Jump to content
BulForum.com

Удинезе - Левски


sasho_1989

Recommended Posts

simbata, имах предвид не отбора, а клуба :P .

 

ThE_UfO, предполагам последното изречение си го казвал преди всеки противник на Левски.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply
Е вчера който ЦСКАр е викал за лески, никакъв ЦСКАр не е :) Вярно добре играха мечките, но какво сътвориха Удинезе в атака? Гол от 2 метра сам срещу почти празна врата... Е голям успех. Айде чакам да се падна Шалке или Стяуа, да видите какво има под опашката на кучето (откъде сте тръгнали демек ;) )

По твоята логика и аз не съм Левскар,защото виках за Локото,Литекс и за Цска-то.Желязна лoгика батка.Удинезе плюс това доста натиснаха последните минути,добре че издържахме на финалния щурм.А последното ти изречение просто няма смисъл да се коментира-мъка мъка.....

Link to comment
Share on other sites

По твоята логика и аз не съм Левскар,защото виках за Локото,Литекс и за Цска-то.Желязна лoгика батка.

 

Явно не си истиниски такъв.

 

Удинезе плюс това доста натиснаха последните минути,добре че издържахме на финалния щурм.

 

Еее те и Берое ви натискаха в последните минути, ама само 4:4 успяха да направят. Аз не виждам какъм щурм са направили Удинезе, те цял мач си нямаха и идея какво да правят с топката като стигнат наказателното.

 

А последното ти изречение просто няма смисъл да се коментира-мъка мъка.....

 

Мъка не мъка, стига сте играли срещу смешни разпродадени отборчета, пожелавам ви да се паднете срещу Шалке или Стяуа, защото това са най-стойностните отбори в УЕФА в момента, тях да биете B) :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Явно не си истиниски такъв.

Еее те и Берое ви натискаха в последните минути, ама само 4:4 успяха да направят. Аз не виждам какъм щурм са направили Удинезе, те цял мач си нямаха и идея какво да правят с топката като стигнат наказателното.

Мъка не мъка, стига сте играли срещу смешни разпродадени отборчета, пожелавам ви да се паднете срещу Шалке или Стяуа, защото това са най-стойностните отбори в УЕФА в момента, тях да биете B) :laughing:

еми така и стана левски-шалке на четвъртфинала...какво да кажа освен жалко за левски.срещу другите имаха голям шанс ама шалке-не вярвам да стане някоя изненада и все пак успех на нашите

Link to comment
Share on other sites

ThE_UfO, злобата е лошо нещо. Ей т'ва сте смешните фенчета на чорбата, само да злобеете ви се отдава. Пожелавам ви и вие някога да изпитате подобни емоции, ама отбори като Гроклин нещо ви се опъват, че дори и Ботев. Продължавайте да злобеете докато Левски ще направи два равностойни мача срещу Шалке и след това и да отпаднат и да продължат Историята е факт вече. 14 мача в Европа за 1 сезон, най-голям коефицент за 1 сезон, 1/4 финал в УЕФА. Нещо което чорбарския отбор няма да направи в скоро време. Злобейте си на воля...

 

САМО ЛЕВСКИ !

Link to comment
Share on other sites

ThE_UfO, злобата е лошо нещо. Ей т'ва сте смешните фенчета на чорбата, само да злобеете ви се отдава. Пожелавам ви и вие някога да изпитате подобни емоции, ама отбори като Гроклин нещо ви се опъват, че дори и Ботев. Продължавайте да злобеете докато Левски ще направи два равностойни мача срещу Шалке и след това и да отпаднат и да продължат Историята е факт вече. 14 мача в Европа за 1 сезон, най-голям коефицент за 1 сезон, 1/4 финал в УЕФА. Нещо което чорбарския отбор няма да направи в скоро време. Злобейте си на воля...

 

САМО ЛЕВСКИ !

/Извинявам се за 2та поста, но просто връзката към форума е ужасна в момента и се е получил бъг/

Link to comment
Share on other sites

Еми възможно най-трудният жребий за Левски.Но именно в такива мачове Левски трябва да покажат,че заслужено са достигнали до тази фаза.Сигурен съм,че ще дадат всички от себе си и дори да отпаднат ще е с достойнство.30 март национален стадион Васил Лески

Link to comment
Share on other sites

к'во стана с жребия :confused

 

едит: PFC Levski Sofia (BUL) v FC Schalke 04 (GER) .... уууууу :blink: :wacko: :huh: :cry

 

и сега Левски като бият ThE_UfO ще млъкне :D

 

Дадено ;)

 

Пак леко се паднахте, от Стяуа по-голям пердах щяхте да изядете B) Сега да видим рогатия добитък срещу стойностен отбор, който няма продадени играчи и кадрови проблеми, не е "първенец" в някое унгарско/словенско/румънско първенство, или последен в Серия А :D

Само гледайте да не се преуморите защото програмата е тежка:

 

30 март - лески - Шалке

2 април - ЦСКА - лески

7 април - Шалке -лески

Link to comment
Share on other sites

Дадено ;)

 

Пак леко се паднахте, от Стяуа по-голям пердах щяхте да изядете B) Сега да видим рогатия добитък срещу стойностен отбор, който няма продадени играчи и кадрови проблеми, не е "първенец" в някое унгарско/словенско/румънско първенство, или последен в Серия А :D

Само гледайте да не се преуморите защото програмата е тежка:

 

30 март - лески - Шалке

2 април - ЦСКА - лески

7 април - Шалке -лески

много си противоречиш. Първо Стяуа били по-добри от Шалке, а второ Шалке не били първенец от някво си румънско първенство :confused

Иначе мача ЦСКА - Левски вероятно ще се отложи

Link to comment
Share on other sites

Факт е, че всеки стигнал дотук е силен отбор. Ама ThE_UfO вярно продължава да дрънка глупости от злоба. Че Рапид кой отстраниха, бе? Някакви си Хамбургер, нали? Да не говорим за предишните. А за "Пак леко се паднахте, от Стяуа по-голям пердах щяхте да изядете... ...не е "първенец" в някое унгарско/словенско/румънско първенство" просто нямам думи :D, сам си противоречиш. Освен това, човеко, ти Шалке с Левски ли сравняваш??? Леле...

