Jump to content
BulForum.com

Препоръчайте ми bike


vas90

Recommended Posts

ako koleloto e bilo LEADER to e qsno 4e 6te se precaka....

ЕЕЕ много ли си сигурен,че ще се прецака а :angry1 .Аз карам Leader Doberman,зах си го от склада на Leader,през лятото карам всеки ден минимум по 4 часа,имам го от малко повече от една година и си го зех за 160лева с предна дискова спирачка,аеро капли,и естествено два предни малени амортисиора и един заден прожинен.Vas90 щом няма да караш колелото често според мен това е перфектния избор за колело.Ефтино е и е много качествено.Ако още не си си купил колело още и ако си заинтересован от това колело пиши тук или ми драсни един PM :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Офф

 

Искам да попитам дали някой знае от къде се продават километражи за колело ;) и горе-доло колко струва ?

 

Сори за офф-а , ама не ми се отваряше нова тема.

Link to comment
Share on other sites

Офф

 

Искам да попитам дали някой знае от къде се продават километражи за колело ;) и горе-доло колко струва ?

 

Сори за офф-а  , ама не ми се отваряше нова тема.

 

 

ами принципно във всеки магазин за колела ( поне повечето ) , има такива...

 

аз си продавам моя километраж...

SIGMA SPORT BC800 е модела... за повече инфо -> PM ( private message )

Link to comment
Share on other sites

...с предна дискова спирачка,аеро капли,и естествено два предни малени амортисиора и един заден прожинен.

Два предни малени амортисьора?! До ся не бех виждал колело с два предни амортисьора, ама карай...още по-малко лидер доберман. Тоя модел си върви с прожинен преден амортисьор и ако не си го сменял ти гарантирам че не е маслен! Ако искаш го отвори...

Един френд има точно същото доберманче и не можеш да си представиш колко го е псувал...въпрсния преден амортисьор е пълна боза... заваряван е вече 2 пъти и пак прави мизерии, а въпросния френд изобщо не е някой дото ще тръгне по пътечки и т.н. Кара главно на гребната, даже по стълби не слиза върху колелото

Link to comment
Share on other sites

Два предни малени амортисьора?! До ся не бех виждал колело с два предни амортисьора, ама карай...още по-малко лидер доберман. Тоя модел си върви с прожинен преден амортисьор и ако не си го сменял ти гарантирам че не е маслен! Ако искаш го отвори...

Един френд има точно същото доберманче и не можеш да си представиш колко го е псувал...въпрсния преден амортисьор е пълна боза... заваряван е вече 2 пъти и пак прави мизерии, а въпросния френд изобщо не е някой дото ще тръгне по пътечки и т.н. Кара главно на гребната, даже по стълби не слиза върху колелото

Еми не съм си сменял амортисиорите.И не съм ги заварявал.Колелото си е супер,тфа че тфоя friend е купил някфо бъгаво не е мой проблем.Пък и аз съм човек който слиза от стълби,от където мога си скачам с байка и нямам никфи проблеми.

Link to comment
Share on other sites

ЕЕЕ много ли си сигурен,че ще се прецака а :angry1 .Аз карам Leader Doberman,зах си го от склада на Leader,през лятото карам всеки ден минимум по 4 часа,имам го от малко повече от една година и си го зех за 160лева с предна дискова спирачка,аеро капли,и естествено два предни малени амортисиора и един заден прожинен.Vas90 щом няма да караш колелото често според мен това е перфектния избор за колело.Ефтино е и е много качествено.Ако още не си си купил колело още и ако си заинтересован от това колело пиши тук или ми драсни един PM :)

 

 

Да!!!! Ама много съм сигурен, всеки които познавам и кара Лидер, има постоянно проблеми...... пък и лидер са най-калпавите колела на пазара... не случайно толкова малко хора карат Лидер... :angry1 , не че и евтините модели на други фирми са много стока, но определено няма да си купя никога Лидер

 

(мое мнение)

Link to comment
Share on other sites

Да!!!! Ама много съм сигурен, всеки които познавам и кара Лидер, има постоянно проблеми...... пък и лидер са най-калпавите колела на пазара... не случайно толкова малко хора карат Лидер... :angry1  , не че и евтините модели на други фирми са много стока, но определено няма да си купя никога Лидер

 

(мое мнение)

Напълно споделям мнението ти, и мисля че повечето които разбират поне малко от колела също ще са на това мнение.

