Jump to content
BulForum.com

Доклади за езици за програмиране...


Recommended Posts

Ами трябват ми два доклада за история и за какво се използва два езика за програмиране, които и да са (без Pascal), докладите трябва да са дълги 3-5 страници голям формат... Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

Айде ве никой ли не може да ми помогне :(  :cry  :cry

Според теб, кой ще седне да ти напише 6-10 страници!? Поразрови се малко, в нета има страшно много информация за това.

Link to comment
Share on other sites

Ама аз не искам някой да ми го пише просто да ми каже някъв саит или книга където мога да го открия...

Link to comment
Share on other sites

Mr Vain рових с часове ама всичко което открих беше или на английски а нямам време да го превеждам, или пък беше много кратко :( отново моля за помощ :cry

Link to comment
Share on other sites

Mr Vain рових с часове ама всичко което открих беше или на английски а нямам време да го превеждам, или пък беше много кратко :( отново моля за помощ :cry

И аз се порових, да всичко е на английски и обикновено е "brief". Без превод няма да минеш.

Link to comment
Share on other sites

Попитай твои познати, или ако самия ти имаш книга за програмиране на някой език(за предпочитане по серизозна), вътре в началото е почти сигурно да има историята на езика - преписваш от там и готово

Link to comment
Share on other sites

Ми да ама нито аз нито мои познати имаме такива книги... :(

Мога да ти кача 7-8 книги за C и C++, но определено няма да ти свършат работа, понеже увода е съвсем кратък.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...