Jump to content
BulForum.com

СТИНГ в Несебър!!! 12 юни 2006 г.


kopche

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Дааам, може би... Аз чувах нещо за доста по-късен фестивал и за подобни групи и изпълнители. За Pearl Jam дори. Важното е, че все пак ще да има нещо. Ще трябва и аз да ида...цялото семейство вероятно...

Link to comment
Share on other sites

Според тая статия Pearl Jam отпада.Много жалко :( ,искаше ми се и тях да ги видя на живо преди да умраюкак звучи само :D /

Link to comment
Share on other sites

хихи...това лято само по концерти ще се ходи... :D

че и Б2 идват дори...

 

Ивайла Бакалова взе да ме радва... :P

Link to comment
Share on other sites

Според тая статия Pearl Jam отпада.Много жалко :( ,искаше ми се и тях да ги видя на живо преди да умраюкак звучи само :D /

 

Е, аз ако заминавам, както се очертава и както се надявах, нямаше как да ги гледам... Пък и все ще ги гледам някъде по света, като замина. Обаче в Несебър...звучеше весело.

Link to comment
Share on other sites

А по-фалирал от мен е изключено да се появи;)Лятото ще е под надслов-бездънна яма за вашите пари

И така може да се погледне, но иначе по ми харесва :D

Нали трябва да се гледа винаги положително на нещата.

Link to comment
Share on other sites

Добре звучи.И без това ми се иска да си купя разни работки и да поскитам из някои местенца извън пределите на милата ни страна.Пък и ще може да ходим по концерти на много банди в чужбината.Е,а ако ни хванат-ти в Сливенския,аз в Пловдивския затвор.Може да си пишем писма,хахах :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Щом ще под домашен арест на Бахамите, значи имаш дом там... И не ти стигат 50те кинта? Айде стига бе.

Иначе аз пък не съм толкова затънал, но сме повечко. Цялото семейство ще ходи и лептата се вдига. Както и да е. Ще трябва да избутаме. То и на мен малко ми идва много с тия концерти, с всичките разходи по зъби, дрехи, куфари, визи, самолетни билети, море, ходене до Будапеща (щеше ежегодната разходка да е към Белгия, но при тия условия трябва да е по-евтинко), сега и концерти... Банката ще свърши работа...

Link to comment
Share on other sites

Веднъж ги испуснах Апокалиптика втори път няма :D

Ивайла Бакалова за президент :punk ха ха ха

Link to comment
Share on other sites

Урааааа.Дано по-скоро да пуснат билети и да заставаме първи на опашката,за да не останем най-накрая с пръст в уста

Link to comment
Share on other sites

Да, обаждайте, ако знаете нещо такова ново, че да се нареждаме и ние, че сме с няколко билета...

Link to comment
Share on other sites

Като пуснат билетите,обаждайте и примерно ако сме повече желаещи, един човек или там двама които ще патуват за там да вземат на другите желаещи билети,щото ще се сакратат доста разходи пак и занимавка.

 

Мен ми се очертава края на Май да ходя в Слънчев бряг.Но дотогава едва ли ще се останли билети.

Link to comment
Share on other sites

Е,няма нужда да се ходи чак до Слънчев бряг, със сигурност ще пуснат билети online,а най-удобно ще е да пуснат и тук.Ако не тук,то в София не вярвам да не пуснат,а аз нямам проблеми да взема оттам.Номерът е да не изпуснем момента на пускането,за да не стане като хавата с Депеш,щото стадионът в Несебър не е от най-големите и няма да има много билети

Link to comment
Share on other sites

И аз тъкмо така разбрах. Някой знае ли, къде аджеба са тия "билетни центрове на Ивентим" и дали има такъв в Пловдив? Щото ако няма, да пращам агентите да взимат. То аз имам да взимам 4-5 билета поне, та ще спестя за още един, ако взема в началото...важно е.

Link to comment
Share on other sites

И аз тъкмо така разбрах. Някой знае ли, къде аджеба са тия "билетни центрове на Ивентим" и дали има такъв в Пловдив? Щото ако няма, да пращам агентите да взимат. То аз имам да взимам 4-5 билета поне, та ще спестя за още един, ако взема в началото...важно е.

 

http://www.eventim.bg/index.asp?page=outlets

 

Оттук намерих този адрес, но не разбрах какво точно представлява.

 

Пловдив 4000 / Plovdiv

бул. Христо Ботев 92 В/ 92 B Hristo Botev str

тел/факс: 032/62 58 48 / tel./fax: +359 32 62 58 48

 

Ако решиш да се обаждаш кажи какво се е оказало :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...