Jump to content
BulForum.com

Братя Мангасарян


DELUXe

Братя Мангасарян  

93 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Teя с всяка следваща песен ме изумяват. Направо трепят коня. :lol: Особено сега тая CD-Roma. Хубава кампания са почнали. Ама с много ниско качество ги дават тея песни (128 kbps).

Link to comment
Share on other sites

яки са,ама са ултра мързеливи и се съмнявам да изкарат някой албум с над 15 песни някога(или въобще да успеят да направят толкова)

 

Братлетата са супер майна. И имат идеи за цял албум и съм сигурен че имат някои готови, ама ще ги обявят като са готови всичките заедно. BTW аз им писах и те ми отговориха на емаила - къртат асвалта пичовете - много са точни и мн готини. На панаира се снимах с тях даже- супер са си... Оле сега слушам емпетрито и честно казвам тва е уникално!!! :) "...сидирома му е краден, софтуера без права..." няма да поствам повече по-добре я чуйте вие.

Link to comment
Share on other sites

Тия не само яка музика пускат, а и в рекламите къртят :punk

Виж докъде стигнали технологиите! Зареждаш телефона, па си тръгнеш със кола.... B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
трябваше в анкетата да сложиш и нещо средно. щото за мен нито са супер. нито пък са боза :bgrin:

 

Мда и аз съм на тва мнение, щото и мен ме кефят, ама пък не мога да кажа че са супер и че ме разцепват... ;)

Link to comment
Share on other sites

мен ме кефят

 

При това положение няма как да гласуваш, че е боза :) Наистина не съобразих с отговорите.. мислих си да добавя нещо като средно полужение ама забравих :( ако на някой модер му се занимава да сложи нещо средно :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...