Jump to content
BulForum.com

Nvidia Gforce MX400 64MB


ZGAN

Recommended Posts

Ave...deiba puskam si winamp i puskam Pluginite na 320x??? ne pomnq kolko beshe i super mnoo mi sa lagva grafikata...nasicha...a na 1024x768 nqma kvo da obesnqvam...nqkoi da mi obqsni zashto e tuka

Link to comment
Share on other sites

Zna4i zavisi ot mnogo neshta...nai-ve4e ot videoto ti ne moje da rendira s nujnata skorost file-a za tva zaciklq taka jestoko. Az sam s radeon sas 64 ddr pamer i na 320x200 varvi sas savsem malko zabavqne, na 800x600 zabavqneto e po-golqmo, no pak e plavno i mazno...vij na 1024x768 si e ve4e super flegmatika.

Mojesh v optionsite da poglednesh "rendering perfomance", da izbirash samo rezolucii s 16 cvqta. Btw govorim za full screen modes... Ako darjish za barzo rendirane na grafika shte ti trabva videokarta sas 128/256 ddr pamet, kato radeon 9800 pro ili FX5900. Btw i samo to ti pc nqma da e zle da e podsigureno dobre s ramec. No ako e samo za winamp pluginite ne si struva.

Link to comment
Share on other sites

Izob6to ne razbiram, za6to pove4eto xora izpolzvat WinAmp, kogato e izmislena mnogo po-xubava programa - Windows Media Player 9.0 :) . Az go izpolzvam i niamam nikakvi problemi (osven tova, 4e pri fullscreen zvuka vurvi malko predi kartinata, no triabva mnogo vnimatelno da se vgleda6, za da go useti6. Ina4e varvi plavno :D ). Plug-in- ite (visualizations) sa mnogo pove4e i xubavi i osven tova e mnogo udoben. Mojete da go izpolzvate ako imate Windows 98 Seccond Edition ili po-nova versia :D .

Windows Media Player 9 Series for Windows 98 Second Edition, Me, and 2000

Windows Media Player 9 Series for Windows XP

Link to comment
Share on other sites

Mi... vidqh kak raboti GTA VC na gforce4 mx400 (v/u celeron 1.7/ 256 DDR) i se otkazah da si q kupq... Neznam ama sravnih gforce 256 na 32mb s gforce4 mx400 na 64mb kak rabotqt s nqkoi igri (ne sum puskal 3d mark i tn ) i reshish 4e 4etvorkata opredelno sux.. ZGAN, neshto ne i 4ista rabotat na to4no taq seriq na gforce 4, za drugite neznam - nqmam nabludeniq

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...