Jump to content
BulForum.com

Hollywood


Recommended Posts

Как мислите,славата която се крие там какво представлява всъщност?И има ли прекалено много инсценирани връзки?И дали всъщност това е блестящото нещо,което се представя на хората?Според вас,може ли един обикновен човек да преживее там и има ли място за българи?!Тук може и да си кажете мнението за някои велики легенди в киното,които мислите,че по някакъв начин са по-интересни с нещо си..... :confused :)

И защо по д******* съм влюбена в Холивуд :blink: :D

П.С....тоя тема има ли бъдеще?! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Как мислите,славата която се крие там какво представлява всъщност?И има ли прекалено много инсценирани връзки?И дали всъщност това е блестящото нещо,което се представя на хората?Според вас,може ли един обикновен човек да преживее там и има ли място за българи?!Тук може и да си кажете мнението за някои велики легенди в киното,които мислите,че по някакъв начин са по-интересни с нещо си.....  :confused  :)

И защо по д******* съм влюбена в Холивуд  :blink:  :D

П.С....тоя тема има ли бъдеще?!  :wacko:

За тебе няма ли училище бре ;)

 

ontopic --- Ами като има пари, ще могат да си позволят да филмират продукции с добри изпълнители, добри сценаристи и т.н, което определя и славата им. С връзките както казах понякога си е чист рекламен трик с цел да спечелят още повече пари ( не се наядоха бе ... ). Определено сигурно не е чак толков блестящо, но Америка сама по себе си е грандоманска държава та и Холивуд няма да отстъпи. :devil

Link to comment
Share on other sites

като отида,като видя за кво става въпрос,като се върна-ще ти кажа :P

сериозно сега-мисля си че сигурно 90% от народа е нещастен и надрусан за винаги!единствения човек,който мисля че не се друса толкова много,все ми изглежда че e j.lo :confused

Link to comment
Share on other sites

За тебе няма ли училище бре  ;)

 

Втора смяна :P :(

Амииии,аз пък все си мисля,че повечето си показват истинската същност...Да вземем например Дженифър Анистън и Анджелина Джоли и много още де,които мисля,че са много естествени и нормални :rolleyes: :)

farrell...А тоя пич,Колин Фарел за мен е най-надрусан винаги :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Втора смяна  :P  :(

Амииии,аз пък все си мисля,че повечето си показват истинската същност...Да вземем например Дженифър Анистън и Анджелина Джоли и много още де,които мисля,че са много естествени и нормални  :rolleyes:  :)

farrell...А тоя пич,Колин Фарел за мен е най-надрусан винаги  :bgrin:

О на кака ти Анджи хич няма да и откажа :devil , айде бегай да учиш :P

Link to comment
Share on other sites

О на кака ти Анджи хич няма да и откажа  :devil , айде бегай да учиш  :P

Гледай си работата :P

farrell.....МММММ...най-големия ли :D Аз пък мога да кажа,един от най-големите! :D Ама тук май няма голям интерес към Центъра на Киноиндустрията :blink: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Гледай си работата  :P

farrell.....МММММ...най-големия ли  :D  Аз пък мога да кажа,един от най-големите! :D Ама тук май няма голям интерес към Центъра на Киноиндустрията  :blink:   :wacko:

В интерес на истината предпочитам ервопейското кино, в последно време Холивуд бълват предимно комерсиални простотии, а не нещо смислено :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Да му се обадя да се вземете, че като гледам неможеш без него  ;)

ех,ти пък сега........що ме секваш още преди да съм си отворила очите :lol:

intense-kak да няма бе :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

най-надрусан и най-поркан! :punk

и все пак- най-големият :punk

За голям актьор май му е раничко още! :D

По темата - почти всички холивудски звезди са големи самотници! Многото кинти развалят човека, а те ги имат предостатъчно. Животът им е изпълнен с фалш и лъжа( и готини мацки, но това е друг въпрос).

Ах, intense, от кой ръкав ги вадиш тези теми? :)

Link to comment
Share on other sites

Aggressiv! :excl: Ми то европейското кино си е хубаво,всъщност независимо какво е си е хубаво,но за жалост и европейското все повече прибавя към себе си Холивудски маниери....ммм,то не съм видяла хубава напълно европейска продукция.Все ще има някой шмугнал се американец....от Холивуд.Ама пък за мен там си е върхът....айде и аз да ходя вече там,че не издържам! :) :P

sincity нещо против темите ми ли имаш,а? :P :D

Link to comment
Share on other sites

Aggressiv! :excl: Ми то европейското кино си е хубаво,всъщност независимо какво е си е хубаво,но за жалост и европейското все повече прибавя към себе си Холивудски маниери....ммм,то не съм видяла хубава напълно европейска продукция.Все ще има някой шмугнал се американец....от Холивуд.Ама пък за мен там си е върхът....айде  и аз да ходя вече там,че не издържам! :)  :P

Значи в повечето ервопейски продукции по мои наблюдения се влага повече смисъл отколкото да се търси комерсиалното, но за съжаление без последното неможе, именно защото няма пари бг киното е на този хал... Та отивай вече, учи мама да станеш дървено философче :P

Link to comment
Share on other sites

Значи в повечето ервопейски продукции по мои наблюдения се влага повече смисъл отколкото да се търси комерсиалното, но за съжаление без последното неможе, именно защото няма пари бг киното е на този хал... Та отивай вече, учи мама да станеш дървено философче  :P

Ххаха :D Ще се гордееш един ден с мен ...мама.... :D ,че ме виждаш до Анджелинката :P :P :D

Link to comment
Share on other sites

Kak da se sdurji 4ovek da pita intense "asl pls" ?! :)

 

 

Po temata - Holywood e v USA, kakto i nai-nekadurnite ot vas 6te se dosetqt ^^. USA < Evropa => Holywood moviez < Europe moviez. Resheno :punk

 

pp. Kato se zamislq, dalech predpochitam Italy, Britain i Spain pred USA/Canada ... figures

Link to comment
Share on other sites

intense 5

Aggressiv 5

farrell 3

 

а тоталните мнения са 15  ;)

Ontopic : като имат пари ще си живеят както искат :)

NightWolf,драги,приеми,че темата е за хора,които малко или много имат мнение по въпроса или пък имат какво да кажат свързано със заглавието :) И ако обичаш,престани постоянно да си контра на темите ми :rolleyes: :wacko: B) Като не ти харесват,затвори си очите ;)

И бтв....като имат пари много от хората в Холивуд не мисля че харчат парите само за себе си.....поне така мисля,има и благородни хора,колкото и да са малко :wacko: :P B)

Link to comment
Share on other sites

Видиш ли ,драга, темата е хубава...но вече не мяса на тема а на чат ;) и видиш ли , изказах мнение по въпроса ;)

Може би ти прилича на чат,защото много малко хора както се вижда изразяват мнението си  Намирисва ми на монолог?   

не може да искаш за 2 часа (в случея ден) да се изпишат 100000 мнения ;) това не е причина 3 човека да изпишат 13 мнения от общо 15 ;)

Link to comment
Share on other sites

Видиш ли ,драга, темата е хубава...но вече не мяса на тема а на чат  ;)  и видиш ли , изказах мнение по въпроса  ;)

Може би ти прилича на чат,защото много малко хора както се вижда изразяват мнението си :confused Намирисва ми на монолог? :rolleyes: :D :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...