Jump to content
BulForum.com

testvaite


furiozo

Recommended Posts

Suglasen sum s KILLERINCHO, nqkoi drug po-golqm shrift nqma da doide zle  :huh:

 

Abe kato mnogo ti znae ustata dai predlojenie, stiga si post-val samo za rating VeNoM_2431...

a Kaji ko predlogenie da ti dam nese se6tam ma tva za 6tifta e vqrno sa6to dizaina ne e hubav

 

P.S Plus tova moq reiting nqma zako pove4e da si go ka4vam 6a 4akam da me stignete i togava

Link to comment
Share on other sites

Li4no na men mi var6e6e idealna rabota i ne vijdam pri4ina za spirane na "proekta" ... izglejda trqbva da si tap4em vse na edno mqsto.Az sam za zapazvaneto mu i sigurno nqma da sam edinstven na tova mnenie.

forum-a vurshi idealna rabota ;)

Link to comment
Share on other sites

I na men mi vyr6e6e strahotna rabota.I az sym za zapazvaneto mu ama mai ste iz4ezne.Makra 4e pyk tova deto v news davat nai-novite upload-i ne e lo6o,NO zasto samo Dreamer i furiozo sa sys nickovete si,a drugite sa s nqkvi 4isla?

Link to comment
Share on other sites

Защото акаунтите ви във форума се отразяват като FTP акаунти не като username, а като usernumber. А що е така - furiozo знае.

 

Иначе аз не качвам с акаунта от форума и затова ми се вижда ника.

Link to comment
Share on other sites

Ок.Ясно.И аз бих качвал с друг акаунт ама нямам :D .Furiozo значи и ти се

обади защо е така. :D

Link to comment
Share on other sites

shtoto izpisva imeto samo na koito zaslujava

 

hehe, ne ve, shtoto veno ne e imal dostatychno merak da go naprai da gi izpisva i drugite accounti s usernames, shtoto si e dosta igrachka da se nimava prez bazata danni na foruma a se gleda koi koi e

Link to comment
Share on other sites

shtoto si e dosta igrachka da se nimava prez bazata danni na foruma a se gleda koi koi e

xe xe xe :))) stiga be edin SELECT li e goliama igrachka ? ili tezi neshta gi niama v nikoia tablica?

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

mi ne e edin shtoto za vsqko ID thqa da izvadi name, koeto vsyshnost moje da stane s mnogo 'or'-ove izvedeni sortirano i posle da si gi assign-vash appropriately i tn no kakto i da e i edin da beshe pak e mnogo imaiki predvid che za momenta neshtoto izobshto nqma db connection

ma i nqma da se opravdavam sq ot imeto na veno q, toi si go e pravil toi da se opravdava ;S

Link to comment
Share on other sites

mi ne e edin shtoto za vsqko ID thqa da izvadi name, koeto vsyshnost moje da stane s mnogo 'or'-ove izvedeni sortirano i posle da si gi assign-vash appropriately i tn no kakto i da e i edin da beshe pak e mnogo imaiki predvid che za momenta neshtoto izobshto nqma db connection

ma i nqma da se opravdavam sq ot imeto na veno q, toi si go e pravil toi da se opravdava ;S

xmmmz ... neshto mi prosvetna ... da ne bi onezi chisla da sa GID-ovete ot /etc/passwd ? i ako sa, zashto ne se vzima info ot tam ?

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

Link to comment
Share on other sites

Ami towa e testowo zasega, ima mnogo neshta koito biha mogli da se naprawqt za da se podobri, towa izmislih onazi wecher za 2 chasa, ako imam wreme shte go naprawq po-dobro, furiozo ako ima merak i nqma rabota moje da go dorazraboti ako shte da e 'from scratch" , az wiziram samo ideqta, zasega kakto kazah e experimentalno, dnes go ima, utre ako ne mi haresa moje i da go nqma, wse pak e dosta trudno da se podredqt neshtata i da se widi koe posledno e uploadnato, nai-malkoto zashtoto ne se znae kogato e gotowo, taka che shte pomislim i s wremeto shte go naprawim da izglejda po-dobre, zasega wajnoto e che wizirahme ideqta!

 

Cheers!

 

P.S kolkoto do usernames, zasega sa taka, towa se generira ot simple bash script na wseki 30 minuti,

za da se izpolzwat usernames wmesto id-ta trqbwa da se naprawi wruzka s bazata, a w takuw sluchai bih predpochel perl, toest trqbwa da se naprawi nanowo, koga... neznam...

Link to comment
Share on other sites

na men, poveche mi haresvashe s news lainata... taka e super bezsmisleno... koit mu trqbva latest uploads, moje da polzva "Last modified" ot apache ili ftp sortirovka...

..edit..

nqmam predvid ://bla/cats/ , a liceto na warez siteto

..edit..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...