Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Забелязах, че много плюете по Христолов....ае да ми кажете с какво той е виновен за разни издънки като срещу Нафта и ....не си спомням кой беше, но беше скоро (май някой от "зелените" отбори). Да не би той да играе? Христолов само дава пари. Е верно, страшно просто парче е ама в крайна сметка не може с тия футболисти да се очаква квота за УЕФА. Според мен лично си вкара брутален автогол с това, че махна Ясен.

христолов отдавна е доказал че ботев изобщо не го интересува а такъв човек не може да бъде президент на клуба.да го продаде за да може да дойде човек който милее за отбора като феновете му...

Link to comment
Share on other sites

Ама много умно бе. Кой е виновен, че Ботев разполага с тея играчи. Кой трябва да купува играчи. Ми не съм аз случайно

 

Чакай малко бе! Ботев идва от Б група ако не се лъжа! Ти кво искаш? Да вземат Роналдиньо и Балак ли? Или да вземат да клонират Бекенбауер и Линекер.... В българския футбол единствено ЦСКА дават пари за играчи! Това ако не си го разбрал просто нз как да ти го обясня. Христолов не е Абрамович...даже и Глейзър не е. Повече от достатъчно е, че издържа отбора, защото други президенти и тва не правят, а отборите им играят. Не съм запознат кой знае колко с отбора и може да бъркам, но поне от това което съм чувал....

Link to comment
Share on other sites

Пълен резил :angry1 . То ние ако тях не бием, кой? Аз по едно време толкоз са ядосах, че метнах няква консерва с котешка храна на терена :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Чакай малко бе! Ботев идва от Б група ако не се лъжа! Ти кво искаш? Да вземат Роналдиньо и Балак ли? Или да вземат да клонират Бекенбауер и Линекер.... В българския футбол единствено ЦСКА дават пари за играчи! Това ако не си го разбрал просто нз как да ти го обясня. Христолов не е Абрамович...даже и Глейзър не е. Повече от достатъчно е, че издържа отбора, защото други президенти и тва не правят, а отборите им играят. Не съм запознат кой знае колко с отбора и може да бъркам, но поне от това което съм чувал....

 

 

Да прави си верно че поне издържа отбора....ама е правил безброй грешки които немогат да се простят...като за начало за пръв път когато изпаднахме беше заради него....той изгони най-добрите ни играчи защото "Не се е разбирал с тях" ебати оправдаването!!Ся Яската ни въздигна върна ни в А група а тва неблагодарно ко***е го изгони защото не е негова марионетка като Пачев и Коцето....Яската си имаше свои собствени планове а на Слеския това не се харесва и го изгони....НЕБЛАГОДАРНИК!!!Добре за трансферите ама той не е купил играч от....както е станал собственик....всичко в джоба и дава колкото да издържа отбора....ся ако продаде Дома и Божков и си задържи парите вместо да им вземе заместници...просто ще прилее чашата и скоро ще ядем жито!!!

Link to comment
Share on other sites

@Leper_Messiah - Аз не се бъркам в управата на Локомотив, тъй като не съм наясно с нея и с членовете. "Имитирай" ме малко и не се бъркай в тая на Ботев, след като незнаеш какви мръсотии е правил Селския. Моля те.

 

@kopche - В момента съществува Ботев 2002, с главни треньори Марин Бакалов и още няколко от нашите клубни легенди и е отбор, изключително далеч от сегашната управа на "Ботев". Дори съм чувал неприятни приказки, че е по-близък до Локомотив, отколкото до Ботев. Ето, има го този отбор, макар и само като ДЮШ и какво става? Половината фенове вероятно и незнаят за съществуването му, а и ще се получи разцепление. Или пък просто ще се заебат 90+ години история, клубни легенди, титли и победи над истински европейски грандове. Не искам това да се случи, искам си ИСТИНСКИЯ Ботев 1912 да се освободи от робството на лицето ДХ-С.

Link to comment
Share on other sites

Забелязах, че много плюете по Христолов....ае да ми кажете с какво той е виновен за разни издънки като срещу Нафта и ....не си спомням кой беше, но беше скоро (май някой от "зелените" отбори). Да не би той да играе? Христолов само дава пари. Е верно, страшно просто парче е ама в крайна сметка не може с тия футболисти да се очаква квота за УЕФА. Според мен лично си вкара брутален автогол с това, че махна Ясен.

