Jump to content
BulForum.com

Циклене на паркет


snejko

Recommended Posts

Трябва ми някой да ми изцикли паркета в кухнята, но не познавам никой, а навсякъде, където се обаждам са все заети и немогат по-рано от септември да ми свършат работа. Ако познавате някой, който върши такава работа пишете.

Link to comment
Share on other sites

Принципно вече са останали малко хора които да се занимават с това тъй като всички вече минават на ламиниран паркет и хората които доскоро са циклили вече се занимават с поставяне на ламиниран паркет ;)

От друга страна цикленето е неблагодарна работа.. и ти като кажеш че става въпрос за кухня... тоест за малка квадратура и всички се отказават казвайки че са заети ;)

 

 

.. значи лошата новина е че не е ясно дали номерата са актуални:

 

0898 965 636

032 650 891

 

Димитър

 

преди 2 години са били :) Пробвай... няма как да ти помогна повече, како снежке :)

Link to comment
Share on other sites

Всеки който е ходил в казарма може да ти помогне. Трябва да осигурш само големи количества стъкло  :woot

и алкохол ;)

всъщност, по-лесно е със стружки.. ама алкохола е по-важен...

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Някой скоро да се е занимавал с такова упражнение? Имам предвид циклене на паркет. Трябва да се изцикли паркета в една стая 6х3м. Някой може ли да ме насочи към някой, който може да свърши тази работа? Ще съм благодарен, на всякаква ифнормация. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...