Jump to content
BulForum.com

Piqni idioti ....


ShadowX

Recommended Posts

xaxa toa sidefa mi stana lubimec bati izroda....kak sa be6e na6lqpkal kato magare....i replite "a we namerite mi gumi4kata we " i "a kade mie gumi4kata we" stanaxa kultovi i vse pak kva gumi4ka tarse6e toq obraz....

Link to comment
Share on other sites

Na slanchevite ochila gumichkata .... :) posle q namerihme ...v kenefa ...no tova e druga tema ...daje mai na ednoto klipche se vijda kto q namira todor....

todor - ediniq ot tanca na M. Jacson ...

Link to comment
Share on other sites

sidefa , sidefa , sidefa .... aaa kade mi e gumi4kata we ?!?! namerete mi gumi4kata we xaxaxaax to ne e xubavo da se smeq na 4ovek v podobno sastoqnie 6toto sam bil i po-zle ama toa pi4 me razmaza....

Link to comment
Share on other sites

Хахах...не не няма такъв смях! :lol: Аз съм същия кат' тоя когато съм пиян...не, че знам, ама са ми разказвали! :lol:

Между другото вас ви знам...т.е.виждал съм ви, щото сте горе-долу в махалата! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Deyan_PLD , za sajelenie na Sidefa tqhnite kazaha che poveche nqma da go ostavqt sam v tqh ... no moje i da ima 2ri sezon zashtoto moje skoro da vlizam v kazarma , koeto oznachava pak edno takova napivane .... tozi pat beshe 10dni maraton no ,.,,, tiq klipove sa samo ot posledniq den i nqkolko ot predposledniq ...

Link to comment
Share on other sites

Алкохолици :devil

 

Едит: мъничко ви завиждам.. тъй като при мене отдавна не се е получавало нещо от сорта :angry:

Link to comment
Share on other sites

Хахах...не не няма такъв смях! :lol: Аз съм същия кат' тоя когато съм пиян...не, че знам, ама са  ми разказвали! :lol:

Между другото вас ви знам...т.е.виждал съм ви, щото сте горе-долу в махалата! :tongue

Ot kade si ti ?

 

mom4eta ot smirnenski li ste we

Mdam ... :))

Link to comment
Share on other sites

Хахахахах.... :lol: :D Яко омазване е било от страна на Седефа но все пак наистина вкарва много смях :)

Link to comment
Share on other sites

Golqm smqh e stanal maina  :lol:

Sedefa nz kolko e pil ama e egati besmyrtniq lebed :bgrin:

ShadowX trqbvashe da zasnemesh lafa na sedefa

"Spoko utre shte go zalepq"

hahahaahahahah emi to tova beshe 1viq den kato pochnahme da se sabirame ... togava oshte pc-to ne go bqh zanesal tam .... inache s udivolstvie shtqh da snimam , to 1viq i posledniq den bqha nai glemite izcepki ....

 

Хахахахах.... :lol:  :D Яко омазване е било от страна на Седефа но все пак наистина вкарва много смях :)

xaxaaxa ama toi oshte predi da pochne da pie si kaza che trqbvalo da povrashta!!

i daje iskashe da go snimame kak povrashta...ama nestigna kabela i beshe tamno ...shoto toi 1vo na terasata povrashtashe , posle mu stana studeno i otide da povrashta v kinefa ... tam mu beshe padnala i vaprosnata gumichka koqto se tarsi tolkova vreme ...

Link to comment
Share on other sites

xaxaaxa ama toi oshte predi da pochne da pie si kaza che trqbvalo da povrashta!!

i daje iskashe da go snimame kak povrashta...ama nestigna kabela i beshe tamno ...shoto toi 1vo na terasata povrashtashe , posle mu stana studeno i otide da povrashta v kinefa ... tam mu beshe padnala i vaprosnata gumichka koqto se tarsi tolkova vreme ...

 

Мале сега наистина разбирам колко се е омазал щом толкова много е връщал човека ;) Ама вие сте големи гадове щом сте искали да гои снимате как повръща не го излагайте чак толкова :)

Link to comment
Share on other sites

Мале сега наистина разбирам колко се е омазал щом толкова много е връщал човека ;) Ама вие сте големи гадове щом сте искали да гои снимате как повръща не го излагайте чак толкова :)

tam e problema , toi oshte predi da se napie kaza che iska da go snimame kak povrashta ...toi si beshe tvarno reshen da povrashta oshte predi da pochne na pie ... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...