Jump to content
BulForum.com

Problem s GTA III


Runner

Recommended Posts

Problema e mnogo dosaden. Vmesto nadpisi, menutata mi gi dava pravougalnici. Bez nikakvi nadpisi, samo orangevi pravougalnici. Mishkata (kursora) mi go dava edin golqm cheren kavadrat. Ne moga da smenq nito rezolucii (shot ne znam kakvo barnikam), nito nishto. Uspqh s naluchkvane da pusna igata, ama q dava razmazano. Ne znam kakuv e toq problem. S poslednite video driveri sum, i za dunoto i za vsichkoto, s WinXP. Nqkoi ima li predstava kakvo trqbva da se pravi?

Link to comment
Share on other sites

Ami da ti kaja li kakvo predprieh az?Mahnah WinXP.Ot nego e problema.Ti si pone 3-q 4ovek s WinXP da se oplakva 4e mu dava pravoygylnici i kvadrati.Otkade da znae6 moje Rockstar games da sa re6ili da ni u4at na Geometriq(dano 4e ne q 4atkam mnogo :P )

Link to comment
Share on other sites

Eto vi info po temata, koeto info ako se bqhte napynali malko 6tqhte sami da si namerite :)

We have found a possible problem with Windows XP that manifests itself as graphical problems both in the game menu and also during game play. We have traced this problem to be a Windows XP problem.Technically this problem is solved by the use of a newer version of d3d8.dll than is shipped on CD with Windows XP. (The version on the Windows XP CD that has problems is 5.1.26000.0 versions tested without error include 5.1.2600.15 and 5.1.2600.29)Currently the only way we know to update this dll file is to install the Windows XP Patch:The Computer Cannot Enter Standby or Hibernate If a Direct3D-Based Screen Saver Is Running (Q306676) downloadable from the following Web Site:Tva e pa4a :P.This update may in the future be available as part of an official Windows XP Service Pack, a Windows XP Compatibility Update, or possibly a DirectX 8.1 update.

Taka 4e mislq stava qsno za kakvo ide re4 :D

Link to comment
Share on other sites

Vsi4ko e do patcha maina i az sum sus Xp no GTA 3 mi vurvi bes nikakvi problemi sega 6te ti obqsna stupkite po koito trqbva da si pusne6 Gta 3 i da ti furvi perfektno:

1.nai lesno e pone az taka tursih vuv Google.com pi6e6 Gta 3 Patch for Xp to vednaga ti otvarq sitovete i po4va6 da tursi6 garantiram ti 100% 4e taka nai lesno 6te nameri6 pacha

2.sled kato si ka4i6 patcha 6te ti se precaka Loada na igrata sled tova tursi6 pak patch za Load nai hubaviq na4in e da gi uploadna vsi4ki patchove koito imam i da ti obqsna kak da si gi instalne6 ama kato nemoga ne6to da uplodvam neznam za6to tupa rabota.6te se opitam da razbera kak se uplodva i 6te ti gi uplodna vsi4ki pachove i posle 6te se ruzberem no ne si smenqi windowsa.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

moyat problemut e slednia:

instaliral sum RIP versiata na igrata.kogato napravya obache nyakakuv save i posle se opitam da go zaredya, mi izliza greshka(bez da me izhvurlya na desktop-a).pomislih che ne otkriva save-vovete i gi premestih na diska, na koyto se namira samata igra(napravih sushtata papka - ***\My Documents\GTA3 User Files),no tova ne pomogna.izliza, che problemut e drug.nyakakvo predlojenie?

 

............

 

opravih se!

Link to comment
Share on other sites

Бахти вехтата тема хехе :punk Я към проблема. Начи отиваш на сайта на играта и там търсиш инфо. Има едно файлче дето трябва да се изтрие там при сейвовете и можеи да ти се реши проблема. Някъв лог беше ама тука нямам играта да видя как беше точно. Може проблема да е от самия рип но все пак потърси на сайта на играта решение. Що не си качиш цялата игра ми се занимаваш с тоя рип :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...