Jump to content
BulForum.com

video GF3 TI500


Recommended Posts

Продава се видео карта:

GF3 TI500 Gainword Golden Sample

памет 128MB 3.4ns

има TV-out

 

$80

Vij pregledai si pak cenata i togava pak ia obiavi.Mnochko sa i parichkite bratle :)

Видео к. ATI Radeon9200 128TV 79,20 a e po-dobra ot tvoiata :wir

Link to comment
Share on other sites

Vie normalni li ste? tva e Ti 500 be! Vie za 60 dolara shte vzemete kuche marka MX440... deto ee ala bala. Puk i tiq FX deto sa pod 100 dolara da ne mislite, che imat neshto obshto s FX-a... tva si go mislqt samo tiq deto lapvat vudichkite na NVIDIA... deto s imenata zalugvat takiva dupeta kat vas.

 

Shte mi govorqt, che 80$ za Ti 500 i to Gainware Golden Sample bilo skupo...

 

Kude maaaaaaaaa ;;))

Link to comment
Share on other sites

Vie normalni li ste? tva e Ti 500 be! Vie za 60 dolara shte vzemete kuche marka MX440... deto ee ala bala. Puk i tiq FX deto sa pod 100 dolara da ne mislite, che imat neshto obshto s FX-a... tva si go mislqt samo tiq deto lapvat vudichkite na NVIDIA... deto s imenata zalugvat takiva dupeta kat vas.

 

Shte mi govorqt, che 80$ za Ti 500 i to Gainware Golden Sample bilo skupo...

:) Znachi da razbiram che TI500 e po-hubava ot ATI 9200??????? Ia si pomisli pak :) Ne si prav choveche ama...nikak ne si prav.Minah prez mnogo video carti i se ubedih (e viarno tova e samo moe mnenie) che Nvidia nishto nestruva. ATI mu e maikata

 

EDIT:

Da negovorim , che tazi videokarta kato nova e 80$ a za vtora ryka cenata niama da e tolkova ;)

Link to comment
Share on other sites

NVIDIA nishto ne struvat ? LOL.

 

Dai mi sravnenie na testove na 9200 i Ti 500, kakto i sravnenie na ceni na markovi karti deluxe versii. Togava veche moje da mi tvurdish neshta...

S udovolstvie...BTW sega rabotia po vyprosa.Ne se syrdi no kakto po-gore sym kazal tova e "lichno mnenie". (mislia i da go dokaga) ;)

Link to comment
Share on other sites

хайде по - технично...

колко ns е паметта на 9200 ?

 

батко32 не ми пробутвай цени без ДДС

 

свалям на $75

Link to comment
Share on other sites

Nachi kucha 9200 s 128mb pamet e 77$ bez dds v Jar. Tva moje i da e s po-nisak clock, no spored men v tozi sluchai nqma da e taka.

 

Imaiki predvid, che RADEON 9200 e vsushtnost RADEON 9000 s poddrujka na 8x AGP (deto ne se useshta na praktika) mojem da zakljuchim, che 9000 disha prahta na Ti 500 i to qko.

 

http://www.rivastation.com/vgacharts2_e.htm

 

Tova sa obshirni benchove i tam ne trqbva da gledate 9000 Pro shtoto tva e originalen Pro Radeon ot ATI deto struva poveche ot tui deto imame na pazara. Sravnqvai batko32 i posle iskam pak da mi govorish koe bilo skupo... i koe ot kakvo bilo po-hubavo. Az predi da govorq qsno znam koe kak e, mai za razlika ot teb :) Benchovete pokazvat razlichni neshta makar da s praveni i ot segashniq sutrudnik na Tom's Hardware Borsti (Lars Weinard).

 

Pametta na 9200 e 400MHz i obiknoveno se slaga 4ns pamet. Pametta na ti 500 puk e 500MHz.

 

OShte li batko32 shte mi govorish da si mislq pak ili shte kajesh, che sega i tova veche e lichno mnenie :))

Link to comment
Share on other sites

Nqmam namerenie da kupuvame video kartata, obache iskam da utochna neshto, che cenata na tazi video karta predi godina beshe ot porqdaka na 400$, apak i tazi karta kogato se clockne stava istinski zvqr. Vyobshte nqma mqsto za sravnenie sys 9200 shtoto tva dyrvence+++, zatova spored men iskanata cena za tazi video karta e napylno realna i daje bih kazyl che e malko. :P :D Imam vypros kym prodavacha, zashto e prodavash tazi video karta? Tolkova li ti prechi i ili si se sdobil sys nqkoi nov Zvqr, i tazi ti e izlishna? :woot

Link to comment
Share on other sites

Ще взема аз да я купя!

и без това никога няма да си намеря такава хубава карта за толкова малко пари...

само дето ще трябва да си сваля тунера от AIW Radeona :evil хахаха

Link to comment
Share on other sites

Защо ве,Dreamer за 85-90$ мога да си намеря втора ръка Ти4200.

Аз лично имах ти4400 на Асус и я продадох за 110$.

Картата наистина е хубава не отричам.Ама е доста дърта вече след месец два и тия 65 $ ще са блян,а тая карта ще я вземенякой разбирач., апък втора ръка карти знаеш какви се търсят до mx440.

Пожелавам на момчето да я продаде за 75$ .Офертата ми важи все още:))

Аз в момента съм с Ти200 Special Edition na Chainatech (с радиатори от всякъде много як вид има ) и също съм я взимал втора ръка преди един месец за 60$.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...