 

 

Еми не съм си сменял амортисиорите.И не съм ги заварявал.Колелото си е супер,тфа че тфоя friend е купил някфо бъгаво не е мой проблем.Пък и аз съм човек който слиза от стълби,от където мога си скачам с байка и нямам никфи проблеми.

Не моя френд е попаднал на бъгаво колело, а ти...щом още върви... :D

Link to comment
Share on other sites

Напълно споделям мнението ти, и мисля че повечето които разбират поне малко от колела също ще са на това мнение.

Не моя френд е попаднал на бъгаво колело, а ти...щом още върви... :D

Ти мой човек някога притежавал ли си Leader :angry: .Ай стига вече.Аз казах,че колелото върви перфектно и си е с много добро качество.Даже като ми го откраднаха оня калпаф мангал са изръси по средата на пътя с колелото и направи един два кавака преди да ми го върнат хората от районнтото :devil :devil :D

Link to comment
Share on other sites

Ти мой човек някога притежавал ли си Leader :angry: .Ай стига вече.Аз казах,че колелото върви перфектно и си е с много добро качество.Даже като ми го откраднаха оня калпаф мангал са изръси по средата на пътя с колелото и направи един два кавака преди да ми го върнат хората от районнтото :devil  :devil  :D

 

сериозно ли мангала е паднал като се е опиал да ти гепи колелото??? ааааа бати бъзика... :laughing: :laughing: :laughing: ахаххаххахааа

тва ще е било яко за гледане :devil

Link to comment
Share on other sites

сериозно ли мангала е паднал като се е опиал да ти гепи колелото??? ааааа бати бъзика...  :laughing:  :laughing:  :laughing:  ахаххаххахааа

тва ще е било яко за гледане  :devil

Мдам сериозно.И аз са попиках от смях :devil .Но малко да те поправя.Той открадна колелото,падна,потроши си кокалите и след тфа замина за районното :D .ХАХАХА голям смях падна :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Не мога да ти препоръчам марка и модел колело, но мога да направя антиреклама на Leader Doberman. Миналото лято един фен остави 7-8 такива колела в залата където работих с уговорката да ги даваме под наем.Честно казано само едно от тях излезе по-здраво, а на другите им изпадаха педалите, развалиха се скоростите, веригата редовно падаше, каплите бяха лом от всякаде и още други неприятни неща. :angry1

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ти някакав SPRINT да си вземеш, но да е с тънки рамки и без никакви амуртисйори ( много бързо се развалят )!!!! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ти някакав SPRINT да си вземеш, но да е с тънки рамки и без никакви амуртисйори ( много бързо се развалят )!!!! :D  :D

Хех. Много ясно , че Sprint са доста добри. Ама vas90 иска или конкретен модел, или някакЪв магазин за колела. И е ясно , че не иска с амОртисЬор. ;) ( "добро" писане :lol: ).

Link to comment
Share on other sites

Сега бях до търговията и срещу нея видях два магазина за колела. Единият е на "Sprint" , а другият не беше на специална марка (не видях никъде име). В този вторият имаше 3 bike-а много красиви (външно :huh: ), изглеждат здрави , без амортьосори , синьо , червено, жълто. На външен вид беше супер без никакви принадлежности. Цена 134 лева

Link to comment
Share on other sites

За тези пари може да се намери перфектно колело,НО...

доста ще трябва да търсиш,защото е марка "Мачбокс". :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Бул. Руски 46 май...като тръгнесш от централна гара по Руски, на 200 метра преди кръстовището с Шести Септември вдясно. Има колела отпред, няма да го пропуснеш

Link to comment
Share on other sites

Бул. Руски 46 май...като тръгнесш от централна гара по Руски, на 200 метра преди кръстовището с Васил Априлов вдясно. Има колела отпред, няма да го пропуснеш

10x

Link to comment
Share on other sites

Бул. Руски 46 май...като тръгнесш от централна гара по Руски, на 200 метра преди кръстовището с Васил Априлов вдясно. Има колела отпред, няма да го пропуснеш

 

ne vasil aprilov, a 6essti septemvri!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...