 

midas, едва ли ще млъкне... по-скоро ще каже "Айде ся да ви видим срещу Севиля (например). Не е като да играете срещу някое отборче, завършило на второ място в Германия".

Link to comment
Share on other sites

Само едно ще кажа.....БРАВО НА ЛЕВСКИ!!!

Не съм фен на отбора и никога не съм бил..от Ботев съм...но това което Левски прави е възхитително.Достойно е да те накара да се гордееш че си българин.Аз лично не мога да си представя да има българин който да не се радва на успехите на Левски.И за да израсяваш негативизъм в такъв момент..мисля че на първо място трябва да си комплексар...няма да цитирам имена от форума за да не обиждам конкретни хора но те си знаят.Това разбира се е моето мнение и аз дълбоко се съмнявам че тези хора вътрешно в себе си не се радват на Левски но показват обратното чувство за да избият многото си комплекси.Ще им кажа само че ако това което Левски прави и се надявам да прпдълважа да прави не ги радва...по добре да замълчат и да си останат да гледат любимите отбори по ТВ как играят срещу Родопа,Вихрен и компания...с цялото ми уважение към тези отбори.

 

Относно жребия...мисля че това е най-трудния жребий но Левски вече доказа какво може и сега няма какво да губи.Мисля че момчетата на Мъри Стоилов трябва да излезнат за една красива победа и да зарадват предпълнения национален срадион...пък в Германия каквото сабя покаже.Дори да не се класират мисля че това което направиха дотук е достойно за уважение от всички!

Левски...Респект!

Link to comment
Share on other sites

много си противоречиш. Първо Стяуа били по-добри от Шалке, а второ Шалке не били първенец от някво си румънско първенство :confused

Иначе мача ЦСКА - Левски вероятно ще се отложи

 

Стяуа в момента са много силни, а за Шалке няма смисъл да коментирам :) А румънското първенство като изключим 1-2 отбора, е по-слабо и от нашето...

Време е да кацнете на земята. Ще се радвам още на националния резултата да е красноречив, за да не си увеличавате агонията с 1 седмица до реванша в Германия. Ние неможахме да победим втория в Германия - Хамбургер, да видим дали някой може да отстрани третия - Шалке :) Чудя се дали може да вкарат пак Шалке 7 гола в един мач, както един друг резултат от близкия месец ?! :rolleyes: Айде че Еббе Санд е наточил бичкията B)

Айде, дотук с големите думи, ще говорим отново на 30 март :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Какво кацане, бре, шемет? :) Ако трябваше да кацаме нямаше и до групите да се стигне. Говоря за ЦСКА, Левски и Литекс. Тука говорим за амбиция. Това, че ЦСКА явно я няма, не означава, че при Левски също липсва. Може и с 10 гола да паднат, но ще се борят докрай, сигурен съм. Ама кво ли ти говоря като от 5 поста насам си като латерна и дрънкаш едно и също.

Link to comment
Share on other sites

ThE_UfO, с уважение, ама ти си глупак. А дори и да не си в действителност с тия малоумни коментари се представяш точно като такъв. Нали знаеш... КОЙ СЕГА E No5....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
ThE_UfO, с уважение, ама ти си глупак. А дори и да не си в действителност с тия малоумни коментари се представяш точно като такъв. Нали знаеш... КОЙ СЕГА E No5....

Neka otgovorq na vaprosa !

 

КОЙ СЕГА Е НОМЕР 5?

 

1 Монако (Фр) 4 3 0 1 6:2 9

2 Хамбургер (Гер) 4 3 0 1 5:2 9

3 Славия П (Чех) 4 1 1 2 6:8 4

4 Викинг (Норв) 4 1 1 2 3:6 4

5 ЦСКА (Бъл) 4 1 0 3 5:7 3

 

Непобедими те са в "А" група,

а последни - в УЕФА купа.

Ето нашият привет-

КОЙ СЕГА Е НОМЕР ПЕТ?

 

А червената измет

пак грухти-"ех,тоз` късмет"...

Йешич прави пак минет

на левскарите безчет.

КОЙ СЕГА Е НОМЕР ПЕТ?

 

"Литекс", "Левски"-все едно,

на чорбата у ***о

и възкликваме в дует

КОЙ СЕГА Е НОМЕР ПЕТ?

 

Няма Генов и Каубоя,

че в Европа як е боя.

И дори с Хидиуед,

КОЙ СЕГА Е НОМЕР ПЕТ?

 

И на Йешич-генерала

мощно пръснаха...анала.

А от УЕФА пита цял квартет

КОЙ СЕГА Е НОМЕР ПЕТ?

 

Фенове червени, славни,

си припомнят дни недавни,

режат те греди навред.

КОЙ СЕГА Е НОМЕР ПЕТ?

 

Че и вие, журналисти,

"алените" специалисти,

а драснете некой ред-

КОЙ СЕГА Е НОМЕР ПЕТ?

 

Бургерите първо ги разкриха

В Прага отнесоха 4 туша на тепиха

Монагаските ги пратиха към Панчарево със самолет

КОЙ СЕГА Е НОМЕР 5?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...