Jump to content
BulForum.com

Локомотив ПД - Болтън


Dulgia

Recommended Posts

:angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1  :angry1

Баси и късмета :( :unsure:

ЕЕЕЕ @Botev1912 , ае стига вече с тея глупости! До сега друго се говореше!

Сега пък пълнеш било английското ;)

Аз ти казвам какво се вижда по телевизията. Болтън са много зле. Видяхме и Евертън

 

1:2 за Болтън

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Жалко....Болтън пак подценяват Локото и ся се усазнаха и глейте какво стана.....макар че не съм за Локото е гадно че няма да видим 2 отбор в Уефа....Левски и Литекс съм ги отписал от ся....

Link to comment
Share on other sites

Жалко....Болтън пак подценяват Локото и ся се усазнаха и глейте какво стана.....макар че не съм за Локото е гадно че няма да видим 2 отбор в Уефа....Левски и Литекс съм ги отписал от ся....

Недей така :). Те трябва да се класират, някаква врачка така каза, значи е верно :lol: :woot

Link to comment
Share on other sites

Е, невероятен карък просто :angry1 Не обвинявам Тунчев, на всеки може да се случи :( Явно не ни е било писано дето се вика да продължим :cry :cry :cry

И все пак ми се искаше да съм в Бургас :cry

Link to comment
Share on other sites

Аз ти казвам какво се вижда по телевизията. Болтън са много зле. Видяхме и Евертън

 

1:2 за Болтън

ако питаш мен болтън играха 15 минути след като им вкараха гол. те просто си излезнаха за 0-0, но не можаха да го направят :) добра игра на локо иначе не може да се отрече :)

Link to comment
Share on other sites

Язък; стори ми се, че Локото спряха да играят по едно време, решиха, че 11 минути са достатъчни, разконцентрираха се и отиде работата.. и, баси прецакания автогол. Само дадоха тласък на англичаните..

Все едно - остава надеждата, че Локото ще си вземат поука.

 

Амин.

Link to comment
Share on other sites

Abe ne znam vasheto mnenie kakvo e, oba4e v parviq krag na dvuboite lokoto igra nai-dobre ot vsi4ki bg otbori. Parvo se padna s nai-silniq otbor ot vsi4kite (Genk, Leverkusen i Okser v momenta sa dosta po-slabi), 2ro igra celiq ma4 kato raven s raven i padna zaradi glupavi sadiiski resheniq (fal i zasada)...no tova, koeto mi napravi vpe4atlenie beshe, 4e lokoto ne se varna v gluha zashtita da brani rezultata, kakto napraviha CSKA i Levski..za litex...te padaha na sobstven teren...bivashe i da se varnat da pazqt rezultata. 2riq im ma4 go hvanah tvarde kasno, no o4evidno i v nego sa igrali dobre. Taka 4e trqbva da im se otdade zaslujenoto, makar 4e otpadnaha.

Ina4e CSKA gi bqh igral X 2 oshte v germaniq..prosto leverkusen v zashtita sa hal haber. A levski opredeleno me iznenadaha, 4e padnaha tam samo s 2:1...okaza se 4e okser sa dosta po-slabi otkolko si misleh. I v revansha logi4noto se slu4i. Kato pak poslednite minuti vsi4ko jivo beshe v gluha zashtita.

PS: I ot sega da kaja, 4e nqmam nishto obshto s buferite...predi kogato gledah bg parvenstvoto se vodih kanar.

Link to comment
Share on other sites

Даааааа, и на мен тръгнали да ми слагат warn предния път само защото казах, че съм за Болтън. Както искат. Разбира се админа е пристрастен и то ще си проличи за пореден път. Ако това го бях написал аз, щях да получа вечен бан. Очаквам поста ми да бъде изтрит съвсем скоро, защото не е удобен. А може и някой бан да изяда :angry:

Are ne se prai na nevinna uchenichka.

 

RObi i Dulgiq 2 sedmici nqma da postvat... a sled tova shte predpochetat da postvat v drugi forum, dechicata. Nqma da ima kompromisi za nikoi deto si pozvolqva obidi, nezavisimo v koq tema. Pravilata sa za vsichki i nikoi ne moje da me ubedi, che neshto, koeto moje da se kaje s obidi ne moje da se kaje po drug nachin...

