Jump to content
BulForum.com

Botev-Pirin (21.08.2005,18.00)


ultra_botev

Recommended Posts

Споко няма да има проблеми. До края на ноември ще му изплатят дължимото, защото тогава изтичал законовият срок. пък и Пирин имат задължения към НОИ за над 1 милион лева, а тоя "талант" има да взима от Ботев сума под 10 000 лв. (майче 7 хиляди  :confused ).

Освен на НОИ те далжат и 200-300 хиляди на други организаций....За случея с "таланта" не знаех, но това което той прави, ако наистина е от школата на Ботев е СМЕШНО!!

Link to comment
Share on other sites

аз днес сиг. ще ходя на тодор диев и очаквам една добре победа ... не че ще им вдигне самочъвствието победа вс. спартак но все пак е нещо

Link to comment
Share on other sites

Мъка направо Мъка.Отвратително неприятно ми е ама да играят без никакъв хъс и желание до никъде няма да стигнем :(.2:2 с отбор от Б група,който дори не се е класирал,а използва шанса че се правят две Б групи.Бях на мача и се разочаровах от ленивите ни футболисти.Само Коцето и Муши(от време на време) играха на ниво.Разбирам че е приятелска среща ама да играят толкоз слабо....абе нямам думи надявам се да се оправим защото не ми се иска отбор създаден за А група да пребивава в Б :( :cry :sick

Link to comment
Share on other sites

Натуралните пловдивски тимове Спартак и Ботев завършиха 2:2 в контролна среща играна на стадион "Тодор Диев" в Кючук Париж,пред два пъти повече зрители,отколкото имаше на бутнатият стадион в задният двор на ВСИ в събота. Срещата се състоя за да не губят игрови ритъм играчите на жълто-черните,тъй като тима на Пирин Бг бе изваден от А група.В 17-та минута с удар на Дормушали Саидходжа тима на истинските пловдивчани поведе в резултата ,а в 19-тата Костадин Видолов пропусна да удвои,след като от дузпа уцели гредата.В 30-та минута съдията отсъди дузпа и за Спартак,която гладиаторите реализираха чрез Витанов,а в 40-тата минута след красиво воле на Солаков синьо-белите поведоха с 2-1.През втората част жълто-черните се опитаха да наложат игрови превес,но успяха да стигнат само до 2:2,след като Видолов изравни от пряк свободен удар в 75-тата минута.

 

 

източник www.botev1912.com

 

Като цяло мача беше на нивото на Б група за жалост.

Link to comment
Share on other sites

кофти ми е да го кажа но и аз съм разочарован от мача ... нямам думи дано вземем да играем по-добре че взе да ми писват тези лоши мачове! ! !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...