Jump to content
BulForum.com

Ъплоуд в data.bg


dunata

Recommended Posts

Наскоро станах Супер потребител и реших да ъплоудна някои нещица. Обаче като попълня всички, както трябва и дам "Добави" и ми пише "Добавянето на торента е неуспешно!невалиден адрес на тракера! трябва да бъде http://bt.data.bg/announce.php" А адреса на тракера си е такъв ... Някой ако може да каже защо става така и как да го оправя, много ще съм му благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам как стоят нещата в датата но не трябва ли да си ъплоудер а не супер потребител за да можеш да качваш торенти ???

 

Поне в другите тракери е така като изключим нашия :)

Link to comment
Share on other sites

Абе не знам как стоят нещата в датата но не трябва ли да си ъплоудер а не супер потребител за да можеш да качваш торенти ???

 

Поне в другите тракери е така като изключим нашия :)

Ми не ... трябва да си Супер потребител, а СП се става като имаш коефицент над 1 :)
Link to comment
Share on other sites

Ми не ... трябва да си Супер потребител, а СП се става като имаш коефицент над 1 :)

......i kato si seednal nad 10GB... :D

 

veroqtno tova e nqkakuv problem v samata data, az ka4vah v subota i nedelq torenti bez problemi

 

 

mejdu drugoto, nali pi6e6 adresa na trakera kogato suzdava6 .torrent faila ??! da ne bi tam da ostavq6 prazno ili gre6no?

Link to comment
Share on other sites

......i kato si seednal nad 10GB... :D

 

veroqtno tova e nqkakuv problem v samata data, az ka4vah v subota i nedelq torenti bez problemi

 

 

mejdu drugoto, nali pi6e6 adresa na trakera kogato suzdava6 .torrent faila ??! da ne bi tam da ostavq6 prazno ili gre6no?

.torrent file още не съм създавал. Просто исках да пробвам как да кача, но не стана. Имах стар file от друг тракер и се опитах него да кача ... а адреса на тракера не мога да го сменя ...
Link to comment
Share on other sites

Браво

 

И за тези глупави опити реши да ни занимаваш

Ми не точно. Ако си бях ъплоуднал, както трябва, нямаше да те занимавам. Но тъй като не стана ... за това питам, нещо странно ли има да питам !? :blink:
Link to comment
Share on other sites

Ми не точно. Ако си бях ъплоуднал, както трябва, нямаше да те занимавам. Но тъй като не стана ... за това питам, нещо странно ли има да питам !? :blink:

 

.torrent file още не съм създавал. Просто исках да пробвам как да кача, но не стана. Имах стар file от друг тракер и се опитах него да кача ... а адреса на тракера не мога да го сменя ...

Ето за тези глупости ти говори kamen. Прочети малко упътванията и тогава поствай, че не ставало. От това което си написал си личи, че и идея си нямаш от торент системата. В противен случай нямаше да пробваш да качиш торент предназначен за друг тракер.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...