Jump to content
BulForum.com

Freerun - The Art of The Movement


DamnedSoul

Recommended Posts

Аз от 1-2 седмици страшно много се зарибих. Свалям филмчета, гледам, туториали ама трябва да се стегна още доста ако искам да практикувам както трябва.

Както и да е, искам да попитам знаете ли къде има по-удобни места в Пловдив? По-точно където няма да имаме проблеми със закон и зли пенсионери. Иначе и аз съм навитак да се съберем хора, почващи от нулата и да се понаучим малко :).

Link to comment
Share on other sites

Ми виж сега, значи в Пловдив има спотове*, но не е един голям, за съжаление :\ Значи ние тренираме основно на площад "Съединение", подлезите и Братската могила :)

 

ПП:

В съботата може да правим джам* (по скоро правят... Момчетата дет тренират от скоро, но и ние може да отидем :) ). Ако искаш може да се отбиеш към 12:00 на площад "Съединение" и да се запознаеш с тях и ако искате можете да тренирате заедно :)

 

* спотовете са места подходящи за практикуване на паркур или трикинг...

* джам - това е наименованието на наще срещи на трениращите паркур или трикинг... Не е сладко, спокойно ;)

Link to comment
Share on other sites

Ми виж сега, значи в Пловдив има спотове*, но не е един голям, за съжаление :\ Значи ние тренираме основно на площад "Съединение", подлезите и Братската могила :)

 

ПП:

В съботата може да правим джам* (по скоро правят... Момчетата дет тренират от скоро, но и ние може да отидем :) ). Ако искаш може да се отбиеш към 12:00 на площад "Съединение" и да се запознаеш с тях и ако искате можете да тренирате заедно :)

 

* спотовете са места подходящи за практикуване на паркур или трикинг...

* джам - това е наименованието на наще срещи на трениращите паркур или трикинг... Не е сладко, спокойно ;)

 

Мерси ще видя. Около нас има хубави места ( има много строежи ) ама живея точно срещу 3-то районно и патрулките по улиците не са рядкост. Може би ще зарибя още хора. Чувал съм че в Кичука имало много яки места ама ми се пада малко далечко :/....... Мерси за информацията.

Link to comment
Share on other sites

Ми до колкото си спомням в Кичука сме ходили веднъж, но не видяхме много, много, но може и да има :)

Хах, като стана дума за полиция... Хахах веднъж ни спря една патрулка и ни чете конско, че сме нарушавали обществения ред, а ние просто искахме да минам под един мост над Марица(имам в предвид, че искахме да минем не отдоло, амо там дет минават някви тръпи и т.н. :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
...ама трябва да се стегна още доста ако искам да практикувам както трябва.

 

Колко ми е познато просто. :D Както се очертава, май ще идвам с вас само да гледкам, както единия път досега. :P Може да мина тая събота, ако не съм излезнала, или ако не спя по това време. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Колко ми е познато просто. :D Както се очертава, май ще идвам с вас само да гледкам, както единия път досега. :P Може да мина тая събота, ако не съм излезнала, или ако не спя по това време. :rolleyes:

 

еми ако дойдеш следващия път, първият който видиш да скача - отиваш при него и се запознавате, обясняваш му как стоят нещата и той ще те въведе в занаята, ще те запознае с останалите и.... ае всичко както си му е реда, просто си направи усилието да дойдеш ако наистина те интересува тази "спорт" го кажи

Link to comment
Share on other sites

еми ако дойдеш следващия път, първият който видиш да скача - отиваш при него и се запознавате, обясняваш му как стоят нещата и той ще те въведе в занаята, ще те запознае с останалите и.... ае всичко както си му е реда, просто си направи усилието да дойдеш ако наистина те интересува тази "спорт" го кажи

 

А защо си мислиш, че не се познавам с никой? ;) Пък и не става въпрос някой да ме "въведе", щото аз съм си достатъчно въведена. Просто ми липсва предварителна физическа подготовка, а без нея няма да успея да направя нищо. :)

Link to comment
Share on other sites

А защо си мислиш, че не се познавам с никой? ;) Пък и не става въпрос някой да ме "въведе", щото аз съм си достатъчно въведена. Просто ми липсва предварителна физическа подготовка, а без нея няма да успея да направя нищо. :)

 

еми щом познаваш някой още по добре, а за подготовката не се безпокай - аз почнах без такава - става дума че не спортувах, по цял ден яко мързел бях, иначе ти сам ще забележиш , че постепенно възможностите ти се увеличават, бавно но това е начина, пък и за началото почваш с леките и лесните неща - разбираемо е ;) иначе аз след първата си тренирова имах 4 дена мускулна на баджаците и малко на корема, затова те съветвам да почнеш да правиш клекове и коремни преси у вас колкото се може по-редовно :P :P

Link to comment
Share on other sites

Зима иде... студ... Днес направо замръзнах... Иначе по принцип всяка събота от 12:00 на площад "Съединение", но за утре незнам... Много студено :\

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
еми щом познаваш някой още по добре, а за подготовката не се безпокай - аз почнах без такава - става дума че не спортувах, по цял ден яко мързел бях, иначе ти сам ще забележиш , че постепенно възможностите ти се увеличават, бавно но това е начина, пък и за началото почваш с леките и лесните неща - разбираемо е ;) иначе аз след първата си тренирова имах 4 дена мускулна на баджаците и малко на корема, затова те съветвам да почнеш да правиш клекове и коремни преси у вас колкото се може по-редовно :P :P

 

Ммм... безпокоя се за подготовката... не обичам да започвам нещо без да имам някакви знания/умения/подготовка/информация и т.н. за въпросното нещо. :) Затова като се стопли и като започнете пак да се събирате, ще идвам.. вече сериозно. :P

Иии съм женско, бтв. :D

Link to comment
Share on other sites

Ммм... безпокоя се за подготовката... не обичам да започвам нещо без да имам някакви знания/умения/подготовка/информация и т.н. за въпросното нещо. :) Затова като се стопли и като започнете пак да се събирате, ще идвам.. вече сериозно. :P

Иии съм женско, бтв. :D

 

между другото, наскоро имаше хубаво време и пак се събирахме пък иначе за подготовката ще ти трябва и малко суха тоерия да знаеш :rolleyes: иначе към тебе ще има голям интерес, по обясними причини :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
между другото, наскоро имаше хубаво време и пак се събирахме пък иначе за подготовката ще ти трябва и малко суха тоерия да знаеш :rolleyes: иначе към тебе ще има голям интерес, по обясними причини :lol:

 

Видях аз, че пак бяхте налазили Съединение, ама бързах за шофьорски и не успях да се отбия. :wacko: Суха теория мисля, че знам достатъчно. А иначе не виждам какво странно има в това, че се интересувам от паркур. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Не ви ли трябва някой да ви понаснима :D

Не съм професионалист, но техниката ми горе долу бива и мисля, че може да станат добри снимки :)

Пишете тук ако имате желание и да се уговорим да дойда да погледам и поснимам.

Link to comment
Share on other sites

Идваш, снимаш... само да започнат пак да се събират. Аз така веднъж нагло-нагло се самопоканих да поснимам... но не поснимах... бях прекалено заета да гледам. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 7 months later...
Кво прайте..Аз мога за ся само Спийд,ПолСпин,Лийзли..Тренирам от 1-ден (днеска почнах) :D..И съм целият контузен :D

Може би имаш предвид Палм Спин и Лейзи :) Трябва повече да внимаваш със контузиите ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...