Znaish li za kvo ma nervi!!!shtot koga peshterskata iskaxa da na kupqt i shtqxa da vkarat super mn pari v kluba,xristolov kaza az iskam kluba da go ostavq v sigurni race ne na mafioti!!!Em kak iskash da ne go mrazish sled toq slu4ai maina :angry1 tva sa tolkova mn pari 4e ne e istina toq deto darji peshterskata e full s pari maina!!!

Link to comment
Share on other sites

--------------------------------------------------------------------------------------------

Италианецът Корадо Кота ще води Ботев заедно с Трифон Пачев

18:32 28.11.2005г.

Агенция "Фокус"

 

Пловдив. Италианецът Корадо Кота се завърна в България и ще работи заедно с Трифон Пачев в Ботев (Пловдив) до края на полусезона. Това съобщиха от управата на клуба на пресконференция днес. Президентът на клуба Димитър Христолов е в Италия и договаря с Милан възможността Котта да остане на работа в "жълто-черния" клуб. Ако това стане италианският специалист ще бъде назначен за главен мениджър на отбора. "Имаме и идея да назначим старши треньор, на който първоначално ще му бъдат орязани правата като такъв, но целта е той да е най-близкият човек до Кота и след като италианецът си отиде, този човек да си поеме нещата" коментира спортно-техническият директор на тима Костадин Костадинов. Той разясни и всички мотиви за уволнението на досегашния старши треньор Ясен Петров. "Ние сме казали на Ясен още по време на лятната подготовка, че очакваме Ботев да играе по-нападателно и решително. Този клуб винаги е изповядвал подобен стил на игра. Колкото до формулировката за несъобразяването със съветите на ръководството ще посоча конкретен случай. Преди мача с Левски г-н Христолов помоли Ясен Петров да пусне в игра Атанас Въргов, към когото имаше интерес от Лозана, и емисари на този клуб бяха на стадиона. В същата среща Въргов въобще не взе участие. Швейцарците бяха възмутени и отидоха да гледат ЦСКА", каза Костадинов. Относно селекцията в отбора и липсата на гръмки имена Костадинов поясни: "Ясен беше напълно наясно, че гръмки имена няма да се привличат, тъй като Ясен беше напълно наясно, че гръмки имена няма да се привличат, тъй като сме им яли попарата на такива. Аз съм сигурен, че ще направим отбор от тези футболисти и в най-скоро време ще се видят резултатите на почти 4-годишен труд. Концепцията в Ботев е повече от ясна. Залагаме на хора, които са привързани с клуба по някакъв начин. Няма да правя сравнение с един клуб, който стана шампион, а тази година на стадиона му ходят на половината на нашата публика. Защо? Защото и те искат да познават бащата на даден футболист и самия играч. Това е реалността в Пловдив, тачат се местните кадри". Спортно-техническият директор на "канарчетата" заяви, че няма информация за бой в съблекалнята между отделни футболисти, но каза, че е разговаряно на висок тон. "Със сигурност ще има финансови санкции, но едва ли ще се стигне до орязване на целите заплати", поясни Костадинов. Той взе отношение и по въпроса свързан с евентуален бойкот на някои играчи към Ясен Петров, а преди година и половина и срещу Трифон Пачев, който сега се връща на поста старши треньор. "Убеден съм, че играчите не са бойкотирали нито Пачев, нито Петров. В Ботев няма толкова лоши и гадни хора, които да направят такова нещо", допълни бившият футболист на "жълто-черните". Трифон Пачев пък заяви, че няма амбиции да заема поста на старши треньор за дълго време, като обяви, че за малкото време до края на полусезона ще се опита да мотивира футболистите до краен предел. "Ботев ще играе разумен футбол", каза Пачев.

 

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Просто нямам думи....Котта да се замеси с нас?Тоя скапан жабар никому известен освен на Селския....Пачев треньор за дълго време....ох колко сълзи още ни очакват..... :cry

Link to comment
Share on other sites

--------------------------------------------------------------------------------------

 

Просто нямам думи....Котта да се замеси с нас?Тоя скапан жабар никому известен освен на Селския....Пачев треньор за дълго време....ох колко сълзи още ни очакват..... :cry

спокойно ще се вразуми човека много скоро :lol: :huh:

Link to comment
Share on other sites

А тоя кота найстина ли е специалист или не е толкова известен...щот аз не съм го чувал.

