Jump to content
BulForum.com

Левски - Шалке 04


Aston_

Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

майк райли е най-големия палячо и не го казвам заради червения картон на левски, защото не ми пука ще паднат ли или ще бият, а защото съдията е наистина пълен идиот! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

To Бардон си беше за гонене още при втория фал, той не посмя, след тва му търсеше цаката.И почна пък да компенсира Левски с фалчета.Слаб съдия :angry:

Link to comment
Share on other sites

Съдията си гледа много добре работата, но трябва още един левскар да излезе, за да наблюдаваме интересна и равностойна игра :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

To Бардон си беше за гонене още при втория фал, той не посмя, след тва му търсеше цаката.И почна пък да компенсира Левски с фалчета.Слаб съдия :angry:

Ами тоя нашия тренюр какво спи...Трябваше смяна-още когато подложи крак.Видя се,че няма да му издържат нервите и ще ритне още някой.

Link to comment
Share on other sites

Ами тоя нашия тренюр какво спи...Трябваше смяна-още когато подложи крак.Видя се,че няма да му издържат нервите и ще ритне още някой.

 

Kво става с мача. ДОбре че не го играх на еврофутбол щото за сега губя.

Link to comment
Share on other sites

Несъм от лефски преди мача казх на един лефскар че ще има червен картон гол от засада и измислена дузпа дано да съм познал само първато

Link to comment
Share on other sites

Абе тоя Домовчийски е ебати :angry1

 

Май май Левски искат да се бият, АЗ гледам епизодично ама как може да да пропуснеш такова положние КАК?

Link to comment
Share on other sites

Край на мечтите....

Не мога да разбера какви бяха тия утопични мисли у някои от вас...как въобще ви минава през акъла Левски да победи Шалке? Те са европейски отбор с милиони евро бюджет и с футболисти от световна класа. Никой от нашите не може да се сравнява с техните по постове. Можеше да ги отстраним единствено ако те ни подценят адски (което на полуфинал не може да стане, ако до този момент се случваше често) и ако имаме късмет. Ама видяхме, че и Бардон е просто парче, а с такива в европа се не играе...

Link to comment
Share on other sites

To Бардон си беше за гонене още при втория фал, той не посмя, след тва му търсеше цаката.И почна пък да компенсира Левски с фалчета.Слаб съдия :angry:

 

 

Първият "фал" не бих го нарекъл фал, игра за топката и за съжаление настъпи и германеца. А втория пък нямаше дори фал, кофти съвпадение, че съдията е кьорав :(

 

Очаквам чорбарската злоба да се излее в пълна сила след тая загуба :)

Link to comment
Share on other sites

ами като се замислите досега левски играеха все със слаби отбори. повечето победи бяха с клизми и с доста късмет. все пак това е невероятно постижение и мога да кажа браво на левски :) и да си пожелаем догодина да направят същото, но в ШЛ :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Не Шалке 04, а шалке 1:4

 

Преди тотално да спра да гледам футбол бях левскарче, но сега чак ме е яд. Как може такива пропуски и тоя тъп картон.

Link to comment
Share on other sites

Много достойна игра на нашите, страхотен гол на Боримиров и логична загуба. Мисля, че няма от какво да се срамуват нашите. Играха добре и може би заслужаваха равен. Между другото според мен картонът си беше напълно заслужен (въпреки че конкретното нарушение беше малко смешно) и изобщо Майк Райли свири много добре (това не съм очаквал, че ще го кажа...особено на такъв мач). Не можем изобщо да си обясняваме загубата с него. Просто Шалке наистина са много силни и го показаха. Нашите също направиха много красиви неща и може би и шанс не им достигна. Браво на момчетата и на Мъри - отново ме карат да съм горд с тима.

Link to comment
Share on other sites

Каквото искате си пишете, но за мен съдията повлия изключително много на крайния резултата - изгони Бардон - добре,ами защо не показа втори жълт на Ларсен преди това-тогава Шалке останаха с 10 човека и при 1-0 нищо не се знаеше :excl:

 

Жоро,това си е твое мнение,не съм съгласен с тебе, защото Ларсон изобщо не игра за топката ;)

Link to comment
Share on other sites

Да ти кажа ли, защо не показа червен на Ларсон? Защото не само, че нямаше нарушение за картон (втори), ами нямаше изобщо нарушение. Ларсон съвсем видимо си дръпна крака, а Бардон тръгна да пада, много преди да е докоснат...ако изобщо бе докоснат. Още тогава трябваше да изгони Бардон за симулацията...

Link to comment
Share on other sites

Ами няма кой да ни пусне по-напред за съжаление, особено с толкова ранен гол. След като тактично и сложиха англичанин за мача с Удинезе и той макар че се опита не можа да ни спре, ни пратиха професионалист, който ни закопа и на европейското. Ако имахме шанс след този мач въпреки всичко съм убеден че пак англичанин щеше да свири в Германия.

Както и да е, направихме нещо запомнящо се, дано се представим успешно на реванша. Смятам, че можем да го направим.

САМО ЛЕВСКИ!

Link to comment
Share on other sites

Според мен нашите играеха много хубаво в първото полувреме, но като че ли във второто се поизмориха. Липсата на един играч си казва думата... Според мен съдията има пръст в това да паднем по такъв начин.

Най-лошото беше че имахме няколко положения, но неможахме да вкараме.

Все още има малка надежда за мача на тях терен, САМО ЛЕВСКИ!

Link to comment
Share on other sites

Поклон пред феновете и пред отбора.Левски започнаха отлично и ако не беше този страхливец и боклук Майк Раили ,съм убеден,че щяхме да ги бием.Не че нещо,ама те нямаха едно чисто положение преди гологлавият нещастник да изгони Бaрдон.Georgik, батка ,ако съдията свиреше 50/50 то тогава и Ларсен трябваше да бъде изгонен за влизанията си.Нормално е с 10 човека срещу наистина по-класниqт отбор на Шалке да допуснем тези голове,но пак казвам,ако играхме 11 на 11 щяхме да ги бием.Само Левски и българи юнаци :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...