Jump to content
BulForum.com

Administrator vav zala spe6no


Recommended Posts

Тарси се спешни администратор в малка интернет зала.Работи се на смени.Заплаща се по лев на час.Залата се казва IRONNET. За контакти GSM 0898413422. Обявата важи три дни считано от началото на поста 23.09.05

Link to comment
Share on other sites

Vse oshte se tyrsi administrator v tazi zala, az sym ediniq i si tarsq kolega :)))

4akame obajdaniqta vi na posledniq telefon koito Nino77 e dal , toi e verniq.

Smqnite sa po 12 4asa=12lv na smqna.Ima dogovor i saotvetno osigurovki.

Ako nqkoi se interesuva ,jelatelno e da se obadi do 2-3 dni!

 

 

 

Pak tel. - 0898413425

Link to comment
Share on other sites

Не може ли с някои да покриваме по 6 часа..за по 6 лева

И аз мисля,че така ще бъде по-добре.Ако може да се покриваме за по 6 часа и аз съм навит за тази работа. :)

Link to comment
Share on other sites

Някой ще споделили дали офертата още важи за по часови(заместване на персонал нощи смяни,но не и редовна работа) или за отделни настройки на машини

Познания:Линукс дистрота основна Дебиан и Слак минимални познания на ФрииБСД.Поддръжка и конфигурация на Уиндолс.Структорно окабеляване. :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Vse oshte se tyrsi administrator v tazi zala, az sym ediniq i si tarsq kolega ))

4akame obajdaniqta vi na posledniq telefon koito Nino77 e dal , toi e verniq.

Smqnite sa po 12 4asa=12lv na smqna.Ima dogovor i saotvetno osigurovki.

Ako nqkoi se interesuva ,jelatelno e da se obadi do 2-3 dni!

 

Има ли трудов договор???

демек пише ли ми се това в трудовата книжка...

На теб пишат ли ти...

Колко параи са усигоровките- демек колко кинта от заплатата ти режат за усигоровки:read:

Link to comment
Share on other sites

Не може ли с някои да покриваме по 6 часа..за по 6 лева

Тогава май трябва за всеки отделен договор, отделни осигурвки, повече разходи..

Не съм много запознат с трудовия кодекс но мисля че е така, а и не знам дали шефа прави всичко по правилата, както е на повечето места в БГ :angry1

Link to comment
Share on other sites

Zna4i ne bqh vlizal otdavna tyk shtot se diplomirah i me nqmashe daje i na rabota, ta shefa osigurqva na 4 4asa , smqtam 4e za tezi koito iskat na po 6 4asa nqma da e problem , no osigurovki ima, ako se poqvi nqkoi i iska na pylen raboten den predpolagam 4e nqma da e problem, kakto i za shefa taka i za rabotnika sa pove4ko kintite koito shte se vnesat v kucoto NOI.Vie nqma da pravite kariera v zala....LOL kakto i az , predpolagam 4e shte vi e dobre i na 4 4asa.Nujnite ponaniq sa po Win98, WinXP.No kato za na4alo trqbva da se govori s shefa za tezi vashi jelaniq za 6 4asa .Az li4no nqmam nishto protiv , no sym samo rabotnik kato vas. Pyrvo se obadete na tel. koito sym dal na nqkoi ot gornite postingi, razberete se s shefa koga da se vidite i zapovqdaite , adresa e ul.Progres 27.

 

See ya

Link to comment
Share on other sites

a za hora navyr6ili 16 godini vaji li ? estetveno sled vsi4ki molbi kym nujnite 'vlasti' da se razre6i rabotata na nepylnoletniq.Ta ako si ima6 poznaniqta , no nqma6 18 , a 16 ? ako ob6tinata (ili kvoto e tam ) udobri 6efa 6te se navie li ???

p.p pratih 2 PM , no ne polu4ih otgovor zatova pi6a v temata sry.

Link to comment
Share on other sites

Ако това нещо важи още да ми драснете едно лично :)

Бачкал съм като админче.. мисля че няма да ми е проблем да стана отново :D

Link to comment
Share on other sites

/офф

Абе все се чудя какви са тия "Администратори" по залите, аз също съм работил в зала, да не каже някой нещо, ама едно, че е неблагодарна работата, и второто е свикнете с определението "Оператор в интернет зала".Останалото е надувки.

/офф

Link to comment
Share on other sites

"Масата" го нарича "администратор в зала", предполагам затова не сме свикнали със "оператор в интернет клуб" :)

Между другото в трудовата ми книжка пише "оператор на компютър".. чудно какво ли съм му оперирал :D

 

[EDIT]

Няма да е лошо ако човеците са си намерили "оператор" да драснат един-два реда тука..

Поне да знам дали да чакам някакви новини относно работата..

Ай бързо, че нама кинти :)

[/EDIT]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Значи момчета, аз вече работя в залата но това не променя нещата, даже обратното.

Все още се търси "оператор", ако желаете обадете се на телефон 0898413425.

 

П.П

Евентуално можем да станем колеги :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...