Jump to content
BulForum.com

Търся/Купувам тонколони Амфитон


Recommended Posts

Моля, който има информация дори къде мога да намеря, дори и да не предлага да сподели (магазини, оказиони за аудио техника и т.н.) къде бих могъл да търся изобщо аудиотехника и тонколони.

:) Е, това е очаквам оферти, предложения, препоръки 10х!

Link to comment
Share on other sites

Каква мощност ти трябва. За какво ти са: дискотека, външно узвучаване, домашно ? Иначе Обертон предлагат много качествена техника в това отношение.

Link to comment
Share on other sites

Ами за домашни. Имам един усилвател Philips 2х60, мислех да ги пригодя за него. Да, знам за Обертон, но там няма точно това, което търся - те са ПРО и при тях всичко е мощно и в доста големи размери :)

Нещо на амфитон ако изскочи ще е мнооо хубаво, по-възмoжност запазено с годинките 10х dude

Link to comment
Share on other sites

Моля, който има информация дори къде мога да намеря, дори и да не предлага да сподели (магазини, оказиони за аудио техника и т.н.) къде бих могъл да търся изобщо аудиотехника и тонколони.

:) Е, това е очаквам оферти, предложения, препоръки 10х!

imam 2 anfitonki ama ot stoene hartiqta na basa e zela da se razkapva ako ima6 interes PM

Link to comment
Share on other sites

Погледни ТАЗИ тема на Бафи.Аз купих усилвателя му.Видях колоните и ти гарантирам,че са изключително запазени.Човека е апсолютен педант към техниката си и ще останеш доволен.

 

Успех!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Това го считам почти като подигравка - да си направиш труда да изровиш толкова стара тема и да пишеш в нея. А да забеляза случайно, че купувачът, който е търсил колоните преди 3 години не е влизал във форума от 19-ти април?? 20% за начало и си прочети правилата :excl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...