Jump to content
BulForum.com

къде и какви клубове има за спортни танци


outfaced

Recommended Posts

привет ... преди доста време се занимавах със спортни танци но в София. Сега ми се ще пак да се хвана. Някой може ли да каже какви клубове има в Пловдив и къде и да сподели някакви впечатления ако има ... Нямам намерение да ставам ПРО, просто си ме кефеше едно време и мисля, че не ми е минало. Ама ми се ще да са си точно спортни танци ... не някви латино-диско хави (саласа, меренге и тн.). Харесвам си класическите неща.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

гагага......вземи сложи една снимка .. да те видят хората .. да преценят дали ще искат да танцуват с теб .. едва ли на някой ще му е приятно да танцува с някоя леко доста закръгленка мадама ... и да неизпадам в други подробности :)

Link to comment
Share on other sites

гагага......вземи сложи една снимка .. да те видят хората .. да преценят дали ще искат да танцуват с теб .. едва ли на някой ще му е приятно да танцува с някоя леко доста закръгленка мадама ... и да неизпадам  в други подробности :)

ами аз имам една но тя е с "леко" лошо качество , а и не отговаря на действителноста , но ако държите ще я постна :)

защо ти да не би да изявяваш интерес ;)

Link to comment
Share on other sites

Има една зала точно зад Кино "Гео Милев" има една зала там се тренират народни и спортни танци.Там играят много хубави какички.И тези танци имат мн добър ефет. :D :punk :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

v ki4uka ima edin klub kazva se "Siqna dance" ili ne6to takova be6e tancuval sum tam predi baq vreme , i znam 4e sa mnogo dobri (v smisul u4itelite sa dobri i ima na kvo da vi nau4at) a i mnogo 4esto organizirat sustezaniq taka 4e tam nqma da vi e skuka nqkoi ako iska pove4e info kade se namira da mi pi6e...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Мисля че отстрани до кино Фламинго има, също така има и в Смирненски... маи беше до или във някакво читалище на ул.Копривките , също и в Рилон Центъра

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз си мисля да се записвам във Флейм Данс - в Синдикалния дом...ако сте чували нещо за този клуб - споделете го :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...