и победа срещу норвежко отборче, което дори няма да играе в евротурнирите догодина. И викахме ли за тях? Викахме! Опитай го и ти...

 

Колкото до първите ти 2 изречения - правиш ли разлика между приятелски мач и официален такъв?

Link to comment
Share on other sites

Имаха ли късмет в 91 минута да вкарат на динамо? Отбор който ЦСКА победи преди 2-3 месеца със смешния си колектив в момента не с един, не с два, не с три ами с 4:1! Оксер голяма победа, френският футбол е най-добрия в света! Марсилия игра при свършен факт в софия, с някоя друга резерва. Тези словенците Артмедия, че те разпродадоха отбора си след класното представяне през есента, беден отбор, който продаде звездите си за да си осигури светло бъдеще в следващите години. Удинезе, 14 загуби подред, не направиха нищо запомнящо се в ШЛ, отпаднаха нещастно като Артмедия - разпродаден отбор.

Вярно съдията вчера свири резачка срещу ващте, съболезнования, случва се :)

Мн. поздрави на Берое ;)

те и Ботев биха ЦСКА в контрола с 4:3, но в официалните мачове не става нещо. Сравнения между официален мач с много заряд и приятелски изобщо не може да стават

Link to comment
Share on other sites

Тези словенците Артмедия,

Словаци са :)

Link to comment
Share on other sites

Не си спестиха селенията лефски. Съдията хомосексуалист - исказване достойно за В група. Все пак браво на говедата, постигнаха много тази година.

"мача на века" на "отбора на народа" doh.gif

Link to comment
Share on other sites

Не си спестиха селенията лефски. Съдията хомосексуалист - исказване достойно за В група. Все пак браво на говедата, постигнаха много тази година.

"мача на века" на "отбора на народа" doh.gif

"Отбора на народа" - е за тва ги мразя Уевски що то нито са отбор нито са на народа. Аз поне не ги чуствам като мой и адски се дразня като се парадира с това.

Аман с тези сравнения кой от двата "гранда" е по велик. Истината - и двата отбора имат сили да покажат това веднъж на 20 години и вече имат жълто на гащите.

Нека някой отбор да донесе някакъв европейски трофей с гордост да го сложи във витрината си и тогава ОК!

Колкото до мача - големия отбор си личи в големи мачове. Играли с 10 човека ок! имахте и гол аванс . Просто затвори се цял мач и готово. Ама и за половината игрище нема сили да се брани. Толкова си могат. И последно кви са тия олигофремски прояви срещу черникожите в другия отбор като и вие си имате един влак такива. Сега май ще има празни трибуни и глоби.

Аре ще видим малко избиване на комплекси в неделя!

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO, те си ги вкараха. Имаха две чисти и вкараха едното - 50% успеваемост е доста добре според мен. Това че Валери и Копи са позьори говори зле за тях. Но такава е българската младеж... Копи явно отделя повече време за прическата си, отколкото за тренировката. А Шалке имаха поне още 4-5 чисти положения, които не успяха да реализират, така че мисля, че с успеваемоста ги бием.

 

ThE_UfO, дори погледнато от твоята ненормално пречупена гледна точка, това си остават отбори със звезди, които струват повече от целия Левски накуп.

Няма 'нащте' бтв, споменах, че не съм левскар :).

 

velvet_underground, ами като за първи сезон не мислиш ли, че се представиха доста добре? Лично аз очаквах максимум 1 кръг след групите.

 

Mepk, евала на Батков. Понякога просто трябва да си изпуснеш нервите и да направиш нещо по въпроса. Не може вечно да ни мачкат.

 

Black Knight, то 'жълто на гащите' е добре да имаш, защото вкарва малко амбиция. Интересно как националите ни през '94 висяха в джакузитата и печелиха мачовете, а народът се кефеше. Едва когато отпаднаха почнаха някакви нападки към тях за това, но въпреки всичко уважението за това 4-то място си остана на преден план. Същото е и в момента, но отборът не е национален. Въпросът е, че се иска да третираме всеки отбор в Европа като такъв, а не да се цепим. Но уви, това няма да стане ей така. То и по света го има... нищо чудно враговете на Шалке да са викали за Левски. Жалко, наистина жалко.

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO, те си ги вкараха. Имаха две чисти и вкараха едното - 50% успеваемост е доста добре според мен. Това че Валери и Копи са позьори говори зле за тях. Но такава е българската младеж... Копи явно отделя повече време за прическата си, отколкото за тренировката. А Шалке имаха поне още 4-5 чисти положения, които не успяха да реализират, така че мисля, че с успеваемоста ги бием.

