Jump to content
BulForum.com

БМХ ...


HaD3Zz

Recommended Posts

Мен Попринцим много ме кефи .. олита ... барспинове .. а ве супер е .. чакам и вашите мнения аз скоро ще си копувам Х-че и .. и аз ще се захващам със спорта :P :D

Link to comment
Share on other sites

Мен Попринцим много ме кефи .. олита ... барспинове .. а ве супер е  .. чакам и вашите мнения аз скоро ще си копувам Х-че и .. и аз ще се захващам със спорта  :P  :D

 

Еее наистина тва е много див спорт! :D И аз се бях зарибил по едно време, обаче като разбрах Х-са колко струва и нещо ми се загуби мерака :) Пък и друга работа си имам вече...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ми то става и с обикновен БМХ но е малко по трудно скачането понеже тежи много :cry иначе тия дни си зех и ся зарибявам в квартала да не се излагам на съединение :bgrin: btw отлепям го на 30 санта :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ми то става и с обикновен БМХ но е малко по трудно скачането понеже тежи много  :cry  иначе тия дни си зех и ся зарибявам в квартала да не се излагам на съединение  :bgrin:  btw  отлепям го на 30 санта  :punk

 

xaxa! vseki v na4aloto se e izlagal i sa mu se smeli, no tova e nai-dobriq na4in da se nau4i6! Ne si stoi v kvartala, a otidi tam! ako 6te6 samo gi gledai mom4etata /dadada:):) na 2rata min si na X-sa:) / i taka!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...
  • 2 weeks later...

Ще внесете ли малко лъч светлина или да си останем на тъмнито ния невежите , които не разбраха за какво става въпрос ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...