Jump to content
BulForum.com

Minesweeper


RIP

Recommended Posts

Аха, схванах го, но докато му свикна... лично на мен така си ми е по-удобно. Мерси за инфото все пак ;).

Link to comment
Share on other sites

Аз съм ебати и овчарчето калитко...направих рекорд 2сек. на beginner, докато говорих по телефона с два или три случайни клика. Направо не можах да повярвам...чист късмет...

Link to comment
Share on other sites

Да и моя беше 2, но както казах преинсталирах. Вземи си го шотни да си го имаш :).

Link to comment
Share on other sites

Ама то това не е някаква гордост реално...беше си късмет. Предишният ми рекорд от 7сек. си беше направен с някакво умение и скорост...а това си беше калитарско... Искам си старотоооо...

Link to comment
Share on other sites

Днес успях да подобря рекорда на Expert и ми стана интересно дали някой от вас играят на тази игричка.

Ами аз едно време можеш да изкарам какъвто си искам резултат 1,2,3 секунди, но това беше на win98 :cry Майка му на Бил на XP е по-трудно. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Аз лично не я играя но сестра ми я играе постоянно и е адски добра рекордите на моя комп са :

 

7 на бегинър 32 на средно ниво и 107 на експерт

 

Не ми се мисли какви са рекордите на личния и компютър

Link to comment
Share on other sites

Аз лично не я играя но сестра ми я играе постоянно и е адски добра рекордите на моя комп са :

 

7 на бегинър 32 на средно ниво и 107 на експерт

 

Не ми се мисли какви са рекордите на личния и компютър

 

Лелееее :punk Тва 107 ми хареса :) Иначе и аз едно време зарибявах ама на интермидиът не падах под 100 :) А мойта приятелка прави 6 Beginner, 21 Intermediate и около 120 Expert. Ама не знам как се правят тия магии, нямам нерви да се осъвършенствам повече :) Обаче играта...управлява :D

Link to comment
Share on other sites

Ами до колкото съм наблюдавал сестра ми бегинъра се прави горе долу на късмет яко щракане на ляво на дясно и тва е ако стане стане :bgrin: а колкото до другите степени на трудност и за мен са пълна загадка аз например правя средното ниво за 137 сек :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kolkoto i da si blaskam glavata ne moga da razbera za kvo igraete taq prostotiq. Ima 100 pati po-qki igri we eiii.Da ste 4uvali za Warcraft,WoW,CS...... :huh:

 

 

Що ти 98 да не би да си чувал за тях сестра ми е зарибена от тогава също така когато играе "миничките" някакси се оспокоява и и деиства добре като цяло така е не виждам нищо лошо

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...