Jump to content
BulForum.com

Разширение Vob ?


Liverpool`Fan`1

Recommended Posts

Значи въпросът ми е следния: С какво мога да отворя файл с разширение .vob... Кодек, плейър, плъгин или нещо от сорта. Моля помогнете ми.Наскоро започнах да виждам такива файлове по торентите обаче така и не разбрах с какво да го отварям.Това някакъв нов вид компресия ли е ? С каква програма се прави, дали е от software на TV Tuner-ите. Интересува ме много, ако има някой, който има свободно време и знание по този въпрос ще му бъда много благодарен да ми одари едно рамо и обясни...

 

Също така ще помоля да бъда извинен ако има специална тема за разширения или тем подобни, но нямам време да прегледам всички теми.... О и дано не съм сбъркал мястото на темата, но понеже става въпрос за клипове на Anastasia и мисля, че трябва тук да задам въпроса си.Пак искренни извинения, ако съм сбъркал мястото или съм дублирал темата и ще помоля модераторите по този раздел да преместят темата ако не и е тук мястото. Благодаря предварително....

Link to comment
Share on other sites

С DVD player - PowerDVD примерно. Мисля че има и plugins позволяващи и стандартния Media Player да отваря подобни файлове но според мене не си струва.

Link to comment
Share on other sites

С DVD player - PowerDVD примерно. Мисля че има и plugins позволяващи и стандартния Media Player да отваря подобни файлове но според мене не си струва.

 

Добре щом става с plugins от къде да ги намеря за .vob ? А иначе, аз DVD нямам и няма да има смисъл да свалям PowerDVD.... Ако можеш цъкни един линк да сваля.....

Link to comment
Share on other sites

Ами до Google-то ми писна да се допитвам, защото там освен някви тъпи вируси друго не мога да намеря. Иначе стана работата с PowerDVD.Не позлвам BSplayer, уникално глупав (не налагам мнението си).За жалост не съм имал време да търся и plugin за въпросното разширение, но по-важното, е че успях да свърша работата.И да отбележа, че всички клипове с този формат са с уникално яко качество. Предполага се че е заради DVD-то... Мерси пак на всички ви...

 

Към админи и модератори, моля затваряйте темата... Да не става излишен флууд... Thanks! ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...