Jump to content
BulForum.com

BG DJs


doctora

Koi e nai- dobriat BG DJ spored vas?  

72 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

не мога да павярвам че пачо има най много гласове.....някой бил ли е на негово парти-няма хубава декорация(ако изобщо има),не умее много много да накара хората да танцуват и общо взето само гледа да ти вземе парите за вход,който винаги е доста висок

Link to comment
Share on other sites

не мога да павярвам че пачо има най много гласове.....някой бил ли е на негово парти-няма хубава декорация(ако изобщо има),не умее много много да накара хората да танцуват и общо взето само гледа да ти вземе парите за вход,който винаги е доста висок

 

Не съм съгласен. Пачо е много добър професионалист. Незнам кога си бил за последно да го слушаш, но аз бих казал, че беше идеално. Може би просто стила не ти е допаднал. Вход 5 лева не е кой знае колко много като сума според мен си ги заслужава.

 

Ми нали е Resident DJ в Плазма. Бил съм веднъж и входа беше 5лв. Не беше зле. :)

 

Станала е някяква грешка. В Плазма резиденти са DJ Wonder i DJ Ivo - много яки момчета.

По данни от www.clubplazma.com, освен ако това не е супер нава информация

Link to comment
Share on other sites

Станала е някяква грешка. В Плазма резиденти са DJ Wonder i DJ Ivo - много яки момчета.

По данни от www.clubplazma.com, освен ако това не е супер нава информация

Ми мислех си че е Resident DJ щото тогава в входа по 5лв. Мерси за информацията.

Link to comment
Share on other sites

Не знам какво разбирате под добър Dj. Смисъла е доста .... объркващ . Не е ли правилно да се озаглави - "любим Dj", защото за мен добър Dj означава доста неща. Например - Да миксира добре, да накара купона да е жегав и то доста, да пуска това което е добро според него за момента, а не да взима 5-10 лв. за някво парче и да го върти многократно, да познава музиката не само като някви имена на песни и изпълнители. И куп други неща. Има много добри Dj,s в България. Трудно е да се определи от тук най-добрия. Има доста добри Dj's от малко по-старата генерация дето са печелили и конкурси и призове и награди повече от колкото си мислите.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Не знам какво разбирате под добър Dj. Смисъла е доста .... объркващ .

 

Добър имах предвид субективното мнение на всеки, както си го разбира човек. За мен това е комбинацията от умения на Dj плюс музикален стил.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...