Jump to content
BulForum.com

Pay per view? WTF is this???


peja

Recommended Posts

Мноо кофти... пропуснах ЛФК-Ман Ю :angry:

Сега и Атлетико не мога да гледам.

 

Бях се навил да си платя,за да гледам Ливърпул,но пък разбрах,че искат 10 лева за включване+4 лева на месец+2 лева на мач+идват у вас и ти ровят в телевизора :angry1

 

Аз си помислих,че е 6 лева и си мислех,че ще го гледам,но не стана....

 

А поне е далавера ли е да си пусна HBO+Premiere + Sky

Я кажете там кви такси са?

Link to comment
Share on other sites

Бях се навил да си платя,за да гледам Ливърпул,но пък разбрах,че искат 10 лева за включване+4 лева на месец+2 лева на мач+идват у вас и ти ровят в телевизора  :angry1

Я кажете там кви такси са?

 

По инфоканала пише 4лв абонамент и 10лв включване, а за 2лв е абонамент само за 1 ден .. явно ако не ти се плаща за месец, а имаш да гледаш само 1 мач - плащаш си 2лв, иначе 4 за целия месец :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

днес си пуснах диема екстра.10 лв за вклучването и 4 лв на месец.но никой не можа да ми отговори дали ше трябва да дам и по 2 лв на кодираните мачове.някой от вас знае ли ?

Link to comment
Share on other sites

днес си пуснах диема екстра.10 лв за вклучването и 4 лв на месец.но никой не можа да ми отговори дали ше трябва да дам и по 2 лв на кодираните мачове.някой от вас знае ли ?

да ще трябва ;) за всеки мач който искаш да гледаш си цъкаш по 2лв :sick

Link to comment
Share on other sites

не е баш всеки.мисля че по 2 на кръг.обаче как става самото плащане ?

Link to comment
Share on other sites

не е баш всеки.мисля че по 2 на кръг.обаче как става самото плащане ?

мача, който е кодиран, си има номер - 'събитие ...'. пращаш sms за това 'събитие', който струва 2 лв. и те ти го пускат. с подробности обаче не знам, щото нямам диема екстра :sick . няма и да имам.

Link to comment
Share on other sites

Е как така бе?Аз нещо не разбирам,нали уж плащаш 4 л,за цял месец и си гледкаш :) Не е ли така?Или дава 10 лв за включване +4 лв на месец па ако не ти се дават 4 лв за цял месец си даваш за мач 2лв,аз мисля че е така и иначе става доста скъпо :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е как така бе?Аз нещо не разбирам,нали уж плащаш 4 л,за цял месец и си гледкаш :) Не е ли така?Или дава 10 лв за включване +4 лв на месец па ако не ти се дават 4 лв за цял месец си даваш за мач 2лв,аз мисля че е така и иначе става доста скъпо :bgrin:

аз мисля, че тея 4лв на месец си ги даваш като абонамент и си има ДЕ, но като пуснат платените мачове трябва който мач искаш да гледаш да цъкаш 2 лв :bgrin: както каза оutcold трябва да си платиш за събитие №502 и те ти пускат мача дето е под тоя номер :blink:

т.е. да обобщя за всеки мач си заплащате по 2лв :angry:

Link to comment
Share on other sites

да ще трябва ;) за всеки мач който искаш да гледаш си цъкаш по 2лв :sick

 

Глупости. Тия 4 лв са точно затова - плащаш си абонамента и гледаш. 2 лв. са само ако умираш от желание да гледаш САМО 1 мач, а не да плащаш за цял месец(макар че ако се налага освен 2лв да платиш и 10лв за декодера малко тъпо излиза .. да платиш 12лв за 1 мач вместо 14 за цял месец;))

Link to comment
Share on other sites

и аз съм така.с тея 4 лв гледам всичко.гледах така и манчестър челси.

в софия е по друг начин.там в декодера си имат нещо като сим карта която се активира в кабелния им оператор .и си дават по 2 лв

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...