Jump to content
BulForum.com

"Свободна игра"


LaN

Recommended Posts

Ами гледах една реклама по "Александра" на един филм,преведен на БГ като "Свободна игра" .В него участваше актьорът от "Американски пай" - Jason Biggs .Интересува ме някой знае ли как му е заглавието на englesh ? Сами знаете че БГ и оригиналните заглавия често се разминават тотално.За съжаление честно казано не си спомням в момента за какво се разправяше във филма (гледах рекламата преди 3-4 дена) и съм запомнил само заглавието и актьора.Някой сеща ли се за кой филм става дума ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Toq film e absoliutno identi4en sus meanmachine v koito vglavnata rolq e vini jouns(edinstvenata razlika e v sporta koito se igrae)  :devil  :angry1 ne e ni6to osobenno ina4e spored men ne si zaslugava :sick

 

 

Пич незнам къв ти е вкуса ама филма си е супер як и ми е засега Любим филм кърти от всякъде

Link to comment
Share on other sites

Пич незнам къв ти е вкуса ама филма си е супер як и ми е засега Любим филм кърти от всякъде

Просто първият филм Mean Machine ме кефи повече :) В свободна игра много ме подразни факта ,че американците дори не са си направили труда да променят някои от репликите,което за мен си е плагиатство ;) (все пак тва е лично мое мнение :) )

Link to comment
Share on other sites

Просто първият филм Mean Machine ме кефи повече :) В свободна игра много ме подразни факта ,че американците дори не са си направили труда да променят някои от репликите,което  за мен си е плагиатство ;) (все пак тва е лично мое мнение :) )

 

 

Ми Американска работа кво да се прай...важното че е хит и ми е един от любимите... :punk

Link to comment
Share on other sites

Три пъти ревнах от смях  :D  тоя филм кърти мифки и яде паркет,който не го гледа губи !!

 

Наистина :) .Филма го гледах един път на кино и 2 вкъщи и продължавам да се побърквам от смях :woot .Много ме радва. :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...