Jump to content
BulForum.com

СТИНГ в Несебър!!! 12 юни 2006 г.


kopche

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

билета до софия с влак с намаление за студенти е 3 лв в едната посока и към 6 без намаление.що не се съберете всички и не пратите някой да купи билети? ;)

Link to comment
Share on other sites

Тоя телефон е на някакъв рекламен офис и даже ме съмнява,че има някой,който да виси в тоя "офис".Аз вече пих една студена вода и прежалих 50 кинта/които нямам в момента,ама все ще намеря/.kopche,ти ми донеси шоколада и ще те взема с мен

Link to comment
Share on other sites

Ами не съм ги кихнал още,щото съм близо до фалита,но съм се примирил с факта,че ще ги кихна скоро.А дедо ти е готин човек,евала,на стари години в Дубай

Link to comment
Share on other sites

Изпратил съм майка ми до тоя офис да дири там билети. Ако не, изпращам агентурата в София да купува още днес. Ако нещо излезе за Пловдив, ще се обаждам... Ако не, пак ще се похваля с билетите...стига да има за какво да се хваля де...

Link to comment
Share on other sites

Извинявайте за това, че пускам последователен пост, но го смятам за важно. Купих си билети днес. Има билети в съответния офис, за който вече стана дума. Намира се на ъгъла на бул. Христо Ботев (това се бяхте сетили и сами де) и бул. Цар Борис III Обединител (кръстовището на Сточна гара) в новата сграда до сладкарница Неделя. Успех! Взимайте докато има... Билетите не са много красиви, но са...ценни...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Е,ще се съберем дружина,аз най-вероятно съм с влак,щото с колата са 70-80 кинта за бензин и идва малко преразход.Здравей,БДЖ :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Дано това да е действителният setlist, защото много ме удовлетворява. Сега остава и да не вали...

Link to comment
Share on other sites

Не смятах да пиша тази нощ,защото ми е тудни,а и им по-приятни неща за вършене-ама ма френд,кво общо има Dio със Стинг

Link to comment
Share on other sites

Не смятах да пиша тази нощ,защото ми е тудни,а и им по-приятни неща за вършене-ама ма френд,кво общо има Dio със Стинг

 

Същото квото имат и Джо Сатриани и Алис Купър. Скив заглавието на темата :D

 

копче, мерси за песните. ...Те тия били с Полис, затва не ги знам :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...