Jump to content
BulForum.com

Botev-Pirin (21.08.2005,18.00)


ultra_botev

Recommended Posts

Ако не бием ще е голям резил.

Дано е хубаво времето,та да има повечко хора на стадиона.

Само се моля Христола да не уволни Ясен,заради евентуален резил срещу Пирин,защото както е във почти всеки отбор в БГ - при няколко загуби уволняват треньора :blink:

 

Иначе очаквам победа с 2 или 3:0 !!!

Link to comment
Share on other sites

Според мен Пирин са доста по-зле от нас. Ще бием с 2-3 гола разлика

Дано, защото нещата не вървят на добре. Една победа срещу Пирин ще вдигне самочувствието на играчите, ... пък и на феновете.

Link to comment
Share on other sites

Бием Асеновец с 5:0 в контролна среща.Малко самочувствие да имат ;)

 

Между другото Даниел Божков е вкарал за младежкия национален отбор :punk

Link to comment
Share on other sites

абе ще ги разбием пирин няма 2 мнения по въпроса :) ! иначе за даниел божков за мен той е 100 пъти по-добър от въргов за който и идея си нямам защо винаги е титуляр ... това че е младежки национал не значи нищо последните му 3 мача за ботев беше гола вода ... дано да започне да игреа добре ...

ай канариии

Link to comment
Share on other sites

Малко отсъствах и бях отдалечен от източници за информация - няма ли да ги изхвърлят Пирин ?

Link to comment
Share on other sites

ами за сега и аз не знам да има някакво развитие , уж имаха 6 дни да си оправят финансовите нередности но от тогава нищо не съм чул ... някои знае ли нещо повече ?

Link to comment
Share on other sites

Пирин (Благоевград) вероятно ще бъде изваден от родната "А" футболна група, стана ясно в четвъртък по обяд.

 

Апелативната комисия към Лицензионната комисия на Българския футболен съюз потвърди на заседанието си решението от 11 август за отнемане лиценза на ПФК "Пирин" (Благоевград).

 

Следобяд спортно-техническата комисия към родната централа трябва по спешност да се събере, за да се реши окончателно случая. Ако се стигне до потвърждаване на решението обаче следват строги санкции.

 

"Орлетата" ще изпаднат директно в югоизточна "В" група, а висшият ни ешалон ще остане с 15 отбора.

 

Всеки отбор, който има двубой по програма срещу Пирин, ще печели служебна победа с 3:0 и ще почива през съответния кръг. От актива на тима пък ще бъдат отнети всички спечелени точки през сезона.

Link to comment
Share on other sites

Ами надявам се мач да има.А,че ще бием съм сигурен!Защото ако не бием,ще трябва да бием ние феновете! :blink: :punk И сигурно се досещате кой ще бием!!Този път няма да е само Стефчо Костадинов! :devil :punk

Link to comment
Share on other sites

Извадиха съперникът на Ботев от "А" група

Отборът на Пирин /Благоевград/, който трябваше да гостува на Ботев в Пловдив тази неделя, от 18:00 часа бе изваден от "А" група и пратен автоматично в аматьорската "В". По този начин висшият ни ешалон остава само с 15 отбора.

 

В същото време треньорът Йордан Самоковлийски заяви “Каквото и да стане, няма да оставим Пирин на произвола на съдбата. Това е клуб с традиции”. Така той коментира пред радио Фокус-Пирин отнемането на лиценза. ”Тази мярка не може да бъде изхвърляне от "А" група. Ако има някой виновен, той да си понесе наказанието. Ние ще видим, ще преценим какво да правим. Не знам още какво да правим, трябва спешно да се съберем с ръководството на клуба и да решим", допълни Самоковлийски.

 

http://www.plovdiv24.com/news/9620.html

 

Жалко :( Така няма да им се вдигне самочувствието от служебна победа :(

Link to comment
Share on other sites

При всички положения щяхме да ги обърнем в Пловдив, но поне с реален мач момчетата щяха да си повярват. А със служебна победа .. пфу

Link to comment
Share on other sites

Мда... пък и на мен ми се ходеше на мач! :unsure:

 

А така следващия е чак на 11 септември (Локо СФ) дано успеем да ги излъжем,но още е рано да се говори за този мач.

Link to comment
Share on other sites

момчета лъжете се няма служебна победа ... 3те точки на отборите били пирин се махат и така ние си оставаме с 0 точки ... няма да се дават 3 точки ... кофти ... трябваше да ги разбием тея пирин да им се дигне самочувствието на момчетата ...

Link to comment
Share on other sites

Всеки отбор, който има двубой по програма срещу Пирин, ще печели служебна победа с 3:0 и ще почива през съответния кръг. От актива на тима пък ще бъдат отнети всички спечелени точки през сезона.

Честито...

Link to comment
Share on other sites

Днес стана ясно,че в неделя от 18.00 ще се играе контролен мач между Спартак Пд и Ботев на клубното игрище на гладиаторите.Този мач се прави заради изваждането на Пирин Бг от групата на майсториите,който бе следващият ни противник.Айде на мача!!Стадион Тодор Диев Била номер 2 за тезо който незнаят.

 

 

Според мен точките трябва да се отсъждат тва е глупаво искаме си 3-те точки!

Link to comment
Share on other sites

Най-подходящият начин да стимулират футболистите си преди мача с Черно море избраха в Сандански. Президентът Константин Динев е развързал кесията и е изплатил всички премии на играчите, разкри главният мениджър Петър Жеков. Вихрен записа две победи от началото на сезона, но БФС анулира точките, спечелени срещу Пирин.

 

Та тъй .. :)

 

А лошото е следното:

 

И Ботев вън от А група поиска адвокат

 

Дано се окаже нещо фалшиво, че тоя т.нар. футболист Хаджиев не го признавам, въпреки че доколкото го помня е от школата ни :angry:

Link to comment
Share on other sites

А ве я да си е**т майката!!! :angry: :angry:

Може ли да има такива тъпаци ? :angry1

Нека ни земат лиценза и да ни пратят във В група!

След тва ще има The day after tomorrow!

Link to comment
Share on other sites

Дано се окаже нещо фалшиво, че тоя т.нар. футболист Хаджиев не го признавам, въпреки че доколкото го помня е от школата ни :angry:

Споко няма да има проблеми. До края на ноември ще му изплатят дължимото, защото тогава изтичал законовият срок. пък и Пирин имат задължения към НОИ за над 1 милион лева, а тоя "талант" има да взима от Ботев сума под 10 000 лв. (майче 7 хиляди :confused ).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...