Jump to content
BulForum.com

Seria A Сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Стила на игра на Милан наистина не е особено атрактивен. Но това си е заложено в манталитета на италианския футбол и самите футболисти. Преди доста години гледах интервю с Паоло Малдини и той разказваше как още като дете в школите преди всичко друго са ги учили да играят в защита. Досега откакто гледам мачове на Милан се сещам за двама треньори ,които се опитваха да налагат по-различен стил - Дзакерони и Фатих Терим(при него играеха 3-4-3 :woot ) , при останалите(особено Капело и Анчелоти) все се гледаше първо отзад да е сигурно. Въпреки големите критики към Анчелоти отстрана на медии и даже на самия Берлускони ,аз го уважавам много. При него Милан просто мачка съперниците въпреки че не бележи по 3-4 гола на мач и не играе атрактивно - за миналия сезон се сещам само за два отбора,които наистина надиграха Милан категорично,но все пак неможе да надиграваш всички.

Искам само да кажа за мача със Сампдория - гледах разширен репортаж и се оказа че отбора не е играл никак зле и изпусна положения, така че една загуба нищо не означава все още.Предполагам че дори и да изостане с повечко точки от Юве в шампионата ,ако върви добре в ШЛ Анчелоти ще остане в клуба ,но ако оплеска положението и по двата фронта - лошо му се пише тогава. Аз лично се надявам да си изкара сезона и да го украси с някой трофей - за предпочитане е да му го връчат в Париж... B) ;)

 

А , да щях да забравя - дано са живи и здрави Андреа и Рики , че ако не играят добре или ако се контузят във важен момент от сезона - кофти...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply
Ибрахимович-Гений

Виера-изруд

Каморанези-ненормален

Юве-шампион

 

Парма-Юве-1:2

Да...какво невероятно постижение на юве...

Да победиш отбора, който едва се спаси от изпадане в Серия Б с 2:1...и с гол в последните 10 мин ! :punk

 

P.S. Иначе за 2-рото и 3-тото си прав...

Link to comment
Share on other sites

Ще дават ли мача на Интер на запис по РТВ или Евроком ? Или го дават по някоя програма (освен тези) сега ? Защото проверих, но не открих ? :inqn

Link to comment
Share on other sites

Juve reigns !

 

Интер имат играчи, нямат отбор нямат и треньор. Манчини е мека китка. На този тим му трябва един Моуриньо или Бенитез и ще ги направи шампиони. До тогава Juve и Milan ще ги мачкат здраво.

Link to comment
Share on other sites

От Милан съм,ама няма какво да си кривя душата-ще ни трябва чудо, за да завършим пред Ювето тази година

Не чудо, всеки отбор изпада в кризи от време на време, чакаме Ювентус да изпаднат в такава и да ги изпреварим ;)

Link to comment
Share on other sites

Не чудо, всеки отбор изпада в кризи от време на време, чакаме Ювентус да изпаднат в такава и да ги изпреварим ;)

 

Ще има да чакаме, да чакаме, да чакаме, и пак да чакаме. Колкото чакаме и да се обмени информацията в началото на темата :tongue

Link to comment
Share on other sites

От Милан съм,ама няма какво да си кривя душата-ще ни трябва чудо, за да завършим пред Ювето тази година

 

още е твърде рано да се говори :)

но като се погледне обективно за ся по добри от Ювентус в Италия няма... :)

Link to comment
Share on other sites

Италия.

Треньорът на Милан Карло Анчелоти най-вероятно ще поеме Реал (Мадрид) от следващия сезон. Това обяви агентът Ернесто Бронцети, който работи с кралския клуб. Според него Вандерлей Люксембурго със сигурност си тръгва след края на сезона. Футболният директор на Реал Ариго Саки убедил президента Перес, че Анчелоти е точният човек за поста.

 

Това е от днескашния 7дни спорт. Твърде вероятно е да е интрига и да няма нищо вярно. Но пък кой знае ... Има логика като се вземе предвид името на Ариго Саки - бивш треньор на Анчелоти в големия Милан от края на 80-те ,а и след това когато Анчелоти беше тренер на Парма ,Саки беше изпълнителен директор на клуба. Времето ще покаже.

 

Милан пред напускане на "Джузепе Меаца"

 

А тази новина определено не ми се нрави. :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ето че най-великият тим на планетата отново побеждава :)

Милан победи Каляри като гост с 2:0 !

 

Още в 27-мата секунда на двубоя, новата звезда на Милан, Алберто Джилардино разбърка защитата на Каляри и оплете топката в мрежата на тяхната врата. :punk

По - късно, в 27-мата минута, Шевченко изстреля невероятен куршум от 30-тина метра по диагонал и остави вратаря на домакините безпомощен.

 

Явно днеска ми върви на 27 :)

 

Честито росонери !

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Това е от днескашния 7дни спорт. Твърде вероятно е да е интрига и да няма нищо вярно. Но пък кой знае ... Има логика като се вземе предвид името на Ариго Саки - бивш треньор на Анчелоти в големия Милан от края на 80-те ,а и след това когато Анчелоти беше тренер на Парма ,Саки беше изпълнителен директор на клуба. Времето ще покаже.

Според мен това няма как да стане. Анчелоти не иска да се мести, Берлоскони на няколкпо пъти каза, че Карло остава, а що се отнася до Люксембурго съм 99%, че ще остане в Мадрид тъй като тенденцията е "бразилизация" (Роналдо, Робиньо, Карлош, Баптища и Сисиньо, който ще дойде през Януари). Кой по подходящ от Вандерлей Люксембурго за тази работа?

Link to comment
Share on other sites

Милан размаза "затворниците" на Сан Сиро! 3:1 за вечните шампиони! Kaka', Seedorf, Pirlo! FORZA MILAN !!!

 

FORZA MILAN ! FORZA VECCHIO CUORE ROSSONERO !

KAKA', SEEDORF, PIRLO !

Link to comment
Share on other sites

Милан - Ювентус 3:1

 

Честито на всички фенове, край на непобедимата поредица на Ювентус ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...