Jump to content
BulForum.com

Bulgarian Cinema


Guest Dude

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Ако ги имаш качвай!

Аз лично се ангажирам да сваля всеки възможен български филм стига да се намери!

 

"Бон шанс, инспекторе" е качен. Наред е "Светъл пример", но като си освбодя място.

Link to comment
Share on other sites

bravoz za iniciativata za bg filmite..prodaljavaite v sastiq duh ...

 

0xdeadc0de ne barai 'The Hichhiker's Guide To The Galaxy (BBC TV Series)' az gi drapnah no ste gi upload sled S1m0ne koito nesto se zakuchi stoto taz sedmica nemah net.

 

btw ima li nqkakfa vazmojnost vsichki bg filmi da se saberat na edno mqsto ... ili po tochno "Orkestar_bez_Ime" i "Trimata ot Zapasa" da popadnat po nqkakaf nachin v papkata bulgarian cinema.:)

 

btw2 ... kakvo stana s ruskite filmi ???

Link to comment
Share on other sites

bravoz za iniciativata za bg filmite..prodaljavaite v sastiq duh ...

shte, shte ... pone dokato ima .bg filmi za svaliane ;)

 

0xdeadc0de ne barai 'The Hichhiker's Guide To The Galaxy (BBC TV Series)' az gi drapnah no ste gi upload sled S1m0ne koito nesto se zakuchi stoto taz sedmica nemah net.

ok, dano da ne e mnogo dulgo tova chakane ;) az gi imah tezi serii, taka che znam za kakvo stava rech, no mi se precaka HDD (neshto vzeh da namrazvam Partition Magic) i zacheznaha zaedno s oshte 20Gb drugi filmi ;(

 

btw ima li nqkakfa vazmojnost vsichki bg filmi da se saberat na edno mqsto ... ili po tochno "Orkestar_bez_Ime" i "Trimata ot Zapasa" da popadnat po nqkakaf nachin v papkata bulgarian cinema.:)

ako ima az ne znam kakva e ... inache ideiata e dobra.

 

btw2 ... kakvo stana s ruskite filmi ???

sled niakolko chasa puskam upload na "Tainata na tretata planeta", chakam samo da svurshi "Sliapo Kuche" ... taka che i ruskite filmi si vurviat po reda ;)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

"Sliapo Kuche" e upload-nat tuk.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Neshto mi se izcherpaha .bg filmite vuv FlashGet-a, vremenno preminavam na drugi filmi. Ako niakoi nameri oshte neshto za svaliane ot .bg filmite da se obajda, che zapochnah rabota i niamam mnogo free time za tursene, puk home PC-to mi raboti non-stop i moje da si svalia na volia ;)

Link to comment
Share on other sites

Momcheta svalih si Da obichash na inat i slava bogu vyrvi dobre

 

Vse oshte ne moga da resha problema s Bai Ganjo - ujasno izostava video ot sound

 

Njakoi da kaje kak da se opravi tova

 

Syotvetno me e strah da svalja sega Vreme Razdelno zashtoto vidjah che njakoi sa imali problemi i s nego

 

Mejdu drugoto ako kachestvoto mu e kato na Vchera jazyk, koito go ima molja da spomene neshto po vyprosa

 

Predvaritelni blagodarnosti na otzivchivite

Link to comment
Share on other sites

Syotvetno me e strah da svalja sega Vreme Razdelno zashtoto vidjah che njakoi sa imali problemi i s nego

 

Mejdu drugoto ako kachestvoto mu e kato na Vchera jazyk, koito go ima molja da spomene neshto po vyprosa

moga da ti kaja samo za 2-ra chast na "Vreme Razdelno". Kachestvoto e dobro. Daje mnogo dobro, kato se ima predvid che e bulgarski film. Vse pak ne e rip-van ot DVD :)

Purvata chast otshte ne sum ia drupnal, no Dreamer moje bi shte kaje za neia. Predpolagam, che kachestvoto shte e kato na tazi, koiato durpah az.

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...