Jump to content
BulForum.com

Emultator (ili nesto podobno) vapros


veseo

Recommended Posts

0xdeadc0de, predstavi si slednata situaciq:

v edin dir ima 100 mp3s i iskash da kopirash nqkoi ot tqh nqkyde kato reshenieto dali shte se kopira ili ne daden file zavisi ot muzikalnoto mu sydyrjanie i nemoje da se opredeli po nqkakvi file-ovi kriterii.

NxCOPY ?! i'd rather not

 

NC proizvodni imat vyzmojno nai udobniq i intuitiven interface za archive funkcii

naprimer za otricatelno vreme mojesh da puhnesh file v arhiv 5 niva navytre v dir strukturata na arhiva

imat i file view/edit i ftp client which are always on your fingertips

 

i men me kefi da pisha oneliners , makar i ne za dos a za bash, no tova ne mi prechi da ocenq dostoinstvata na commanders

 

dos navigator si e super

totalcommander kyrti mivki

midnight commander is a life saver

Link to comment
Share on other sites

0xdeadc0de, predstavi si slednata situaciq:

v edin dir ima 100 mp3s i iskash da kopirash nqkoi ot tqh nqkyde kato reshenieto dali shte se kopira ili ne daden file zavisi ot muzikalnoto mu sydyrjanie i nemoje da se opredeli po nqkakvi file-ovi kriterii.

NxCOPY ?! i'd rather not

reshinie:

c:\mp3s\>for %x in (*.mp3) do echo copy %x c:\other\%x >> copier.bat
c:\mp3s\>q copier.bat

iztrivash si redovete s nenujnite mp3-ki i

 

c:\mp3s\> copier

 

NC proizvodni imat vyzmojno nai udobniq i intuitiven interface za archive funkcii naprimer za otricatelno vreme mojesh da puhnesh file v arhiv 5 niva navytre v dir strukturata na arhiva imat i file view/edit i ftp client which are always on your fingertips

predpochitam UniFiles ... mnoooooogo po-udobno ;) no vsichko e vupros na vkus ...

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: smiatam, che e vreme da prekratim spora, shtoto shte stane kato vechnite dilemi "Pascal vs. C", "Windows vs. Linux" i t.n. ;)

Link to comment
Share on other sites

Pro4etoh vi dulgia spor i ako 4oveka vse oshte mu se gubqt kum 6 GB moje da probva nqkolko dosta po elementarni neshta (stiga da ne gi e probval ve4e).Tui kato si pod 98 toi ima hubav check na drive-tata.Probvai onq dulgia i ako ima nqkvi zagubeni clusteri toi shte gi nameri.Ako ne si defragval skoro sushto moje da pomogne.Nadqvam se 4e vse oshte 4etesh tozi topik makar 4e otdavna e izlezal ot temata si :)

 

Peace

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest_ov3rm4n
Pro4etoh vi dulgia spor i ako 4oveka vse oshte mu se gubqt kum 6 GB moje da probva nqkolko dosta po elementarni neshta (stiga da ne gi e probval ve4e).Tui kato si pod 98 toi ima hubav check na drive-tata.Probvai onq dulgia i ako ima nqkvi zagubeni  clusteri toi shte gi nameri.Ako ne si defragval skoro sushto moje da pomogne.Nadqvam se 4e vse oshte 4etesh tozi topik makar 4e otdavna e izlezal ot temata si :)

 

Peace

Da de - pusni mu check, da ti omota clusterite, FAT i failovete o6te pove4e...

 

za Check na Windoze mislia, 4e dostata4no e prikazvano:

 

SAMO V KRAEN SLU4AI I TO AKO POLOJENIETO E OBIO*

 

--------------------

*Osrano Bez Izgledi za Opraviane

 

 

peace :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...