Jump to content
BulForum.com

Bike Computers


zoo

Коя предпочитате ,когато сте в движение?  

61 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tova kak go pravish?  :confused

 

1.Свалям гумите от колелото

2. С ключ 17 ( за контрагайките ) и с ключ за конуси вадя остта от главината.

3.избърсвам всичко ( конуси,сачми,сепаратори,легла ) до блясък

4.Ако има нещо за смяна-сменям го

5.Гресирам

6.Асемблирам всичко,както го правят в завода :D

 

p.s. Ако задната ти главина е с резба,ще ти трябва и специален инструмент за развиване на зъбчатките

 

btw това всичко може да го направи всеки с подходящите инструменти :)

Link to comment
Share on other sites

1.Свалям гумите от колелото

2. С ключ 17 ( за контрагайките ) и с ключ за конуси вадя остта от главината.

3.избърсвам всичко ( конуси,сачми,сепаратори,легла ) до блясък

4.Ако има нещо за смяна-сменям го

5.Гресирам

6.Асемблирам всичко,както го правят в завода :D

 

p.s. Ако задната ти главина е с резба,ще ти трябва и специален инструмент за развиване на зъбчатките

 

btw това всичко може да го направи всеки с подходящите инструменти :)

 

 

kato kaza za profilaktika na glavinite, se setih 4e i na moite im e vreme ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Не е гъзария,а необходимост.На всеки 1000 км. си профилактирам главините.

Брей къде ги навърташ тия 1000 километра ве ?!? ти тва е хипер , дрипер , мипер МНОГО ...... тва е да отидеш до Плевен 2 пъти и да се върнеш :laughing: Аз откакто съм купил мойто колело (5-6 годинки) да не съм навъртял повече от 500 километра общо ...... :blink: то било по гребната база ... тук там .... :wir

Link to comment
Share on other sites

На едното колело, по-старото имам само километраж и часовник, макар че второто почти не ми трябва , когато аз карам, защото съм много често с часовник. А сега на второто нямам нищо и няма да слагам , защото най-вероятно скоро ще го довърша и няма смисъл :)

Link to comment
Share on other sites

Брей къде ги навърташ тия 1000 километра ве ?!? ти тва е хипер , дрипер , мипер МНОГО ...... тва е да отидеш до Плевен 2 пъти и да се върнеш  :laughing:  Аз откакто съм купил мойто колело (5-6 годинки) да не съм навъртял повече от 500 километра общо ......  :blink:  то било по гребната база ... тук там ....  :wir

 

 

az kato sym navyrtql 4000 kvo da govora.... pyk da ne govorim za MNOGOTO drugi hora koito za navyrtqli MNOGO nad 4000 km ....

Link to comment
Share on other sites

az kato sym navyrtql 4000 kvo da govora.... pyk da ne govorim za MNOGOTO drugi hora koito za navyrtqli MNOGO nad 4000 km ....

Бреххххххх ти па кво праиш ве ?!? къде караш тва колело толкова ве ?!? аз мойто да го изкарам 2-3 пъти месечно да хода на гребната с приятелчета ..... пък ти ..... да не си обиколил 2 пъти България , че си ги навъртял :confused

Link to comment
Share on other sites

Бреххххххх ти па кво праиш ве ?!? къде караш тва колело толкова ве ?!? аз мойто да го изкарам 2-3 пъти месечно да хода на гребната с приятелчета ..... пък ти ..... да не си обиколил 2 пъти България , че си ги навъртял  :confused

 

 

 

кво права...... еми карам си колелото, все пак за това съм го купил, а не за да седи в мазето и да събира прах....

нямам си кола, мотор, не ползвам градси транспорт.

Моя транспорт е колелото...

