Jump to content
BulForum.com

"Лекарство" за българския футбол?


sincity

Recommended Posts

Аз предпочитам Родопа пред Видима! "Американското" отборче погоди много подли номерца миналата година на Ботев и трябваше още тогава да изпаднат! Сега съдбата си върна за мизериите им. Всеки знае, че са сателит на Ловеч тия севлиевци. Мачовете с Литекс са винаги уговорени и са вредни за футбола. Супер смешен отбор в общи линии.

Link to comment
Share on other sites

Повече инвестиций в детския футбол

Еми, президентите като не дават пари? Трябва да ги задължи БФС,ама няма кой да му стиска!
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
за мен лекарството е ясно ... НЕ ни Трябва КУРупция ...

може да е клише но е така ....

Колкото и да ни се иска корупцията я има навсякъде, не само в българския футбол а във всяко едно първенство и състезание което се провежда... :(

Link to comment
Share on other sites

не се знае дали навсякъде е има а и да е има то не е като в БГ верно някъде може и да е повече но в Европа такива места мисля че са малко ако ги има изобщо/с по-малко курупция от бг/

Link to comment
Share on other sites

Да не забравяме, че корупция има във всяко първенство - не само в нашето. Залаганията, които организират букмейкърските къщи създават винаги предпоставки за раздаване на пари под масата. У нас просто всичко се прави по грубия и показния начин.

1.Според мен амнистия на незаконно придобитите средства би намалило значително подкупите. Тогава всички боклуци малко или много ще извадят паричките на светло и ще ги "узаконят". При това положение трудно биха се пръскали толкова средства наляво-надясно - парите се управляват от скъпо платени счетоводители и адвокати, а не от тъпите мутри - президенти на клубове. Пари на "светло" се инвестират за много по-доходни неща, отколкото за купуване на съдии и футболисти. Тогава не след дълго ще си отидат и оядените чиновници от БФС.

2. Инвестиции на "осветлените" парички в детско-юношеските школи и материалната база на стадионите.

3. Премахване на шуро-баджанащината. Все още много бездарни футболисти се подвизават по терените за сметка на неоткрити таланти, само защото са протежета на този или онзи.

И все пак 100% премахване на корупцията никога няма да има. Каквито и мерки да се вземат

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Мойто лекарство е най-добро. :D

Еее. Стига де ! Почни нещо смислено да казваш. Спри със Спама ! :spam:

 

По темата - мисля , че ако Славков се махне българският футбол ще се подобри

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да ни се иска корупцията я има навсякъде, не само в българския футбол а във всяко едно първенство и състезание което се провежда... :(

Така е. Ето онзи ден изхвърлиха Дженоа от Сериа А, заради уреден мач. А това е най-силното първенство в света според мнозина. Разликата е, че там се взимат мерки за намаляване на договорките и корупцията, а тук - не.
Link to comment
Share on other sites

Какво трябва да се направи ли ? Ами според мене да се започне от най високото и да стигнат до най ниското ниво на футболът :)) като за начало да се изгонят 99 % от управниците на българският футбол президентите на футболни клубове, а така също да се проверят финансите им от къде какво. Като например в Италия

 

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...