Jump to content
BulForum.com

SOULFLY


Psihara^^

Recommended Posts

Ха-ха! POGO TEAM BG рулира! Пазиш ли фланелката или ша правим нови? :punk

 

п.с. Ама и тая банда са олива. Ко толкоз й хареса наща малка страна не знам...

Link to comment
Share on other sites

за разлика от някви там корнове(дет сфирят фалшиво) на соулфлай сум готоw да ходя не 3 пъти а всеки месец. :P

бях предните два пути и мога да кажа че бе6е уникално. :D

а и лятото дано да доидат на monsters of rock :punk

Link to comment
Share on other sites

Някаква представа колко ще струва билета за концерта им?

Мисля, че за голямите фенове това няма никакво значение :punk Но все пак добър въпрос.Предполагам 25-30 кинта

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ехе и 24.02 и на монстерс of rock :P

супер кво .... добре че казвате от сега че да си спестявам от закуски

хич не съжелявам за корн ,които пропуснах но на soulfly ако не отида ще има селф destruction

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

01.Babylon

02.Prophecy

03.Seek n Strike

04.Living Sacrifice

05.Roots bloody Roots

06.Jump the Fuck up / Bring it

07.Born again Anarchist

08.Mars

09.Refuse/Resist

10.Execution Style

11.Wasting away (Nailbomb)

12.Arise again

13.Carved Inside

14.Tribe

15.Drum Jam

16.Bleed (feat. Ritchie Cavalera)

17.Tree of Pain (feat. Ritchie Cavalera)

18.Back to the Primitive

19.I and I

20.Arise / Dead Embroynic Cells

21.Frontlines

22.Eye for an Eye

Track list..

Link to comment
Share on other sites

На концерта беше приблизително 10 пъти по - яко , отколкото на Корн...

Еми нормално, след като Soulfly не биха отбили номер, според мен, както направиха KoRn ... А за нас тъжните фенове, които не успяха да отидат на касапаницата ... еми братя лятото майна тва е :punk Бахти колко ми е гадно ... :(

Link to comment
Share on other sites

Еми нормално, след като Soulfly не биха отбили номер, според мен, както направиха KoRn ... А за нас тъжните фенове, които не успяха да отидат на касапаницата ... еми братя лятото майна тва е :punk Бахти колко ми е гадно ... :(

 

Айде кво толкова се оплакваш....ще ги видиш лятото...ще се помлатите с останалите Soufly-аджии :D

Аз кво да кажа, като не можах да отида на концерта на Дио и вероятно никога повече няма да имам възможността да го видя :angry1

Link to comment
Share on other sites

Лятото пак ли ша забиват? Къде? Да не е в Каварна? :huh:

Ми уж да, ама цялата работа с тая Каварна ми се вижда като някаква гадна жълта клюка или даже по-скоро като рекламна кампания, с която целят всички да разберат за събитието пък накрая кой ще свири там изглежда не е важно :angry: Според мен няма да свирят тази година пак в БГ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Викам да не права нова тема, та изчагърках старата :lol:

 

15.03 - зала Универсиада шсе състои клането :punk Incite подгравят от тяхна страна, от нас не знам :)

Link to comment
Share on other sites

То остава тия наще да преебат нещо ся и не знам...

Link to comment
Share on other sites

Официално е... Чакаме билети. 15 март... Ако всичко е наред - при мен има 3 свободни места (по кльощави, щот ша са отзад) ((такса - 8 леа на човек :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз лично няма да се очуда, ако се преебе концерта, щото някои хора помним кво стана с Fear Factory ... ама надали шсе случи някога пак щото ша има революции :lol: Чакаме билети ...

Link to comment
Share on other sites

Сори за двойния пост, ама ...

 

Официално е - SOULFLY идват в България за рождения ден на "Строежа"!!!

 

След три супер успешни концерта в България през 2003, 2004 и 2006-а, сега, три години по-късно, Cavalera и компания ще забият в зала "Универсиада" на 15 март по покана на "Строежа" по повод рождения ден на клуба и със съдействието на "DS Music". Билетите за лайва влизат в продажба от началото на февруари в мрежата на Ticketstream.bg. Култовата банда, предвождана от още по-култовия си фронтмен Max Cavalera, ще разтърси България за четвърти път като част от актуалното си турне "Europe Conquer Tour 2009". SOULFLY ще представят на живо съвсем нови неща от последния си албум Conquer плюс всичките си парчета, заради които хилядите фенове по целия свят се кълнат в името им. Преди тях на сцената ще се качи американската група INCITE, която е предвождана от сина на Max - Richie Cavalera.

 

http://katehizis.com/news/shNews.php?id=10...050478e9a309dfc

:punk :punk :punk

 

Мерсим на дивия хамстер, че ми прати линка :P

Link to comment
Share on other sites

Супер :bgrin: Евала на пичовете и особено на Max. Концерт, на който и 100 пъти да се състои трява да се присъства!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...