Jump to content
BulForum.com

Откъде мога дас си закупя изгодно "Глаиатор" ?


Merian

Recommended Posts

Искам да си купя някакъв уред за вкъщи ..нещо комбинирано ,но да не е мн.скъпо.Разбрах,че в Дубаи били на мн. хубави цени,но незнам как мога да си поръчам от там ...къде мога да е направя тази справка?

Link to comment
Share on other sites

v metro ima takiva za ob6ta podgotovka na YORK no pod4ertavam na YORK za6toto samo te mi xaresaxa drugite sa bokluci

ina4e estestveno 4e cenata navan 6te e dosta po-evtina ama kato pribavi6 dostavkata i trevegite dali stokata ti 6te pristigne ili ne i stava sa6toto

Link to comment
Share on other sites

Аз си търся щанга с гирички и тежести.Тежестите незнам по колко са...на мен ми трябват до 70-80 кг.И някаква ориентировъчна цена.

благодаря...

Link to comment
Share on other sites

lulu-to mai4e ve4e izob6to ne sa6testvuva ama malko po-nadolu po glavnata ima 1 magazin za dobavki to4no predi vegata tam ima lostove i tejesti ama cenite sa kvo da ti govora.....

 

Ми ше провера.Люлю-то си го има малко по-надолу в една пресечка и е на 3 етажа.Има някакво заведение Z7(нещо от тоя род) и в тая пресечка отляво се пада.

Благодаря за информацията! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
lulu-to mai4e ve4e izob6to ne sa6testvuva ama malko po-nadolu po glavnata ima 1 magazin za dobavki to4no predi vegata tam ima lostove i tejesti ama cenite sa kvo da ti govora.....

 

Същестеува си - самоче е преместенн ,магазина в уличката кадето е заведението "Z 2" срещу халите

Link to comment
Share on other sites

Срещу Ратонито в уличката зад виенския, олимпа, алекса и атласа има един спортен магазин, там има и такива работи ама не знам кви са цените...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...