И единственото добро за него знам че има нещо общо с милан(голяма работа)

 

До колкото разбрах Кота е бил треньор на децата в Милан....абе някъв учител по физическо майна идва и ся ще ни стане треньор ебати мизерията....и закво?Защото Ясен имаше собствено мнение а на Селския това не му хареса....и ся си набра екипа Пачев-Кота(най-вероятно) да ги има за марионетки и да казва кой да играе и кой да събира прах на резервната скамейка!!!ДЕЙБА СЕЛЬО УБИЙ СЕ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Специално обращение към Dreamer....добре щом има тема преименувай тази защото мача с Нафтата мина!Тази тема си е за Нафтата и не виждам какво общо има със състоянието на отбора ама аре....

Link to comment
Share on other sites

Не виждам какво трябва да се лъжем!

 

Пачев е голям футболист, но абсолютен некъдърник като треньор и всички знаем много добре какво направи преди да дойде Яската - едно пълно нищо!

 

Котта, къв пък ще го дърви един Италианец в България ако не е просто една мижитурка и не идва да е една подлога на ДХ-С!

 

Някои казаха, че ни трябва кадърен тренер, миии ние си го имахме (Ясен Петров) и не ни трябваше друг, но отново лицето ДХ-С се изгаври с Ботев Пловдив и махна най - добрия ни треньор в последните 5-6 години :excl:

 

Надежда за нещо добро нямам, надявам се, че пролетта ще вземем 6 от седемте си домакинства (защото дори този отбор има този потенциал) и ще победим "буферите" насред митичния стадион Лаута :excl:

Link to comment
Share on other sites

Originally posted by focus-news:

Пловдив. Босът на Ботев Пловдив Димитър Христолов е в критично състояние. Около 16:30 часа той е катастрофирал с личния си автомобил и сега е в интензивното отделение на пловдивска болница. По непотвърдена информация състоянието му е критично, като има опасност за живота му.

 

 

 

Само да не е поредната спекулация!!!Ако е истина то Бог е Ботевист!!!!

Link to comment
Share on other sites

Само да не е поредната спекулация!!!Ако е истина то Бог е Ботевист!!!!

 

Е как може да се радваш на смъртта му. :blink:

Е къде го намери тва, аз нещо не го виждам о.0

Edited by VeSo
Link to comment
Share on other sites

Само да не е поредната спекулация!!!Ако е истина то Бог е Ботевист!!!!

ДАНО!! ДАНО !! Явно друг начин да се махне няма ...

Edited by veseo
Link to comment
Share on other sites

Е как може да се радваш на смъртта му. :blink:

 

 

Казах че ще се радвам ако е така малко време в болницата да му влезе акъла в главата и да се надяваме да напусне отбора!!!Бе найш колко ме боли че умира(ако въобще това е вярно) да не мислиш че някой нямаше да го пречука?!?Тва заслужава к**елето мръсно!!!Толква мъки токова сълзи толкова мизерия направи тоя човек....и не го е срам да си показва грозната физономия д**ба ш**аняка!!!

 

 

Не му желая смъртта не съм чак толкова злобен....ама кат не иска с добро да се махне ще стане с лошо....

Edited by NightKiller
Link to comment
Share on other sites

Пачев е голям футболист, но абсолютен некъдърник като треньор и всички знаем много добре какво направи преди да дойде Яската - едно пълно нищо!

Що ти помниш ли го като футболист Пачев?Тряя ти кажа,че беше още по зле от треньор

;) Иначе като човек е много готин,но не е за футбола просто.Трудно може да ни се оправи отбора.

Link to comment
Share on other sites

и ако умре тои наиш че може да доиде още по зъл от него

 

Което е много вероятно. Христолов не е чак толкова лош президент, все пак дава някакви пари за клуба. Има къде къде по зле дет са от него, ами ако дойде Дражко :cry

Link to comment
Share on other sites

а преди да убият Жоро Илиев даваше много пари ама ся като го няма кои знае кво става тоя наков мои да разпродаде клуба и чао.споредн мене като Жоро Илиев няма да има пак такъв....

 

Затова вие се радваите тои да е добре че вие поне имате христолов ние и него нямаме!!!!

Edited by Reality
Link to comment
Share on other sites

Затова вие се радваите тои да е добре че вие поне имате христолов ние и него нямаме!!!!
Даваме ви го! Само дето къвто и да е Наков е по-добре от него ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...