 

Oт тук на татък няма смисъл за коментар. Тие пропсуки и то чисти могат да ги лешат от полуфинал а това вече е стълбичка преди целта........ но нищо Ся може да ги одарим с 3 чисти гола и да ми напълнят душата

Link to comment
Share on other sites

Много готин гол :P Дано Левски да измкъкне поне точка от този мач,за да си повиши коефициента, и ако станат шампиони да са поставени за ШЛ ;)

Link to comment
Share on other sites

Има изменение в правописния Български речник, думата ЖАЛКО вече да се чете ШАЛКО ;) Честито на всички които си "повярваха" на глупостите за преодоляване на Шалке.

Link to comment
Share on other sites

Левски играха хубаво и в двата мача и а в първия имаше съдийско рамо за Шалке то във втория не беше така. Искам Левски да стане шампион на България и да играе за ШЛ защото само те имат горе долу изграден отбор и при малко късмет при жребия могат да се класират в груповата фаза на турнира, а от там нататък каквото сабя покаже :)

Link to comment
Share on other sites

Левски показаха чудесен футбол вчера и малко не им достигна да вземат трите точки.А UFO,защо не се обади като ви спукахме от бой на Васил Левски?А сега пишеш глупости.Цска-то са на светлинни години от нас.Точка като гост на 4-тия в Германия е страхотен успех.А ти продължаваш да си смешен с твоите глупости.

Link to comment
Share on other sites

Левски показаха чудесен футбол вчера и малко не им достигна да вземат трите точки.А UFO,защо не се обади като ви спукахме от бой на Васил Левски?А сега пишеш глупости.Цска-то са на светлинни години от нас.Точка като гост на 4-тия в Германия е страхотен успех.А ти продължаваш да си смешен с твоите глупости.

 

Смешни сте вие, които се радвате на победите над треторазрядни отбори. Айде нали сте много големи, защо не бихте" посредственото миньорско отборче от Германия", както много хора наричаха преди 30 март? Темата е за лески и Шалке, а не за това колко са зле ЦСКА в момента.

 

simbata, ти можеш да се радваш на отборчето което играе мачовете си до затвора, и да пълниш очички с инвалидни отбори като милан, реал, и да се надяваш отбора от големия град - софия да играе някой ден с тях, за да може малко злобно момченце като теб, да отиде да гледа в големия град наречен столица, някой отбор от по тези които дават по телевизията...

Link to comment
Share on other sites

marto_palen_hal, не мъчи The_ufo с въпроси, които неможе да схване - човек като е глупав си остава такъв.

Левски играха на европейско ниво и се надявам догодина да ги гледаме в шампионската лига, редом с отбори от ранга на Милан, Барса и Реал.

Поздравявам всички истински ЛЕВСКАРИ и БЪЛГАРИ, за чудесните спектакли, които синият отбор изнесе.

:punk

Link to comment
Share on other sites

Казах го и пак ще го кажа - ГОРД СЪМ, ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН И СЪЩО ТОЛКОВА ГОРД СЪМ, ЧЕ СЪМ ЛЕВСКАР!

 

А на всички антилевскари и заблудени чорбари като The_Ufo им пожелавам да продължават все така да се пукат от яд. Кеф ми правите бе хора - продължавайте все така! :D

 

САМО ЛЕВСКИ !

Link to comment
Share on other sites

Има изменение в правописния Български речник, думата ЖАЛКО вече да се чете ШАЛКО ;) Честито на всички които си "повярваха" на глупостите за преодоляване на Шалке.

Може Левски да паднаха, обаче биха ЦСКА и ги надиграха тотално, така че можеш да замълчиш...

Link to comment
Share on other sites

marto_palen_hal, не мъчи The_ufo с въпроси, които неможе да схване - човек като е глупав си остава такъв.

Левски играха на европейско ниво и се надявам догодина да ги гледаме в шампионската лига, редом с отбори от ранга на Милан, Барса и Реал.

Поздравявам всички истински ЛЕВСКАРИ и БЪЛГАРИ, за чудесните спектакли, които синият отбор изнесе.

:punk

Simbata Prav si batka :) Samo Levski ale ale ale

Link to comment
Share on other sites

Има изменение в правописния Български речник, думата ЖАЛКО вече да се чете ШАЛКО ;) Честито на всички които си "повярваха" на глупостите за преодоляване на Шалке.

 

Ами да, колкото и трудно да ти е да го схванеш има няколко думички като амбиция, колектив, дух и прочее, които пратиха Левски на четвъртфинал. Явно ЦСКА не са ги чували, а и като съдя от теб - на феновете също им е непонятно. Предполагам ЦСКА са си излезнали победени още от съблекалните в мачовете срещу по-сериозните отбори.

Освен това, Шалке наистина са посредствен отбор. С бюджет 130 млн. на година играят невероятно зле и не случайно отпаднаха от ШЛ. Лично аз не мисля, че ще вземат и УЕФА ако спрат да ги подпират, но това си е друга тема.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...