Link to comment
Share on other sites

Брей къде ги навърташ тия 1000 километра ве ?!? ти тва е хипер , дрипер , мипер МНОГО ...... тва е да отидеш до Плевен 2 пъти и да се върнеш  :laughing:  Аз откакто съм купил мойто колело (5-6 годинки) да не съм навъртял повече от 500 километра общо ......  :blink:  то било по гребната база ... тук там ....  :wir

 

Хилядарка на месец е плана,който гоня...е,разбира се в лятните месеци.Годишно-минимум 5К ...2004 завърших с 8К...

ВС-то ми е на 4 години-показва 23К...

През делниците-основно по гребната база,а през уикендите-различни маршрути-до Карлово,Хисар,Кричим ( и язовира),Здравец и т.н. Най-дълъг ( засега) трек-Пловдив-Девин-Пловдив.

Мечтата ми - Пловдив-Боровец-Заврачица-Мусала

Link to comment
Share on other sites

Хилядарка на месец е плана,който гоня...е,разбира се в лятните месеци.Годишно-минимум 5К ...2004 завърших с 8К...

ВС-то ми е на 4 години-показва 23К...

През делниците-основно по гребната база,а през уикендите-различни маршрути-до Карлово,Хисар,Кричим ( и язовира),Здравец и т.н. Най-дълъг ( засега) трек-Пловдив-Девин-Пловдив.

Мечтата ми - Пловдив-Боровец-Заврачица-Мусала

 

naistina si izpolzvash koleloto po prednaznachenie ->>> da go karash

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Моя е AS 814 и има:

Скорост

Общата дистанция

Време за общата дистанция.

 

И може да се сменят мерните единици (един със същия си ги беше сменил), но нямам представа какви са. Не са мили.

Link to comment
Share on other sites

Брей къде ги навърташ тия 1000 километра ве ?!? ти тва е хипер , дрипер , мипер МНОГО ...... тва е да отидеш до Плевен 2 пъти и да се върнеш :laughing: Аз откакто съм купил мойто колело (5-6 годинки) да не съм навъртял повече от 500 километра общо ...... :blink: то било по гребната база ... тук там .... :wir

Отдавна не бях писал във нашия форум.. Но е време да се разпиша...

Та... 1000 км ТРЯБВА да правиш на месец .. Иначе си похабяваш колелото. Ако не разбираш за какво ти говоря питай ИФ-ПИФ... Той ша ти обясни по - подробно. А за да ги правиш има гребна база , баири и хълмчета , КОЛКОТО душа ти сака!

2ро ... Муха-Терорист... Наистина не е особено на вътре в нещата , но поне се опитва да се прави на интелигентен. Докато някои друго , дори и тва не се опитват да правят!

3то ... За какво подяволите тряа да имаш PC вместо километраж? Преди да ми го откраднат имаше ср. скорост , извъртяни километри и часовник... Друго не ти трябва!

Link to comment
Share on other sites

2ро ... Муха-Терорист... Наистина не е особено на вътре в нещата , но поне се опитва да се прави на интелигентен. Докато някои друго , дори и тва не се опитват да правят!

 

 

Тва нали не го казваш с лоши мисли ?? :) Колкото и да не съм навътре с нещата, и да се правя на интелегентен, пак си знам повече от повечето хора във форума :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

moq e kakto glasuvah si e 4ist championship manager

1. wirrless e edin kabel nqma po nego a i osven negovata si bateriq ima i slun4eva bateriq pod display koqto ba4ka probvah q kat karash na slunce i qvno smenq i har4i ot tam tok ave ko da govora nemska rabota :) :)

ima okolo 9, 10 moje i pove4e da sa funkcii

ot koqto ednata mnoo me u4udi - termometur i tva e prilagam i snimka a i da ne zabrava nai vajnoto markata koqto nai mnogo obi4am za vsqkva ka4estvena elektronika

TCM

Snimka

na snimkata se vijda 4e pokazva 99km v 4as noo tai kato sam palen s bezi4na tehnika na tcm v staqta mi i kilometraja mi se vliqeshe ot bezi4nata mi mishka i za tva sa tiq kilometri qvno bacat na blizki 4estoti

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...