Jump to content
BulForum.com

Удинезе - Левски


sasho_1989

Recommended Posts

еми просто още няма български отбор който да е дорасъл за големи мачове и да играе силно не само един мач.жалко за левски но ще отпаднат а удинезе дори и не се напъват просто левски си мислят че аз ще им вкарам головете а липсата им на идеи в атака е просто очевадна

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

suglasen sum s georgiK gluposti govorite nqmalo drug otbor bla bla hahaha taka e taka spokoino hahaha awe 4uvate li se kfo govorite we nqmalo dr. otbor koito da dopusne takiva gre6ki ... gledahte li gi bayern vs. milan kfo bqha otzad bayern mi e v surceto ama na priznavam si go :) no neee

Link to comment
Share on other sites

Не знам, за какво пискате... Играем на осминафинал с италиански отбор, дошъл от Шампионската лига. Да казвам ли повече? Всичко различно от това да ни опукат с много е доволно. На всичкото отгоре нашите играят съвсем прилично и дори имаме шансове. Айде гладайте малко по-обективно на нещата. Ще ви хареса...

Така самоуспокояваш ли се или какво :confused

Левски имаше уникалния шанс постоянно да играе с отбори, намиращи се в слаба форма. Вместо да опукат отбора, който няма победа в последните си 12 мача и на всичкото отгоре играе с резервите още в Италия, се лигавят тук, че чак и на празна врата пропуск направиха.

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да се успокоявам. Момчетата играят добре. Няма какво повече да ме успокоява. Колкото до Удинезе - като са загубили 12 мача, не значи, че трябва да загубят 13ти. И ако не забелязал, когато играят български и италиански отбори, италианският може да има само загуби през сезона, а българският - само победи...и пак италианският е по-добър. Сещай се малко... Не ми казвай, че си вярваш, че нашите са по-добри от Удинезе. Еми, не са, но се опитват и може и да успеят. Ако успеят, ще е уникален успех. Ако не, здраве...и това, което направиха досега, е много доволно.

Link to comment
Share on other sites

mom4eta levski napraviha dobur sezon tova oba4e ne zna4i 4e ve4e sa po-dobri ot polovinata otbori v Europe prosto imaha 6ans i kusmet a i dobre igraha takti4eski ako se bqha padnali naprimer v grupata na CSKA 6tqha da produljat li :) ahaha

Link to comment
Share on other sites

Не знам, за какво пискате... Играем на осминафинал с италиански отбор, дошъл от Шампионската лига. Да казвам ли повече? Всичко различно от това да ни опукат с много е доволно. На всичкото отгоре нашите играят съвсем прилично и дори имаме шансове. Айде гладайте малко по-обективно на нещата. Ще ви хареса...

Първо - въобще не играят прилично...

 

Второ - защо да се задоволяваме с това, че "Играем на осминафинал с италиански отбор, дошъл от Шампионската лига" - ако питаш мен това е един посредсвен отбор, който дори не успя да надиграе Левски на свой терен...Прави си изводите ;)

Link to comment
Share on other sites

Удинезе е абсолютно посредствен отбор, борещ се за оцеляванеи в момента играещ с резервите :excl:

Естествено, че Левски е далече по-добрия от двата отбора(поне в тези им състави) :wacko:

 

Айде 1:1 :) Фишът не за късане още...

Link to comment
Share on other sites

Късай фиша, докато е време...

 

Да, позор...след това, което направиха дотук, нищо няма да е позор. Как не ти изсъхната устенцата да приказваш такива приказки...

Link to comment
Share on other sites

Поя Сапата няма ли вече да му покаже 2 жълт картон!Цяла България може да се гордее с играта на Левски

Link to comment
Share on other sites

Именно, де! След това, което направиха не може да изпуснат мача. Позор може да не е най-точната дума. Имам предвид, че няма начин да не спечелят. :) А ти пък не приемай толкова навътре всичко, което съм написал, защото все пак си по-пристрастен от другите!

Link to comment
Share on other sites

гледайте ся кво лежане по терена ще е до края на мача :lol: много са ми забавни бг отбори :D а коментатора е просто... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

гледайте ся кво лежане по терена ще е до края на мача :lol: много са ми забавни бг отбори :D а коментатора е просто... :wacko:
Смешни-смешни, ама се класираха :) Браво на Левски ...
Link to comment
Share on other sites

Вече можеш спокойно да си скъсаш фиша...

който го е скъсал сигурно се пука от яд :D. Иначе велик мач и велика победа. Накрая треперех все едно играят Ботев :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...