Jump to content
BulForum.com

nqkoi slu4aino da ima na pcto


Recommended Posts

pls ako nqkoi ima risunki na drakoni ili kartini na koito e popadnal dokato se e rovel iz neta da dade po 1 link4e

 

edit: ops mai4e temata e za pictures ako nqkoi moder q premesti nqma da mu se rasarda :D

Link to comment
Share on other sites

Имаш ги!

Виж тук. Разгледай и най отдолу, защото някои от фаиловете се дублират с такива на други потребители и са ги изтрили от моята папка. Има линкове към другите.

Link to comment
Share on other sites

В DC++. Моя хард ([GGbit]RottenBrain)

D&D\Core Rules & Stuff\Accessorys & Supplements в последната папка има един pdf който се казва Draconomicon. Смятам че ще ти хареса. Има рисунки на анатомията на драконите и т.н.

Проблема е че не влизам често. Ако не съм в ДЦ ми пиша или ПМ тук или на ICQ

Link to comment
Share on other sites

a da pitam toq pdf fail kak se otvarq 6toto mi dava nqkva gre6ka v acrobat readera kato go otvora ima li nqkav drug na4in na otvarqne ?!

 

 

 

edit: sq go otvorix ama mi pokazva nakraq smao nqkav text nikvi risunki ne vijdam..... ima li nqkav na4in da vida samo risunkite s nqkva druga programa ?!

Link to comment
Share on other sites

ami da dobri sa no na men mi trqbva nqkav po iz4isten za da moje po-lesno da se presazdade na tatus a ina4e sq trqbva ot tvoite da vada samo drakonite a te sa s nqkvi takiva preliva6ti cvetove i 6te e dosta trudno da se napravi na men mi trqbvaxa nqkvi prosti4ki risunki , ne6to kato skica ili pone da ne e s tolkova mnogo cvetove

 

eto nqkvi ei takiva mi trqbvat :

13_drakon.gif

Colo10.gif

feathered%20dragoon.jpg

pr.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...