Jump to content
BulForum.com

Ботев(Пловдив)-ЦСКА


notor1ous

Е, то е ясно! Кой ще е победител?  

52 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

В петък е финалът на републиканското първенство юноши старша възраст е в петък от 18.00 на ст. "Пловдив", въпреки че от БФС обмисляха варианта мача да се състой на неутрален терен.

Ботев стигна до финала след като победи в два мача на разменено гостуване отбора на Берое, които преди това от бяха отвяли Локо(Пд) - мисля, че със 7:0 и 1:1, но не съм сигурен за точния резултат. Ботев победиха Берое с 3:1 и 2:1 на полу-финалите.

ЦСКА поднесаха изненада в полуфинала след като успяха да се отстранят след изпълнение на дузпи Ботев 2002.

Мачът за третото място между Ботев 2002 и Берое ще се играе на ст. "Христо Ботев" преди финала.

P.S. информацията за часа и мястото на финалния мач я научих от focus-sport.net

Link to comment
Share on other sites

Мисля че юношите на Ботев ще бият тъй като имат по-голям опит-все пак половината играчи са в мъжкия отбор :punk

Прав си. Вече 3-ти сезон ги обиграваме в мъжкия отбор поне нещо трябва да спечелят :D

Дормуша са го върнали в юношеския отбор за този мач. Дано да вкара!

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че съм фен на Локото, смятам да подкрепя пловдивския футбол :)

И аз съм на същото мнение :) Успех на вечния враг на финала!!!!

И на есен първенството да започне със загуби на Левски и ЦСКА в Пловдив :punk

Link to comment
Share on other sites

Въпреки че съм фен на Локото, смятам да подкрепя пловдивския футбол :)

Айде дано да ги сгънете шопландците. Още се чудя, как така финал, в който участва отбор на ЦСКА (макар и юношески) ще се играе в Пловдив. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям Ботев (все пак бях фен на отбора преди да се отчаям съвсем от БГ футбола), но мисля че ЦСКА имат по големи шансове :(

Link to comment
Share on other sites

аз съм един от 4-мата,които са гласували за ЦСКА в анкетата.направих го не защото съм от Локомотив.

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям Ботев (все пак бях фен на отбора преди да се отчаям съвсем от БГ футбола), но мисля че ЦСКА имат по големи шансове :(

точно пък ЦСКА имат по-малко шансове, даже си мисля за някъв резултат от сорта на 3:0 :)

Link to comment
Share on other sites

Мани,мани.Паднахме по най-каръшкия начин с дузпи-5:6(2:2 в редовното време) :(  :cry  :(  :cry  :(  :cry

Мизерия! Имало ли е много хора на мача?????Кой вкара головете за канарите?
Link to comment
Share on other sites

Мизерия! Имало ли е много хора на мача?????Кой вкара головете за канарите?

Имаше доста хора-около 2000.

 

А иначе двата гола вкара Георги Куртев-най-добрият в мача според мен.Btw той вкара и една от дузпите,но и това не помогна... :(

Link to comment
Share on other sites

Да. :cry Жалко, аз и на мача не успях да ида, че моите приятели имат изпити за поправителна и нямали време (дано поне изпитите да вземат). Да те обърнат от 2:0 за 10мин при тва горе-долу като домакин е много зле, няма кво да се лъжем. Но все пак това са юноши бъдещето е пред тях. Ще има къде да се доказват за напред! Пък тоя Куртев в последно време много е задобрял. Спомням си мача с Левски в София преди 2 сезона го бяха пуснали и се "отличи" с един такъв удар, че ни подиграваха 3 месеца само за това. Аз и в едно училище с него съм бил, но не блестеше. Сега вече центрира добре и с глава е почнал добре да играе, дано да продължава в същия дух. BTW днес гледах финала Левски-Марица набор 90, който се е играл тези дни в Ловеч. Марица загуби с 2:1 след добра игра.

Link to comment
Share on other sites

Аве ЦСКА си бяха доволно подпомогнати от съдята - пропусна да даде поне 3-4 жълти картона, а после то не бяха засади то не беше чудо :angry1 :angry1 :angry1 Но все пак не може той да поеме вината, която е на пичовете които си помислиха че вече са шампиони и просто се оставиха последните 10 минути да бъдат смачкани... Вратарчето е под всякаква критика - 8 дузпи му биха 8 вкараха, като 5-6 от тях бяха в средата... Думчев се опита да имитира брилятната дузпа изпълнена от Лимона ама...

Link to comment
Share on other sites

Тоя Куната е най-некадърния треньор на света, пълен бастун. Извади Димо и пуска Кирев (халф за защитник) и кво стана Тошо Тодоров се контузи айде и той вън и 9 защитника и 2 нападателя. Бати тапака видя че водат с 2 гола и се насра. Джоров ги беше направил шампиони, всяка година печелеха първнството, тоя глупак дойде и ги развали. А пък Лимона е бати позьора. Един път Алил му беше казал в очите че нищо не струва пред Асен Христов (капитана) и то си е така.

Link to comment
Share on other sites

Аз гледах мача от стадйона и според мен Ботев беше по-добрия отбор.Садията изигра не малка роля но основната вина си е на младите канарчета които изпуснаха 100 процентова победа!Няма за какво да се съжелява важно е да се направят правелните изводи и догодина да сме първи а не втори!

 

БОТЕВ ПЛОВДИВ ДО СМЪРТ :excl: B)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...