Jump to content
BulForum.com

Спортинг Лисабон-ЦСКА Москва


PaTRi0Ta

Спортинг Лисабон vs ЦСКА Москва  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Любопитно ми е да разбера мнението ви кой ще вземе 2-рия по престиж турнир в Европа!Парите на Абрамович ли ще победят?Или собствения стадион на Спортинг,на който ще се играе финала!

Ще има ли най-сетне руски отбор носител на купата на евро турнир...?

Link to comment
Share on other sites

Чесно да ти кажа съм много раздвоен,защото ЦСКА показах страхотна игра досега!Но Спортинг си играят у тях и незнам...иначе все пак давам леко предимство на ЦСКА! :):):)

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че Спортинг ще спечелят. Особено след ония мач на полуфинала с АЗ Алкмаар ;)

Link to comment
Share on other sites

Спортинг имаха по-трудни съперници и показаха като цяло по-добра игра от ЦСКА. Домакинството определено е фактор, защото на тоя стадион Спортинг си печелеше двубоите в предните кръгове. Мисля, че ще стане оспорван мач, но определено Спортинг са с повече шансове...помислете само за мача им с Нюкасъл...

Link to comment
Share on other sites

Аз мисля, че Спортинг ще спечелят. Особено след ония мач на полуфинала с АЗ Алкмаар ;)

 

В който незаслужено се класираха ;)

 

Аз лично смятам ЦСКА Москва за фаворити. Признавам, не съм гледал много от мачовете от турнира, но гледах ЦСКА Москва - Оксер 4:0 и просто ми падна шапката .. докато Спортинг изобщо не ми харесаха срещу АЗ Алкмаар и не заслужаваха да играят на финала ..

Link to comment
Share on other sites

В който незаслужено се класираха ;)

 

Аз лично смятам ЦСКА Москва за фаворити. Признавам, не съм гледал много от мачовете от турнира, но гледах ЦСКА Москва - Оксер 4:0 и просто ми падна шапката .. докато Спортинг изобщо не ми харесаха срещу АЗ Алкмаар и не заслужаваха да играят на финала ..

Мдам аз бях за АЗ Алкмаар!!!

Та ЦСКА като домакини мажат наред но като гости са доста нестабилни и затова мача ще бъде доста интересен!

Link to comment
Share on other sites

ами аз не следя нито портогалски нито руски футбол но ми са иска Спортинг да спечелят... :)

Link to comment
Share on other sites

Да им е честито на руснаците :) Разделиха си по едно полувреме двата отбора и по-резултатния спечели. ЦСКА(М) - носител на УЕФА и бъдещ противник на Милан за Суперкупата на Европа :)

Link to comment
Share on other sites

Не си прав Весо. И двете полувремена бяха за Спортинг. ЦСКА просто успя да вкара 3 гола от общо взето толкова контраатаки и това, че бяха в едно полувреме не значи, че то е било за тях като надмощие. Разбира се надмощието може да си яде ушите, щото резултатът е важен т.е. честито на руснаците. И пак стана по тъпата система - защитният футбол победи...

Link to comment
Share on other sites

Не си прав Весо. И двете полувремена бяха за Спортинг. ЦСКА просто успя да вкара 3 гола от общо взето толкова контраатаки и това, че бяха в едно полувреме не значи, че то е било за тях като надмощие. Разбира се надмощието може да си яде ушите, щото резултатът е важен т.е. честито на руснаците. И пак стана по тъпата система - защитният футбол победи...

 

Спортинг играха по-активно второто полувреме, но ЦСКА впечатлиха тогава - макар и само с головете. Докато през първото полувреме Спортинг направо им скриха шапката :)

Link to comment
Share on other sites

първото полувреме Спортинг смача ЦСКА обаче успя да отбележи само 1 гол докато през втората част мисля че португалците подцениха ЦСКА и това им изигра лоша шега... :)

 

като цяло мен второто полувреме повече ми хареса от първото :)

Link to comment
Share on other sites

Като цяло, мачът за мен не беше на добро ниво:) Верно, имаше атракция и голове, но двата отбора са на средно Европейско ниво като класа и нямаше много качествен футбол:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...