Jump to content
BulForum.com

Военна Мисия


Fibaman

Recommended Posts

Обясни кво ще представлява де, тва военна мисия нищо не ми говори

EDIT:Така е по-добре

Link to comment
Share on other sites

Мноо е яко шоуто!Аз засега съм гледал само онова с танка,но сигурно ще е много зарибено! :)

Link to comment
Share on other sites

Това гледах 15 минути и направо...такава тъпотия не съм виждал. Да не говорим, че допълнително допринася отватителния дублаж..лично на мен не ми хареса. Поне можеха да сложат субтитри..тогава доста по-добре щеше да се приеме.

Link to comment
Share on other sites

Гледам и се чуда как САЩ още не е превзет!?По тапа и нетактична армия не сам виждал!Та те се вращат след мисия с 1или 2 човека!Дори се видя че SWAT-та им е по-добър от тюлени и други!

Link to comment
Share on other sites

Това гледах 15 минути и направо...такава тъпотия не съм виждал. Да не говорим, че допълнително допринася отватителния дублаж..лично на мен не ми хареса. Поне можеха да сложат субтитри..тогава доста по-добре щеше да се приеме.

 

 

Съгласен съм с колегата .. малко е тъпичко :-) :angry1

Link to comment
Share on other sites

Снощи определено добре си изпълниха мисията от 6 човека 6 бяха убити ... :wacko:

И аз го гледах и пак си подкрепих мнението чи SWAT е по-добър от армията им. :lol: :D :) :P

Link to comment
Share on other sites

И аз го гледах и пак си подкрепих мнението чи SWAT е по-добър от армията им. :lol: :D :) :P

Така изглежда , но аз си мисля , че не си дават много зор защото знаят , че е игра и да ги убият и да не ги ... ама друго ще е ако всичко е LIVE :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Кой спечели вчера?

Миналата седмица и аз го изпуснах и нз какво е станало , разбрах само кои са участвали и каква е била мисията .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...