Jump to content
BulForum.com

PS 2 Chip


Recommended Posts

Не знам дали я няма тази тема някъде но къде слагат чипове на PS2 в Пловдив и горе долу на каква цена ?

Link to comment
Share on other sites

Незнам къде,но струва 140 лв. :)

В Варна ми го предлагат за 80лв :) Но ако има някои който ги прави тук може и повече да дам :)

Link to comment
Share on other sites

Дайте достоверна информация за това къде (та ако ще и във Варна) слагат чипове на PS2. Мой приятел има PS2 mini и познайте, игрите му идват леко скъпи.

Link to comment
Share on other sites

Backbone изчакай до вторник сряда другата седмица и ще ти дам телефон на човек в Пловдив пък вие ще се разберете за цената, просто чак тогава съм на работа.

Link to comment
Share on other sites

А има ли вече чипове за новия xbox ? И аз се замислям вече за конзола, то така и така не правят вече качествени РПГта...

Няма за сега,ще караме на оригинални :)

Link to comment
Share on other sites

v Plovdiv ima 2 mesta nai-malko za chipvane na PS2

1. v kapana do pisoarite serviz Pulsar

2. ul. Otec Paisii na kraia na ulicata ot kum Trimoncium. serviz CHOLI

Цени ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Може ли да ми дадете адрес или телефон на сервиз или на някой който поставя чипове на пс2,и цената разбирасе се.Един приятел иска да сложи чип на неговата и ме помоли да потърся.

Link to comment
Share on other sites

А има ли вече чипове за новия xbox ? И аз се замислям вече за конзола, то така и така не правят вече качествени РПГта...

то за пц никога не е имало рпг-та на нивото на японските за ps и ps2.все пак от square и enix по добри няма в тва отношение

 

chrono cross,final fantasy,dragon quest,suikoden,breath of fire,xenosaga,shin megami,dark cloud,shadow hearts,arc of the lad,Breath of Fire и още адски много...просто не ми се изрежда

 

аа за чип.ми в Пловдив по принцип искат повече от колкото трябва.мен ми го сложи един от бургас за 60 лв ама си взех и конзолата от него

Link to comment
Share on other sites

то за пц никога не е имало рпг-та на нивото на японските за ps и ps2.все пак от square и enix по добри няма в тва отношение

 

chrono cross,final fantasy,dragon quest,suikoden,breath of fire,xenosaga,shin megami,dark cloud,shadow hearts,arc of the lad,Breath of Fire и още адски много...просто не ми се изрежда

 

аа за чип.ми в Пловдив по принцип искат повече от колкото трябва.мен ми го сложи един от бургас за 60 лв ама си взех и конзолата от него

Има си много качествени РПГта за пц, NWN, gothic, might and magic, baldur's gate, planescape torment, ultima и много много други...На мен пък тия японските нещо не са ми по вкуса...цъках едно време FF7, където всички го хвалеха и им течаха лигите - е нищо особено...Виж вече РПГтата които ги изкарват за xbox са друго нещо :)

Link to comment
Share on other sites

кое ff7 си цъкал.за ps1 или за pc .шото ff за pc и ff за playstation са две съвсем различни неща

и да...според хора които играят само и единствено rpg-та final fantasy 7 от 1997-ма година е най доброто rpg за всички времена

сори ама тея мейнстрийм игрички дет ми ги изреждаш не мое се сравнят с класиките на square и enix

последният съвместен продукт на тези две фирми -излезлия току що dragon quest 8 за ps2 просто &quoD;кърти мивки"

Link to comment
Share on other sites

единственото място за което се сещам е сервиз чоли

ако ps2-ката е модел слим ше ти вземат повече от колкото за стария модел

Link to comment
Share on other sites

единственото място за което се сещам е сервиз чоли

ако ps2-ката е модел слим ше ти вземат повече от колкото за стария модел

Adres na tozi serviz ? I nqkakva orientirovachna cena,modela e slim ot tiq chernite.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...