 

Иначе за мача - сега се връщам от Бургас. Не мога да коментирам Болтън дали са били най-силния от четирите отбора, може би на едно ниво с Байер според мен, но е факт, че Локо игра доста добре с тях - не им даваше да разиграват свободно топката и това определено ги изнерви. Особено след гола на Георги Илиев те не знаеха къде се намират, караха се на терена - очевидно тактиката на Едо беше печеливша и в този мач.

 

Нещастно загубихме спечелен мач, но остава утехата, че играхме добре и заслужавахме победата. От това сме доволни, а на другото ще му кажем трупане на европейски опит. Честито на Болтън, но техния късмет все ще им изневери в някой кофти момент.

 

Респект и за останалите три български отбора! Дано да има още положителни емоции, за Левски и Литекс не знам, но от ЦСКА задължително ги очаквам.

 

EDIT: Topic cleaned.

Link to comment
Share on other sites

2ro igra celiq ma4 kato raven s raven i padna zaradi glupavi sadiiski resheniq (fal i zasada)...

Или както каза коментаторът - "...Вижда се, че играта е като равен с равен с ЦСКА..." :D

 

Искам да благодаря на българските тимове, за прекрасните моменти, които изживях вчера! Такава вечер не се случва често! Пожелавам им да продължат поне до финалите, защото го заслужават!

Link to comment
Share on other sites

Яд ме е! Яд ме е, че такива лайна като Болтън са 5ти в Англия. Яд ме е, че нямаха нито 1 положение и ни победиха. Яд ме е, че сами си вкарахме гола. Но не съжалавям, че отидох на мача. Не съжалявам, защото показахме, че сме достойни да се борим рамо до роамо с "големите" европейски отбори. Показахме, че публиката ни е много по-добра от английската, която викаше 10-15 мин. и после незнаехме дали Болтън изобщо имат публика. Радвам се и за другите 3 отбора. За пореден път се убеждавам, че английския футбол е в много лошо състояние. Щом един непритенциозен български отбор успя да надиграе "великия" Болтън и то в 2 мача, значи има бъдеще и за нашия футбол. Още веднъж честито на другите 3 отбора и УСПЕХ !!!

Link to comment
Share on other sites

mi tva e 80 min i da vodish  i da majesh i nakraq da padnesh :(

Да водиш - Да.

Да мажеш - Не.

Въпреки, че съм от Ботев искренно се радвах, когато Локото поведоха. Само дето много тъпо почнаха да пазят резултата. Лежане, бавене... :wir Също като Левски. Така правят по-слабите отбори. Локото бяха по-слаби и отпаднаха. Левски бяха съшо по-слаби и продължиха. Доста често във футбола е въпрос и на късмет. Локото го нямаха...Нищо, другият път.

И дано тогава имат някой нападател с поне малко сиво вещество, да не прави простотии по терените и да го наказват. :angry: Съжалявам, но е факт, че с Мартин Камбуров можеше да имаме и 4 отбора в групите. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

sorry ama kvo ne majehme teq bolton purvoto poluvreme imaha 1 udar!!! i lokoto ne sa pazeli rezultata te igraeha za oshte golove.smajahme bolton i tuka i tam.tam prosto sydiqta podpirashe mnogo qko angli4anite

 

Абе няма к'во да се разправяте... Болтън ако става въпрос също пазеше резултата , ама не ми се разправя :( :angry1

 

И да не забравяме топката от какъв пол е ;)

Подсказвам : Женски :)

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли работещ линк към мача.Все пак искам да имам най-великия мач на отбора на диск.

Link to comment
Share on other sites

football.gif

Велик мач,просто никъв късмет за Локомотив.

Ще го помня цял живот!

Жалко за Сашо Тунчев и Стоян Колев.

football.gif

Link to comment
Share on other sites

аз имам снимка ди как се казваш Антон?

Щото тези дето нахлуха бяха 3-ма

Единият се казва Антон.Другият Има брат Борис а 3-не го зна къв е :) ама него го фахана

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...