Jump to content
BulForum.com

Има ли хора от "Св.св Кирил и Методий"


Recommended Posts

Гледам,че всяко даскало си има тема и аз реших да пусна и за мойто(поне не намерих такава тема)Сигурно сме по-малко от хората от Английската и МГ-то,но да видим кои сме. :)

Link to comment
Share on other sites

Гледам,че всяко даскало си има тема и аз реших да пусна и за мойто(поне не намерих такава тема)Сигурно сме по-малко от хората от Английската и МГ-то,но да видим кои сме. :)

 

Eeeee! И аз от кога си мислех да пусна такава темичка!!! :D Брао!!!

Та има де!!! Само ГХП!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ако говорите за малкото Благоев не гимназията имам записани 8 години там!!!!Най-якото даскало....а ако говорите за гимназията след 8 клас...не съм бил ама познавам почти всички от 9 клас...абе като цяло и сградата рулира и всичко е на 100%!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ако говорите за малкото Благоев не гимназията имам записани 8 години там!!!!Най-якото даскало....а ако говорите за гимназията след 8 клас...не съм бил ама познавам почти всички от 9 клас...абе като цяло и сградата рулира и всичко е на 100%!!!!

 

То не са едни и същи училища,ама пак са в една сграда,та ако има някой от малкото Благоев и той да се обажда :) .Аз тази година влезнах(в гимнзията) и супер много се радвам на даскалото.Сградата наистина рулира. :punk Казвайте от кои класове сте.Аз съм 8а.

 

ЕДИТ:Някой модернатор,ако може да сложи в заглавието едно ГХП,че забравих. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

И двете училища са супер!

Аз бях в малкото ( "Княз Александър" l) до 7-ми клас, и полсе влезнах в гимназийката!!

t_tunchev - зайче, а!! :) Аз съм от 10а.

Link to comment
Share on other sites

И двете училища са супер!

Аз бях в малкото ( "Княз Александър" l) до 7-ми клас, и полсе влезнах в гимназийката!!

t_tunchev - зайче, а!! :) Аз съм от 10а.

 

Ахам,зайче :D А даскалото ни има ли някакъв сайт???

Link to comment
Share on other sites

И двете училища са супер!

Аз бях в малкото ( "Княз Александър" l) до 7-ми клас, и полсе влезнах в гимназийката!!

t_tunchev - зайче, а!! :) Аз съм от 10а.

 

 

Сега ако кажеш че в троя клас има момиче което се казва Мартина :love :love :love (сигурен съм че има) а ти коя си ???Име ?......подразбрах вече как се казваш :lol: :lol: :devil

Link to comment
Share on other sites

Ха! Яко!!! Точно преди малко погледнах ava, на The-Agent и си викам - хм, тва ми е познато!!! :) :)

Здрасти Матртииии!!!!

 

 

Колкото до официален сайт на даскалото, мисля че имаше едно скромно сайтче!!

Иначе има форум: http://egplovdiv.unibg.org/phorum/index.php?act=idx

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...